Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
13 Temmuz 2009 13:13

Ameliyathane teknikerliği bölümü

merhaba arkadaşlar ben bu yıl özel üni ameliyathane teknikerliğini yazmak istiyorum lütfen bana yardımcı olum sizce bu bölüm nasıl iş olanakları kpss atanma olanakları nasıl lütfen bilgili kişiler yazsın çünki özel üni durumumuz çok çok iyi diil

mutlues1980
Kapalı
13 Temmuz 2009 13:18

Ben Sağlık Bakanlığının şimdiye kadar Ameliyathane Teknikeri atadığını hiç görmedim, duymadım. Ama gelecekte ne olur bilinmez.

pofuduk:))
Aday Memur
13 Temmuz 2009 16:06

ARKADAŞIM AMELİYATHANE TEKNİKERİ YANLIŞIM YOKSA AMELİYATHANE İÇİNDEN SORUMLU

AMELİYATA İŞTİRAK ETMEZ DIŞARDAN MALZEME VERİR,IŞIK AYARLAR VS.

BUNLARI HERYERDE PERSONELLER YAPAR BEN TAVSİYE ETMEM..

BAKANLIK BU GÖREV İÇİN ATAM DA YAPMAZ GERÇEKTEN...

ameliythanetekn.
Aday Memur
12 Ocak 2011 17:11

ya bu bölum ıcın buraya bılende yorum yazmıs bılmeyen de cok konusmayın bence.gayet ameliyathane teknikerligi cerrahı teknıkerlık cok ıyı bır bölüm arkdaslar bızım meslegımız teknıkerlıkten cok hemsırelık görevınde bulunuyoruz ve özel sektördede cok ıyı ücret verılmemek de dir yenı bir bölüm oldugu ıcın dahaca yenı cogalmaya basladı üniversiteler bölümümüz o yüzden kımsenın etkisi altında kalmayın sonucta arkdaslar bosta kalma gibi bir lüksünüz yok.zamanla saglık bakanlıgıda tanıycak bızı ınanın buna her sey zamanla olcak mutlaka yazın ben tavısye ederım sıze 3 yıldır özel sektör deyım ve gayette memnunum teknikerden cok ameliyathane hemşiresi gözü ile bakılıyorsunuz ameliyathanede bulunmamız yeter bizim :))polemıiklere yer vermeyelım sayfamıza hepimiz bir araya gelelim ve saglık bakanlıgına kendımızı tanıtalım arkdaslar.

realite46
Memur
15 Ocak 2011 21:31

mrb..

Bence sizin meslek hakkında milletin değil doktorların ve hatta sağlık bakanlığının bile bilgisi yok diye düşünüyorum.

en mantıklısı sizin meslek ne işe yarıyor anlatmakk

önce cerrahi tekniker sonra ameliyathane hizmetleri daha sonra ameliyathane teknikerliği vss...

düşünüyorum da aslında her ameliyathanede sizden bulundurulmak zorunda

sizden zaten 300 falan mezun var her il dörder tane alsa bitersinizz..

milleti ve kurumları bilgilendirmek lazımmm

saygılarrr

16 Ocak 2011 10:48

bu bölüm sadece üniversite okumuş olmak için okunur .onun dışında hiç bir yerde özelde devlette iş bulamassın .yok öylesine laf olsun diye okucam diyorsan oku ama iş için bu bölüm hiç işe yaramaz

bolu14ftm
Aday Memur
19 Ağustos 2011 17:23

ben bu yıl bu bölümğü kazndım asıl bölümüm paramedic bu bölüm hakkında bi bilgim yok ne yapmalıyım .s.s

antep2751
Kapalı
19 Ağustos 2011 22:23

BEN SAĞLIK MEMURUYUM AMELİYATHANEDE ÇLŞYORUM..BİZDE BİR AMELİYATHANE TEKNİKERİ VAR KADROLU..SAĞLIK MMEURUNUN YAPTIĞI İŞİN AYNINI YAPIYOR..AMELİYATTA DOKTORA MAKAS BİSTÜRİ FELAN ERİYOR...

mizee
Şef
20 Ağustos 2011 15:54

alım sıfır kpss de

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi