Editörler : swat3410
«455945604561456245634564456545664567456845694570»
11 Şubat 2019 19:32

Hoş geldin şef. Askerliği de aradan çıkardın bu arada. Gözün aydın.

Koskoca 21 gün :))) Yol izni de veriyorlarmış bildiğim kadarıyla, onu da düştükten sonra bayağı uzun !!! askerlik yapmış oldun. Neyse tekrar gözün aydın :)))

tr_pomem, 5 yıl önce
Geldim geldim üstüne Tem büroya gidip ifade bile verdim :) Bundan sonra Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı düşünsün :p

tr_pomem
Müsteşar Yardımcısı
11 Şubat 2019 21:44

Sağ olasın kardeşim Allah razı olsun. 2 gün yol izni, 3. gün gittik velhasıl 18 gün babalar gibi askerlik yaptık :) Bizi askere gönderenler utansın. Bu konuyu da dava edeceğim zamanı gelince.
Sabırsız Sabırlı, 5 yıl önce

Hoş geldin şef. Askerliği de aradan çıkardın bu arada. Gözün aydın.

Koskoca 21 gün :))) Yol izni de veriyorlarmış bildiğim kadarıyla, onu da düştükten sonra bayağı uzun !!! askerlik yapmış oldun. Neyse tekrar gözün aydın :)))

rüzgar079
Aday Memur
11 Şubat 2019 22:35

5 ay önce tem de savcılığın talimatıyla ifade verdim..kodlama m varmış.dıl kodu daha sonra EA olmuş...sadece bu hiçbir kriter yok..ha bu arada zaafın varmış anlat dedi ? Benim hiçbir zaaf ım yok dedim :)umreye gittim 2015 te beş vakit namazımı da kılıyordum ihraç olduktan sonra artık Cuma ya dahi gitmiyorum dedim..niye dedi ? Müslüman gibi yaşamak istiyordum ihraç ettiniz ben de artık değiştim dedim..e devlet te mahkeme falan görünmüyor adliye ye de gitmek istemiyorum 1 ay sonra ASkere gidicem..ASkerden sonra adliye ye giderim..acaba savcılık takipsizlik te vermiş olabilir mi çünkü savcı ifade alın gönderin demiş .. ler sordu zaafın varmış anlat dedi.ben de hiçbir zaaf
12 Şubat 2019 02:25

Bugün bir savunma okudum, Avukat diyor ki hakimim garsonun 8 tanık olarak dinlenmesini istiyoruz. Hakim garsonun bu kadar kişiyi tanıması mümkün olmadığı için dinlenmesini Red ediyor. Ama adamın ifadesine bakarak 9 bin kişiyi sorgusuz sualsiz ihraç ettiler.

Bahadırg
Memur
12 Şubat 2019 10:30

soruşturma halen açık olabilir takipsizlik verilince genelde tebliğ ediliyor fakat bazen de tebliğ edilmeyebiliyor o yüzden savcılığa gidip sormakta fayda var

rüzgar079, 5 yıl önce
5 ay önce tem de savcılığın talimatıyla ifade verdim..kodlama m varmış.dıl kodu daha sonra EA olmuş...sadece bu hiçbir kriter yok..ha bu arada zaafın varmış anlat dedi ? Benim hiçbir zaaf ım yok dedim :)umreye gittim 2015 te beş vakit namazımı da kılıyordum ihraç olduktan sonra artık Cuma ya dahi gitmiyorum dedim..niye dedi ? Müslüman gibi yaşamak istiyordum ihraç ettiniz ben de artık değiştim dedim..e devlet te mahkeme falan görünmüyor adliye ye de gitmek istemiyorum 1 ay sonra ASkere gidicem..ASkerden sonra adliye ye giderim..acaba savcılık takipsizlik te vermiş olabilir mi çünkü savcı ifade alın gönderin demiş .. ler sordu zaafın varmış anlat dedi.ben de hiçbir zaaf

We We
Memur
12 Şubat 2019 12:26

Eşim sabah gözaltına alındı ve Yozgat iline götürüldü şuan napabilirim komiser di Nasıl haber alırım cok kötüyüm ve çaresizim 701 ihraç olmuştu ilkez gözaltına alındı ne olur şimdi bilen cvp verirse

volvarin81
Şef
12 Şubat 2019 13:11

Sizin yapmanız gereken sakin olmaya çalışmak kardeş. Önemli birşey çıkmaz muhtemelen internetten yozgat Kom yadan organize şubenin telefonunu bulun ne zaman mahkemeye çıkacağu hakkında bilgi almaya çalışın
We We, 5 yıl önce

Eşim sabah gözaltına alındı ve Yozgat iline götürüldü şuan napabilirim komiser di Nasıl haber alırım cok kötüyüm ve çaresizim 701 ihraç olmuştu ilkez gözaltına alındı ne olur şimdi bilen cvp verirse

12 Şubat 2019 13:20

Çok panik yapmayın sakin olun Allahın izni ile bir şey olmaz bi ifadesini alsınlar bırakırlar umarım
We We, 5 yıl önce

se2424
Genel Müdür
12 Şubat 2019 13:47

Sakin olacaksanız bildiğim kadarıyla daha önce soruşturması veya davası vardı
We We, 5 yıl önce

Canlı Cenaze
Aday Memur
12 Şubat 2019 15:54

Halen aktif çalışanlardan da gözaltı oldu. Bu lanet olası fisleme listesinde bunlar yok mu ki. :((((( eklemeyi unutmuslardir.

voodoocult
Aday Memur
12 Şubat 2019 16:52

slm abiler,dostlar. bugun 55temden arandim.hakkimda sorusturma oldugu soylendi.musaitsen ifade icin yrn teme gelebilir msn dendi. bende 21ilinde oldugumu soyledim. bakalim hayırlısı, ifadeyi diyarbakirda vericez. burda tem mi kom mu bakıyor?

Khk-li ubbe
Aday Memur
12 Şubat 2019 17:26

cnn türk: bugün kü operasyonda 130 kişi aktif görevdeymiş 800 küsür kişi ise garson kod adlı gizli tanık listesinde kırmızı kod lu imiş .öyle söyledi tv de.

Mekmeke
Genel Müdür
12 Şubat 2019 17:31

21 şimdi ki görev yerin mi ?
voodoocult, 5 yıl önce
slm abiler,dostlar. bugun 55temden arandim.hakkimda sorusturma oldugu soylendi.musaitsen ifade icin yrn teme gelebilir msn dendi. bende 21ilinde oldugumu soyledim. bakalim hayırlısı, ifadeyi diyarbakirda vericez. burda tem mi kom mu bakıyor?

Mekmeke
Genel Müdür
12 Şubat 2019 17:32

normal de son görev yeri arıyor ifade için senin ki neden farklı oldu ki
voodoocult, 5 yıl önce

Mesut010101
Kapalı
12 Şubat 2019 17:53

İyi Akşamlar

Bugün yapılan operasyon Malesef yine Garsona bağlandı.

Öncelikle şunu belirteyim kimki fetöcü olarak devletin kurumlarına sızmış,devletin gizli bilgilerini örgüte aktarmış,haksız yere kumpaslara alet olmuş,haksız yeresorular verilerek göreve başlamış ve görevde yükselmiş hem bu dünyada hemde ahirette hesabını verecek.

Bügünki operasyonda 2010 yılı komiseryrd sınavına soru verilerek sınavı kazanan 1134 komiseryrd bunların bir kısmı aktif görevde.

Garsona bağlanma şu şekilde sınavda yanlış olan sorulara (Sonradan tespit edilen) 13 soruya doğru cevap veren ve garson sd kartında kırmızı ve sarı katoğoride bulunan(Fişleme) Komiserler olduğu aktif olanların bu renkli listede olmadığı onların tespide 13 soruya doğru cevaba bağlanmış durumda.

Aslına bakılırsa bu CD kartın güvensizliğini gösterir bir durum.Ancak hala Garsonun ve SD kartının nekadar güvenilir olduğunun ön plana çıkarılması çabası devam etmektedir.

Allah masum arkadaşların yardımcısı olsun.Fazla söze gerek yok aslında herşey ortada ancak SD kartın açığını 13. Soruya bağlayarak bu işi göz ardı etmek herşeyi ortaya koyuyor.

voodoocult
Aday Memur
12 Şubat 2019 17:55

701 ihracim. samsun kadrosuydum. Diyarbakır'a hanim atandi ondam geldik
Mekmeke, 5 yıl önce
21 şimdi ki görev yerin mi ?

Ulkudas27
Aday Memur
12 Şubat 2019 17:57

arkadaşlar bugün mete yararı gördüm gaziantepde.

güzel bir restorantdan çıkış yapıyodu yanında bikaç kişiyle birlikte.

bende tam araca binerken bi dk mete hocam dedim.

ben sizi nusaybinde çekim yaparken zırhlı uralda gezdiren çekim ekibinize yardımcı olan polis memurlarından birisiyim dedim. 2-3 dk kadr sohbet ettik. 8tmmuzda ihraç olduğumu söyledim.

ilgilenicem felan dedi. ama tabi içimden si... dedim.

en azından gündeme getirin dedim. söyleyin bu işin hukuksuz kanunsuz olduğunu dedim.

o zamanlar terörle mücadele eden ben şimdi restorantda çalışıyorum bakın dedim. Şaşırmış gibi felan yaptı. tamam en kısa sürede ilgilenicem dedi. vAYBE dedim içimden hey gidi günler dedim. ozamanlar bize vatan kahramanları die çekim yapan mete yarar şimdi 5 dk. b,ile ayırmadı bize

Türk.oglu
Aday Memur
12 Şubat 2019 18:26

Bu kırmızı ve sarı listeler ne oluyor hangi gruba giriyor?
Mesut010101, 5 yıl önce

İyi Akşamlar

Bugün yapılan operasyon Malesef yine Garsona bağlandı.

Öncelikle şunu belirteyim kimki fetöcü olarak devletin kurumlarına sızmış,devletin gizli bilgilerini örgüte aktarmış,haksız yere kumpaslara alet olmuş,haksız yeresorular verilerek göreve başlamış ve görevde yükselmiş hem bu dünyada hemde ahirette hesabını verecek.

Bügünki operasyonda 2010 yılı komiseryrd sınavına soru verilerek sınavı kazanan 1134 komiseryrd bunların bir kısmı aktif görevde.

Garsona bağlanma şu şekilde sınavda yanlış olan sorulara (Sonradan tespit edilen) 13 soruya doğru cevap veren ve garson sd kartında kırmızı ve sarı katoğoride bulunan(Fişleme) Komiserler olduğu aktif olanların bu renkli listede olmadığı onların tespide 13 soruya doğru cevaba bağlanmış durumda.

Aslına bakılırsa bu CD kartın güvensizliğini gösterir bir durum.Ancak hala Garsonun ve SD kartının nekadar güvenilir olduğunun ön plana çıkarılması çabası devam etmektedir.

Allah masum arkadaşların yardımcısı olsun.Fazla söze gerek yok aslında herşey ortada ancak SD kartın açığını 13. Soruya bağlayarak bu işi göz ardı etmek herşeyi ortaya koyuyor.

We We
Memur
12 Şubat 2019 18:27

Daha önce avukat tutmuştuk 22şubatta fişleme den dolayı eşim mahkemesi var dı şimdi gözaltına alındı avukat benim yapabileceğim birşey yok şuan diyor bu bana biraz tuhaf geldi ilgilenmek mi istemiyor

Mekmeke
Genel Müdür
12 Şubat 2019 18:45

tem bakıyor devre
voodoocult, 5 yıl önce
701 ihracim. samsun kadrosuydum. Diyarbakır'a hanim atandi ondam geldik
Toplam 102884 mesaj
«455945604561456245634564456545664567456845694570»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi