Editörler : ayşegül bgm

Anesteziiiiy
Aday Memur
04 Şubat 2023 19:38

3. Ve 4. Alımın hiç olmaması gibi. İ durum söz konusu olur mu 2024 Kpss ye kadar?
Hemsire ve laborant, 1 yıl önce

3.alımın 2024 te olma ihtimali nedir ya da 4.alım olursa 2024.

xBarkınx
Daire Başkanı
04 Şubat 2023 20:01

Ben şehir hastanesine atandım bin pişmanım üniversite daha iyidir emin ol.İş berbat çalışma koşulları berbat doktorum hepsinden berbat.

Ekoba, 1 yıl önce
Herkes kötülüyor üniversite hastanelerini ne yapacağımı şaşırdım

Hemsire ve laborant
Aday Memur
04 Şubat 2023 20:17

Ben de bunu merak ediyorum. 2024 te bir alım daha olsun isterim tabiki.

85.000 atama diyorlar ama yarısından fazlası işçi

Anesteziiiiy, 1 yıl önce
3. Ve 4. Alımın hiç olmaması gibi. İ durum söz konusu olur mu 2024 Kpss ye kadar?

Onurbeyy11
Aday Memur
04 Şubat 2023 20:31

Öyle söyleyenlere ben olsam kulak asmazdım.tabi devlet hastanelerine göre daha yoğun bir çalışma hayatın olur.ama şehir hastaneleri kadar da berbat olmaz.çalışma şartları şehir hastanelerine göre biraz daha rahat.puanın çok yüksekse ve rahat ilçelerde devlet hastanesi tutuyorsa tabi üniversite hastanesi yazılmaz.puanın kaç hangi şehiri istiyorsun

Ekoba, 1 yıl önce
Herkes kötülüyor üniversite hastanelerini ne yapacağımı şaşırdım

Anesteziiiiy
Aday Memur
04 Şubat 2023 20:42

Önümüzde seçim de var mutlaka vaadler olacaktır diye düşünüyorum
Hemsire ve laborant, 1 yıl önce

Ben de bunu merak ediyorum. 2024 te bir alım daha olsun isterim tabiki.

85.000 atama diyorlar ama yarısından fazlası işçi

Ekoba
Kapalı
04 Şubat 2023 20:43

84 puanım var İstanbul yazıcam. Ben cerrahpaşada okudum stajlarda gördüğüm kadarıyla güzeldi herşey ama çalışma durumun da değişen bir durum olur mu bilmiyorum işte
Onurbeyy11, 1 yıl önce

Öyle söyleyenlere ben olsam kulak asmazdım.tabi devlet hastanelerine göre daha yoğun bir çalışma hayatın olur.ama şehir hastaneleri kadar da berbat olmaz.çalışma şartları şehir hastanelerine göre biraz daha rahat.puanın çok yüksekse ve rahat ilçelerde devlet hastanesi tutuyorsa tabi üniversite hastanesi yazılmaz.puanın kaç hangi şehiri istiyorsun

Ekoba
Kapalı
04 Şubat 2023 20:45

Anladım. Umarım her şey daha güzel olur sizin için. Bende sağlık bakanlığı olmazsa üniversite hastanesi yazıcam
xBarkınx, 1 yıl önce

Ben şehir hastanesine atandım bin pişmanım üniversite daha iyidir emin ol.İş berbat çalışma koşulları berbat doktorum hepsinden berbat.

Onurbeyy11
Aday Memur
04 Şubat 2023 20:46

Hangi bölüm hocam peki

Ekoba, 1 yıl önce
84 puanım var İstanbul yazıcam. Ben cerrahpaşada okudum stajlarda gördüğüm kadarıyla güzeldi herşey ama çalışma durumun da değişen bir durum olur mu bilmiyorum işte

Ekoba
Kapalı
04 Şubat 2023 20:46

Tıbbi laboratuvar hocam. Geçen alımda 85.38 ile kapattı
Onurbeyy11, 1 yıl önce

Hangi bölüm hocam peki

subkutan
Kapalı
04 Şubat 2023 21:53

Nerden ogrendigini soylesende cogu kişi inanmaz merak etme.

ceyda1721
Aday Memur
04 Şubat 2023 22:50

İnanmayın arkadaşlar sağlıkçı olduğunuz bile şüpheli bu ay olucak atama rahat olun

subkutan
Kapalı
04 Şubat 2023 23:04

Kilavuzu görene kadar kimseye inanmanizi tavsiye etmem. Umut taciri, takipci kasan, dalga gecen çok.
ceyda1721, 1 yıl önce
İnanmayın arkadaşlar sağlıkçı olduğunuz bile şüpheli bu ay olucak atama rahat olun

Kusucar
Şef
05 Şubat 2023 00:13

Bu ihtimale kendinizi hazırlayın.Ben umut ettim bu sürü atama yaparlar diyenlere inandım atandigim uni hastanesinden feragat ettim kadroyu da kaçırdım.Siz siz olun umut dagitanlara asla inanmayın.Secimde bile bu kadar atama yapanlar seçim sonrası ekonomik enkazdan zor çıkacak.O yüzden elinizden geldiğinde önünüze çıkan fırsatları değerlendirin benim gibi boşta kalırsınız elinize gecenden de olursunuz.Ben bakanlık olsun dedim ortada kaldım.Fk başka atama istemeyrlim diye seçime yakın alıma çıkacaktır.Hayatımız seçim malzemesi olarak ziyan edildi resmen

Anesteziiiiy, 1 yıl önce

Ekoba
Kapalı
05 Şubat 2023 00:33

Üniversite hastanesinde çalışırken istifa mı ettiniz? Hangi pozisyonda çalışıyordunuz
Kusucar, 1 yıl önce

Bu ihtimale kendinizi hazırlayın.Ben umut ettim bu sürü atama yaparlar diyenlere inandım atandigim uni hastanesinden feragat ettim kadroyu da kaçırdım.Siz siz olun umut dagitanlara asla inanmayın.Secimde bile bu kadar atama yapanlar seçim sonrası ekonomik enkazdan zor çıkacak.O yüzden elinizden geldiğinde önünüze çıkan fırsatları değerlendirin benim gibi boşta kalırsınız elinize gecenden de olursunuz.Ben bakanlık olsun dedim ortada kaldım.Fk başka atama istemeyrlim diye seçime yakın alıma çıkacaktır.Hayatımız seçim malzemesi olarak ziyan edildi resmen

Karayka
Memur
05 Şubat 2023 02:14

Xbarkinx sen 1 sene formda heryerde atanma ile ilgili yazı yaziyordun ,her gonderide vardın kardeş ..şimdiden şikayet etmeye başlamışsın ,,klasik memur semptomlarını gösterenlerdensin desene ,memur olmadan önce ne iş olsa yaparım diyip ,olunca da biraz zorluk görünce hemen şikayet ..biraz makul olun ...sen gel cezainfaz kurumunda 1 gün çalış göreyim seni ..

Kusucar
Şef
05 Şubat 2023 09:28

Sözleşme imzaladım her şey hazırdı çalışmam bekleniyordu sadece.Çalışmadan feragat ettim

Ekoba, 1 yıl önce
Üniversite hastanesinde çalışırken istifa mı ettiniz? Hangi pozisyonda çalışıyordunuz

umut.72
Memur
05 Şubat 2023 10:01

Sözleşme imzaladıgim için sıkıntı yaşamadin mi veya yasancakmi Sözleşme imzalamadan yaparsan bişi olmaz ama imzalardan bakanlık alımında sorun olur diye biliyorum
Kusucar, 1 yıl önce

Sözleşme imzaladım her şey hazırdı çalışmam bekleniyordu sadece.Çalışmadan feragat ettim

Kusucar
Şef
05 Şubat 2023 11:12

Orda feragat etmeden önce sordum herhangi bir sıkıntı olmaz, sonucta sigorta girişin yok dediler

umut.72, 1 yıl önce
Sözleşme imzaladıgim için sıkıntı yaşamadin mi veya yasancakmi Sözleşme imzalamadan yaparsan bişi olmaz ama imzalardan bakanlık alımında sorun olur diye biliyorum

tdsx
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:44

allah yardım etsin siz onla uğrasacağınıza o sizle uğrassin hicbi sey yapamaz sizde yersiz egolara girin:))

xBarkınx, 1 yıl önce

Sedalinko
Aday Memur
25 Şubat 2023 21:52

Aynenn

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi