Editörler : crops35
28 Eylül 2021 04:53

Engelli ve Raporu Yüzde 40 veya Üstünde Olan Birey Normal Kpssye girebilir mi??
Ekpss ile hizmetli olarak atandım. Sosyal hizmetler okuyorum açıktan. Normal kpss ile atanabilir miyim mezun olunca?

Egeduy
Memur
28 Eylül 2021 18:12

Sosyal hizmetler uzmanı olarak hangi kurumu tercih edeceğinize bağlı hocam. Geçen yıl Kpss puanım iyiydi İcra müdür ve yardımcılığı alımına başvuracaktım personel daire başkanlığındaki görevli engel durumum olduğu için alınsanız dahi göreve başlarken sağlık raporu alırken sıkıntı yaşarsınız dedi başvurumu alamayacaklarını söyledi

güngünkonkon
Aday Memur
23 Kasım 2021 12:47

Hocam öğrendiğime göre ekpss ye sadece görebiliyorsunuz yoksa atanma olmuyor

ByHb
Aday Memur
23 Kasım 2021 15:13

3 kez normal kpssden atandım herhangi bir sorun olmadı hocam. Normal yada ekpssden atanabilirsiniz. Çalışabilir raporu aldıktan sonra sorun çıkmıyor. Tabi özel sağlık şartları gerektiren kadrolar hariç.

güngünkonkon, 2 yıl önce

Hocam öğrendiğime göre ekpss ye sadece görebiliyorsunuz yoksa atanma olmuyor

güngünkonkon
Aday Memur
24 Kasım 2021 10:44

Emin misiniz hocam? Yoksa attınız mı kafadan?

Neden 3 kez? Nasıl oluyor o iş?

ByHb, 2 yıl önce

3 kez normal kpssden atandım herhangi bir sorun olmadı hocam. Normal yada ekpssden atanabilirsiniz. Çalışabilir raporu aldıktan sonra sorun çıkmıyor. Tabi özel sağlık şartları gerektiren kadrolar hariç.

ByHb
Aday Memur
24 Kasım 2021 14:31

Eminim hocam, 2 sözleşmeli 1 kadrolu şekilde atandım. görevini yapmasına engel yoktur raporu aldıktan sonra sıkıntı olmuyor. Tabi atanılan poziyonun şartları ve niteliklerine göre değişebilir bu durum

güngünkonkon, 2 yıl önce

Emin misiniz hocam? Yoksa attınız mı kafadan?

Neden 3 kez? Nasıl oluyor o iş?

Cemsid42
Aday Memur
24 Kasım 2021 15:08

Sınava girmenizde sakınca olmaz. Atama şartlarını sağlar ve işin gerekliliğini yerine getirecek sağlık şartlarını sağlarsanız sıkıntı olmayacaktır büyük ihtimalle

güngünkonkon
Aday Memur
29 Kasım 2021 16:41

Sizin yaptığınız çok ayıp. Neden yalan söylüyorsunuz?

ByHb, 2 yıl önce

Eminim hocam, 2 sözleşmeli 1 kadrolu şekilde atandım. görevini yapmasına engel yoktur raporu aldıktan sonra sıkıntı olmuyor. Tabi atanılan poziyonun şartları ve niteliklerine göre değişebilir bu durum

güngünkonkon
Aday Memur
29 Kasım 2021 16:44

@Cemsid42

Hocam bilginiz var mı acaba? Ben paranoid şizofreni hastası oldum. Özelde teşhis edildi. Tedavime devlette başlayacağım. Kpss 2022 normal sınava hazırlanıyorum. Atanırsam sağlık durumumdan dolayı atanmam iptal edilir mi acaba?

Cemsid42, 2 yıl önce

Sınava girmenizde sakınca olmaz. Atama şartlarını sağlar ve işin gerekliliğini yerine getirecek sağlık şartlarını sağlarsanız sıkıntı olmayacaktır büyük ihtimalle

ByHb
Aday Memur
30 Kasım 2021 10:27

Hocam şaka mısınız? :) Size neden yalan söyleyeyim, yardımcı olmak isteyende kabahat.

güngünkonkon, 2 yıl önce

Sizin yaptığınız çok ayıp. Neden yalan söylüyorsunuz?

güngünkonkon
Aday Memur
30 Kasım 2021 20:42

Hocam 3 defa atandım dediniz. Bu mümkün değil

ByHb, 2 yıl önce

Hocam şaka mısınız? :) Size neden yalan söyleyeyim, yardımcı olmak isteyende kabahat.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi