Editörler : crops35
07 Şubat 2018 08:08

Adli tıp kurumu mülakatla ilgili sorular cevaplandırılır

Adli Tıp Kurumu yeni personel alımı var. Mülakatına daha önce katıldım elendim prosedür ile ilgili bildiklerimi merak edenlere bilgi verilir.

ahmetatik22
Aday Memur
07 Şubat 2018 11:19

ankara teknikerliğe başvuru düşünüyorum ben. Siz nereye başvurmuştunuz ?

efeikbal
Memur
07 Şubat 2018 11:24

geçen sene bende girdim mülakata elendim. Ne senaryolar kurulmuştu sonuçlar açıklandıktan sonra face grubunda :) mülakatı yapan tekniker arkadaşta gruba dahildi falan :)

yekhat
Aday Memur
07 Şubat 2018 11:38

Merhaba Arkadaşlar siz hangi tarihteki alıma başvurmuştunuz kaç kişi alıyordular. Hatırladığınız kadarıyla ne tarz sorular yönelttiler özelikle mesleki bilgi soruldu mu Adli tıp mülakatına hiç katılmadım buda Ceza infaz ve katiplik aşımları gibi mi oluyor mülakatları.

ahmetatik22
Aday Memur
07 Şubat 2018 13:44

daha önceden girenler mülakatla ilgili bilgi verebilirse iyi olur

elif karatas
Kapalı
07 Şubat 2018 14:09

teknikerlige bende başvuru yapmayı düşünüyorum mülakata katılanlar bilgi verirse iyi olacak birçok bölüm başvuru yapabiliyor teknikerliğe ne gibi sorularla karşılaşırız acaba neler dönüyor oralarda :)

07 Şubat 2018 14:28

Geçen sene mülakata girdim elendim tamamen torpilin döndüğüne emin olabilirsiniz şimdiden tanıdık birini bulmaya çalışın sorulara hazırlık yapmanıza gerek yok teknik sorular genelde göstermelik

Bilgetardu06
Memur
07 Şubat 2018 18:05

Bende girdim mülakata elendim 200 kişi çağırdılar 4. sırada girdim mülakata benden tavsiye torpili olmayan boşuna gidip masraf yapmasın ankara için girmiştim İstanbula mülakata gittim 1 yaşında oğlumla yollarda rezil ola ola Allah belasini versin tüm torpil yapanların ve yaptiranlarin 85.6 puanımla açıkta kaldım 2014 puanım yandı gitti neyse kısaca Allah'a havale ettim ben.

Bilgetardu06
Memur
07 Şubat 2018 18:09

Sorulara gelince kısaca torpilin var mı yok mu diye üstü kapalı sorular sordular inkılap sordular teknik sorular sordular sorularda sordular yani saçma sapan elemek icin sordular boşuna çalışıp kendinizi kasmayın arkadaşlar gidince göreceksiniz zaten mülakattan çıkınca burnum kanadı sinirden benim.

elif karatas
Kapalı
07 Şubat 2018 21:46

işin gerçeği böyle anlatıkça tercih yapmaktan vazgeçmek üzereyim. artık torpilin dönmediği yer kalmadı galiba. referansım yok maalesef. rabbim yardım etsin diyelim.

akpssmagduruu
Şube Müdürü
08 Şubat 2018 09:29

Bilg tekniker maas ve calisma sartlari nedir eski kazanan arkadaslar bilgilendirebilir mi?

adensuu
Aday Memur
08 Şubat 2018 13:32

2016 24 kasımda teknikerlik mülakatına girdim. Önce kendini tanıt vs. Sonra tarih 3-5 soru. Mesleki olarakta bilgisayar kasasını açmışlar bu ne dir. Bu kablo nereye tekmalısın gibi 3-5 soru, internet Terimleri bu nedemek şu nedemek. Bildiğiniz programlama dilleri, veri tabanı ile ilgili sorular. Hepsinden sordular sonuç torpil yok atamada yok.

ahmetatik22
Aday Memur
12 Şubat 2018 11:35

başvuru kaydı yapabilen var mı ? linki bulamadım ben.

gurbaaprenses
Aday Memur
12 Şubat 2018 12:43

ben de elendim istanbuldakinden kasmaya gerek yok

kpsssbelasi
Memur
12 Şubat 2018 14:02

Bende istanbul tekniker için girmiştim bilgisayar kasasını açmışlar ilkokul seviyesinde sorular 1 2 tane de tarih sordular ayıp olmasın diye. Sonuç elendik. Zaten tavırlardan hersey belliydi torpili olmayan gitmesin kendini yormasın

hakan deveci
Memur
12 Şubat 2018 22:30

arkadaşlar başvuru yapabilen var mı sürekli hata veriyor başvuru yapamadım. vhki istanbul için başvuracaktım.

Burcu1burcu.
Aday Memur
15 Şubat 2018 15:50

ben başvuruyu yaptım. sizin puan kaç, bölüm hangisi?

hakan deveci, 6 yıl önce

arkadaşlar başvuru yapabilen var mı sürekli hata veriyor başvuru yapamadım. vhki istanbul için başvuracaktım.

19 Şubat 2018 15:41

Arkadaşlar bende başvuru yapamıyorum sayfa sürekli hata veriyor nasıl yapabilirim acaba

feynetezhebun
Aday Memur
19 Şubat 2018 15:53

kayıt yapmaya çalıştığınız tarayıcınızın sürümü eski olabilir. tarayıcı değiştirilerek deneyin. (Chrome, mozilla, explorer,opera v.s.)

Yprk89, 6 yıl önce

Arkadaşlar bende başvuru yapamıyorum sayfa sürekli hata veriyor nasıl yapabilirim acaba

elif karatas
Kapalı
21 Şubat 2018 21:19

biri bana yardım edebilir mi ? üniversitenin adı ve bölüm sığmadığı gibi enterlanmıyorda ben anlamadımm ne yapmam gerek kısaltarak mı yazayım aklıma başka bişey gelmedi

elif karatas
Kapalı
21 Şubat 2018 21:20

??????????????????????????????????????

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi