Editörler : Pangaea
21 Ekim 2010 22:27

Kayseri ihtiyaç ve yargı akademi

Arkadaşlar ne Kayseri yargı ve ihtiyaç açıldı nasılllar bilenler bilgi verirse memnun olurum...saygılar

gufiii
Aday Memur
21 Ekim 2010 23:11

GNCL

gufiii
Aday Memur
21 Ekim 2010 23:34

tamam kayserililerin esamesi okunmuyor forumda anlaşıldı yazık valla....

tutku-aksu
Kapalı
21 Ekim 2010 23:58

BİLMIYORUM DERSANEELERI HIC BILGIM OLSAYDI YAZARDIM

gufiii
Aday Memur
22 Ekim 2010 22:38

gnclll

gufiii
Aday Memur
22 Ekim 2010 22:50

Peki ya diğer dershaneler...? bilgi mesela arkadaşlar sağolsunlar mesaj atmışlar...

gufiii
Aday Memur
24 Ekim 2010 22:41

güncel.....

deniz3851
Kapalı
24 Ekim 2010 22:49

ben uzaya gittim fena deildi.yani ehh.o ikisi daha sonra açıdı.bilginin iyi olduğunu soluyo arkadasm

gufiii
Aday Memur
24 Ekim 2010 22:56

anlaşılan bu yayınevi dershaneleri yeni açılmış ne oldukları tam belli değil bize ankara yolu göründü hafta sonu derslere ankaraya gideyim bari...neyse

deniz3851
Kapalı
24 Ekim 2010 23:02

bencede işini sağlama al sen

iremce2010
Aday Memur
25 Ekim 2010 20:53

gufii ben de yargıya yazıldım ama inan hiç bi bilgim yok yine de araştırdığım kadarıyla yine en iyisi ora gibi geldi bilmiyorum ihtiyaç a gittim adamlara soru sordum ilgilenmediler bile oraya bi kız oturtmuşlar bi şeyden anladığı yok hoca da geldi içinden konuşuyor mübarek bu hoca derse girerse zaten bittik dedim bilmiyorum ama eğitim açısından nasıldır. ben yargıya yazıldım 2 sınıf açacaklarmış en fazla 24 kişiden bi sınıf dolmuş yani derslerden memnun kalacak mıyız onu da gidince göreceğiz bakalım ama şunu da söyleyeyim burda kpss eğitimi veren dershaneler hakkında hep bilgi,açı gibi dershaneler söyleniyor ama eğitim bilimler için iyi bu dershaneler kpss a için aynı şeyin geçerli olduğunu sanmıyorum

ezge
Aday Memur
25 Ekim 2010 21:07

ankarada yargıya gıttım ben. ama tam akdro alt yapısı oturmamştıç belkı bu sene ii olabılır.

gufiii
Aday Memur
25 Ekim 2010 23:27

Bi bakalım bence yeni bir dershane emin olamıyorum birkaç eğitimciden bahsettiler kayseride bir de onlarla görüşücem... sonra ankara yada kayseride bir yere başlayacağım olmuyor artık evde disipline ihtiyacım var...

iremce2010
Aday Memur
26 Ekim 2010 22:03

dershane ne kadar mükemmel olursa olsun iş yine sen de bitiyor tamam kalite çok önemli ama yeni açıldığı için işini daha ciddiye alır bence hem ayrıca yargı köklü bi kurum yayınları her şeyden önce sınav formatına uygun kaliteli evde çalışarak gereksiz bilgi yüklemesi yaparsın çıkmayacak yerlerle vakit harcarsın evde çalışamayacağını ankaraya dershaneye gideceğini söylüyorsun eğer ankarada değilsen kayseri ankara araSI 4 5 saat yol çekmeye vakit öldürmeye değmez bence. ama yine de tekrar tekrar söylüyorum bunlar benim kendi fikirlerim araştırdığım kadarıyla bana en mantıklı gelen seçenek doğru mu yanlış mı onu zaman gösterecek umarım iyi olur.

rbasf
Şef
26 Ekim 2010 22:10

ben kayserıdeyım kurs dusunuosan kesınlıkle bırıkım derım cunku egıtım turkıyenın en ıyı hocası gelıo cok ıı bır hoca onumuzdekı sene gene birikimde herseyıyle dort dortluk bır hoca :D

rbasf
Şef
26 Ekim 2010 22:13

kesınlıkle ankaraya gıtme bırıkım cok ıyı adam ankaraya nıgdeye derse gıdıo zaten ılyas hoca bırıkıme gıdıp hocaya rabıa dersen zaten benı tanır gıt bı gorus mesela yarın dersı var aksam gelmek ıstersenız tanıtım dersı verıodu 2 haftatır yarın son gelın gorun hocayı beklerım tanıtım dersı oldugu ıcın ucretsız

fenciberk
Müsteşar Yardımcısı
26 Ekim 2010 23:00

hocam yargının eğitim kadrosu geçen senelerin açı dersanesi kadrosu vehbi hoca ve ömer hoca var herkes memnunlar ancak gkgy konusunda bi fikrim yok kadrosu nasıldır onlar gidince açı öğretmenlik için kimseyi almıor kursa anlayın yani düşünün tabikide diğerlerinide araştırın ancak bilgiyi fazla övmüyorlar kayseride yargı yeni açıldı ama geçmişleri var bunu söyleyebilirim

gufiii
Aday Memur
26 Ekim 2010 23:09

Hocam ben bugün araştırdım yargıda dediğiniz eğitimci hoca daha önce seviyede sonrada açıda öğrencileri sene ortasında ortada bırakmış bu adamlara pek güven olacağını sanmıyorum ihtiyaçta ise piyasada bulunan orta düzey hocalar varmış gidenler pek memnun değil birikimi bilemiyorum bi bakayım ama pegem dikkatimi çekti gidenler memnun tarihçisi mehmet akkaya çok tatlı bir insan...

rbasf
Şef
26 Ekim 2010 23:11

gufii benım yazdıklarımı okudunmu bılmıorum ama yarın hoca gelecek dınlemek ıstersen bırıkım de son dersı yarın bende aksam gelecegım derse 7 de ben bu egıtım hocasına kefılım

sadeceöğrtmn
Aday Memur
26 Ekim 2010 23:16

arkadaşlar ben de yediiklimle görüştüydüm 3 hafta önce falan yeni açıldı kayseride ama kayıt yapmadılarr ozaman sınavın yapılıp yapılmayacağı kesin değil diye sizce alan sınavı gelmesse yediiklim hakkında bi bilginiz var mı...

rbasf
Şef
26 Ekim 2010 23:19

guvendıgım tek ınsan hocam oda bırıkımde ondan baskasını tanımam ogretmen arkadaslarımda ondan ders alıo ben goturdum cok ı anlattıgını soledıler genede ılla yayın evı takılacam dıosanız takılın...

Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi