Editörler : E.Kayı Han
«404142434445464748495051»

Koyunyemez
Memur
15 Haziran 2021 19:31

Temmuz ayının ilk haftası ihrac listesi aciklanacakmis

460725
Aday Memur
15 Haziran 2021 20:00

Nereden öğrendiniz
Koyunyemez, 3 yıl önce
Temmuz ayının ilk haftası ihrac listesi aciklanacakmis

Geçmiyor gunler
Aday Memur
16 Haziran 2021 13:03

@koyunyemez

Nereden duydunuz acaba?

Bu hafta savunması istenenler oldu .onlar bu listeye yetişmez ki.

y-emrekilic
Aday Memur
16 Haziran 2021 17:18

Bende martta açığa alındım ve 1. Celseyi gördüm. Genel komutanlık bugün savunma gönderdi.

Hayatmagduru
Aday Memur
16 Haziran 2021 17:47

Daha bizde herhangi bir şey yok ne zaman gözaltı yaptılar ve ne zaman duruşmaniz oldu .

y-emrekilic, 3 yıl önce

Bende martta açığa alındım ve 1. Celseyi gördüm. Genel komutanlık bugün savunma gönderdi.

Hayatmagduru
Aday Memur
16 Haziran 2021 17:49

Ayrıca ne ile suçlama oldu ardışık arama mi tanık mi bank Asya mi dersane mi dediler herhalde direk kartta ismin çıktı diye gözaltı yapmıyorlar .

y-emrekilic, 3 yıl önce

Jn.2015
Kapalı
16 Haziran 2021 18:18

Suçlama neydi ep varmı

y-emrekilic, 3 yıl önce

Muratbasoo
Aday Memur
16 Haziran 2021 18:20

Sd kart meselesinden açığa alınıp, adli işlem görmüş kimseden savunma alan var mı?

y-emrekilic
Aday Memur
16 Haziran 2021 19:04

Arkadaşlar Şubat başında gözaltına alındım. Anlara TEM aldı. 12 gün gözaltı sonrası sulh ceza adli kontrolle bıraktı. Suçlama flash bellek. İçinden isim çıktı iddiası. Saçma sapan bir sabit numaraya da ardışık arama koymuşlar iki tane. 1. Celse Mayıs ayında gerçekleşti. Ep vs değilim. Bu arada Sözleşmeli subayım.

y-emrekilic
Aday Memur
16 Haziran 2021 19:05

Bugün savunma geldiğini söyledi birliğim. Sözleşmeyi yenilememek için mi yoksa ihraç için mi bilmiyorum. Bu sene sözleşme yenileme dönemimdi.

Adalet Gelecektir
Aday Memur
16 Haziran 2021 22:16

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar şuna bir açıklık getireyim emn.ifadenizde veya savcıda ep istiyorum demeniz sizi direk ihraç yapmaz veya istemiyorum demeniz sizi göreve devam ettirmez! gen.kom.ifade içeriğine ve hakkınızdaki delillere(bylock,ankesör vs) dikkat ediyor yıllar önce dershanesine gitmiş yurdunda kalmış çokta önemli değil önemli olan belirli bir tarihten sonra ilisiginiz olup olmadığıdır özellikle meslek hayatınızdayken olup olmaması.Mahkemeden beraat alsanız dahi gen kom bu ifadenizi aleyhinize kullanarak biz pers.irtibat ve iltisaktan attık diyor üyelikten alacağınız beraat kararı onların umurlarında değil...

Askr-
Aday Memur
16 Haziran 2021 22:49

keşke sizin düşünceniz gibi olsa herşey ama öyle değil şuan herşey siyasi olarak işliyor asker artık siyasetin içinde

Adalet Gelecektir, 3 yıl önce

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar şuna bir açıklık getireyim emn.ifadenizde veya savcıda ep istiyorum demeniz sizi direk ihraç yapmaz veya istemiyorum demeniz sizi göreve devam ettirmez! gen.kom.ifade içeriğine ve hakkınızdaki delillere(bylock,ankesör vs) dikkat ediyor yıllar önce dershanesine gitmiş yurdunda kalmış çokta önemli değil önemli olan belirli bir tarihten sonra ilisiginiz olup olmadığıdır özellikle meslek hayatınızdayken olup olmaması.Mahkemeden beraat alsanız dahi gen kom bu ifadenizi aleyhinize kullanarak biz pers.irtibat ve iltisaktan attık diyor üyelikten alacağınız beraat kararı onların umurlarında değil...

Adalet Gelecektir
Aday Memur
16 Haziran 2021 23:14

Sadece asker olsa ülke komple bütün kurumlarıyla siyasete girmiş ve daha vahimi sadece siyasetle sabit kalsa neler neler belki birgun ülkeye bağımsız yeminli Cumhuriyet savcıları gelirse herseyi herkes öğrenebilir...

mrhope
Aday Memur
23 Haziran 2021 13:59

Arkadaşlar yok mu bi gelişme boş bırakmayalım konuyu

Hayatmagduru
Aday Memur
23 Haziran 2021 14:26

İl j.aradilar memuriyet başlangıç tarihinde eksik bilgiler varmış bunlarin düzeltilmesi için ailemin ve eşimin ailesinin adresini istediler bir şeyler oluyor ama ne oluyor bilmiyorum bu şekilde istenen 4 -5 kişi biliyorum

mrhope, 3 yıl önce
Arkadaşlar yok mu bi gelişme boş bırakmayalım konuyu

demir2360
Aday Memur
23 Haziran 2021 15:36

Temmuz ayında khk ilgili maddesi bitiyor. Bundan dolayı savunmaların gonderıleceğı konusuluyordu. Savunma gondrmek adres teyitı yapmak ıcın aramıs olabilirler.Diğer arkadaslarınız ve sizin dosya durumunuz nedır acaba. Sd kart tan dolayı mı bekliyorsunuz.

Hayatmagduru
Aday Memur
23 Haziran 2021 16:12

Aynen SD karttan bekliyoruz daha her hangi bir şey yok mahkeme veya gözaltı olmadı .

demir2360, 3 yıl önce

Temmuz ayında khk ilgili maddesi bitiyor. Bundan dolayı savunmaların gonderıleceğı konusuluyordu. Savunma gondrmek adres teyitı yapmak ıcın aramıs olabilirler.Diğer arkadaslarınız ve sizin dosya durumunuz nedır acaba. Sd kart tan dolayı mı bekliyorsunuz.

Barbaros198
Memur
24 Haziran 2021 00:22

Savunma ihraç için gelir. Bu listede adınız yok ve sözleşme süresinde ihraç olmasanız dahi sözleşme sonrası rütbenin geri alınması yapıyorlar o da bir nevi ihraç oluyor
y-emrekilic, 3 yıl önce

Bugün savunma geldiğini söyledi birliğim. Sözleşmeyi yenilememek için mi yoksa ihraç için mi bilmiyorum. Bu sene sözleşme yenileme dönemimdi.

E.İlyasova
Aday Memur
24 Haziran 2021 16:14

Boşu boşuna stres yapma burada felaket tellalı yapan adamların hiçbirine de inanmayın. Başına gelecek birşey varsa zaten gelecektir kimsenin uydurma haberleri ile olmuyor bunlar siran geldiyse alırlar yoksa bunlar rutin uygulama. Öküz altında buzağı arayanlardan uzak durun. Aynı evrakı benden 4 ay önce kendi personel şubem istedi verdim bu rutin j net bilgileri düzenlemek için tüm çalışan çalışmayan j nette eksik bilgisi olan personelden istendi. O yüzden kendinizi sıkıntıya sokmayın. Size savunma gönderecek adamlar sizden mi cekinecekte söylemeyecek zaten PTT yoluyla veya arama ile bildiriliyor senden savunma alacak adamin annenin babanın adres veya telefonu ile işi ne ? Kendinize uğraşlar bulun arkadaşlar bu boş işlerle uğraşmayın herşey olacağına varacak nasılsa boşa kendi kendinize durdukça felaket senaryolari yazmayın. Allah tüm suçsuz günahsız arkadaşların yardımcısı olsun
Hayatmagduru, 3 yıl önce

İl j.aradilar memuriyet başlangıç tarihinde eksik bilgiler varmış bunlarin düzeltilmesi için ailemin ve eşimin ailesinin adresini istediler bir şeyler oluyor ama ne oluyor bilmiyorum bu şekilde istenen 4 -5 kişi biliyorum

Hty1431
Aday Memur
25 Haziran 2021 14:28

Arkadaşlar

PTT ile savunmami gondermemi istemişler.durum şundan ibaret 09.12.2019 da dava açılmış hakkımda 2020 nin 7. Ayında beraat ettim ve savcı itiraz ederek dosyam istinafa gitti ve hala istinafta elinde savunma örnek leri olanlar varsa özelden atabilirseniz çok iyi olur teşekkür ederim. Epostam [email protected]

Toplam 1946 mesaj
«404142434445464748495051»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi