Editörler : swat3410E.Kayı Han

Manchini
Aday Memur
25 Temmuz 2021 11:58

dogru kardeşim soruyu bilirsen daha cok özgüven artar ayrıca 20 puan demek her ne kadar

önemi olmasada önemli şeyleri bilmek lazım

Alihan0606, 3 yıl önce
Aynen öyle yapıcam kardeşim. Soruyu bilip bilmemek ne kadar önemli olmasa da oraya çıktığımızda hiçbir yorum yapmamak da olmaz bir kaç kelam etmek lazım

policemangs
Kapalı
25 Temmuz 2021 12:46

Hiç soru bilemeyip 100 alanlar nasıl alıp polis oluyor peki?

Schwarz46
Memur
25 Temmuz 2021 13:28

Kral o da referans işte

policemangs, 3 yıl önce

Hiç soru bilemeyip 100 alanlar nasıl alıp polis oluyor peki?

Nevol
Şube Müdürü
25 Temmuz 2021 13:59

Valla edindiğim tecrübe komisyon yüzüne bile bakmıyorsa kazanamıyorsun

policemangs
Kapalı
25 Temmuz 2021 16:37

Hadi ya şimdi umutlarımı çürütmeye başladın :/

Nevol, 3 yıl önce

Valla edindiğim tecrübe komisyon yüzüne bile bakmıyorsa kazanamıyorsun

Schwarz46
Memur
25 Temmuz 2021 16:42

Mülakata giren bir arkadaşım var onunla konuştum hiçbir şekilde yüzüme bakmadılar dedi sadece soru numarasını okurken bakmışlar onun dışında sürekli kart numaralarına falan bakıyorlarmış. Anladığım kadarıyla referanslıların isimlerini kontrol ediyorlar listede varsan iki kelimeyi bir araya getiremesende polisliğe adım atıyorsun. Amacım kesinlikle moral bozmak değil ama işimiz zor :(

policemangs, 3 yıl önce

Hadi ya şimdi umutlarımı çürütmeye başladın :/

Nevol
Şube Müdürü
25 Temmuz 2021 17:25

Aynen öyle bak bilen nasıl biliyor :)

Salvo53
Aday Memur
26 Temmuz 2021 23:42

Gençler benimde 1.5 dk sürdü. İçeride yüzüme bakmadılar evet kendini tanıt dedi tanıtırken bi kere kafasını kaldırdı. Su anda çalışıyormusun dedi. Hayır çalışmıyorum dedim. Bi kart çek dedi. Basit geldi açıkladım. Hayırlısı olsun çıkabilirsin dedi. Kpss 68 Spor 48sn Lisans. Hiç heyecanlanmadım gözümü kaçırmadım polislik ilk ama mülakatlara alışkınım. Benim önümdekilere kimisi 2 dk durdu. Kimisi 7,8 dk kimisi 2 dk da çıktı. Girerkende çıkarkende kimse bana bakmadı. Bende merakla bekliyorum.

hassan588887
Aday Memur
26 Temmuz 2021 23:54

Sen nerede girdin kardeşim

Salvo53, 3 yıl önce

Gençler benimde 1.5 dk sürdü. İçeride yüzüme bakmadılar evet kendini tanıt dedi tanıtırken bi kere kafasını kaldırdı. Su anda çalışıyormusun dedi. Hayır çalışmıyorum dedim. Bi kart çek dedi. Basit geldi açıkladım. Hayırlısı olsun çıkabilirsin dedi. Kpss 68 Spor 48sn Lisans. Hiç heyecanlanmadım gözümü kaçırmadım polislik ilk ama mülakatlara alışkınım. Benim önümdekilere kimisi 2 dk durdu. Kimisi 7,8 dk kimisi 2 dk da çıktı. Girerkende çıkarkende kimse bana bakmadı. Bende merakla bekliyorum.

Pomemcibey
Aday Memur
27 Temmuz 2021 00:18

senin olur kendi tecrübelerime göre olunca bana msj atsan yeter merak ettim

Salvo53, 3 yıl önce

hassan588887
Aday Memur
27 Temmuz 2021 00:41

Ne demek istedi bende anlamadım valla

Schwarz46, 3 yıl önce

Referanslıları kastettin sanırım rakiplerin 41 saniyeden daha uzun boylu derken

hassan588887
Aday Memur
27 Temmuz 2021 00:44

Ben girdiğimde Vali yardımcı bana hep bakıyordu sol tarafında da sanırım psikolog vardı butun soruları o sordu bana. yüzüme bakarak ve dinleyerek elinde kalem vardı. diğer müdürler çay içip başka işlerle uğraşıyordu sanırım

Schwarz46, 3 yıl önce

Mülakata giren bir arkadaşım var onunla konuştum hiçbir şekilde yüzüme bakmadılar dedi sadece soru numarasını okurken bakmışlar onun dışında sürekli kart numaralarına falan bakıyorlarmış. Anladığım kadarıyla referanslıların isimlerini kontrol ediyorlar listede varsan iki kelimeyi bir araya getiremesende polisliğe adım atıyorsun. Amacım kesinlikle moral bozmak değil ama işimiz zor :(

hassan588887
Aday Memur
27 Temmuz 2021 00:46

Ben girdiğimde vali yardımcısı sürekli bana bakıyordu. sol yanında sanırım psikolog vardı. Dersaneye gittin mi hangi okulda okudun ailende memur varmı gibi vs vss soruları o sordu bana. diğer müdürler yanda çay içip başka işlerle uğraşıyordu

Schwarz46, 3 yıl önce

Nevol
Şube Müdürü
28 Temmuz 2021 10:31

Hasan benden sana bir tavsiye ben çok girdim bu kadar çok takma hal ve hareketleri mülakatın oldu ve bitti neyin ne olduğunu Allah bilir ben de yasadım anlıyorum ama biraz rahat ol

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi