Editörler : Pangaea
09 Ağustos 2017 14:06

Kpss gygk + eb + öabt için uzaktan eğitim önerisi

Merhaba arkadaşlar, evliyim ve çalışıyorum. Örgün dershaneye ayıracak vaktim ve bütçem yok. Online eğitim veren kaliteli ve makul fiyatları olan önerebileceğiniz dershane var mı? Bu arada branşım edebiyat öğretmenliği.

deryakavakli
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:22

Merhaba Kerem hocam bende Sosyal Bilgiler öğretmeniyim bu sene öabt den puanım 72 e düştü.Bu kadar düşmez diye bende tekrar hazırlanıcam. Çocuğum olduğu için bana örgün hiç uymuyor ben Tekuzem in genel tekrarına bi de tanıtım dersine katılmıştır oraya yazıldım canlı daha başlamadı ama videoları izliyorum hocaları çok iyi sizde bir bakın.

keremtmz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:29

Derya Hocam ben bu sene giremedim. Paslandım açıkçası. tekuzemi duymuştum bayağı aöbt öncesi ama araştırmadım hiç. Tanıtım dersinden kastınız nedir hocam?

İnşallahogretmen
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:37

Edebiyat ve Türkçe alanda egitimdeyiz i tavsiye ederim edebiyatta nilüfer hoca çok başarılı

keremtmz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:41

hiç duymadım hocam yeni mi sağ olun ona da bakayım

deryakavakli
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:46

Ben öğrencisi olduğum için bana sms geliyor ama .. burdan her hafta takip edebilirsiniz heralde. Ağustos da alım olmazsa bizlere 2018 de daha çok alım olabilir.Herkese başarılar

keremtmz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:59

Derya hocam bu derslerin hepsi ücretsiz mi? Bir de her hafta var mı yoksa sadece bu hafta mı? Sizi de yordum kusura bakmayın :(

deryakavakli
Aday Memur
09 Ağustos 2017 15:07

Her hafta farklı değişik konular oluyor hocam ,tanıtım derslerinin hepsi ücretsiz ben öle buldum zaten ama normal kayıt olduğunda örgün kadar yüksek değil ama normal dersler ücretli. Branş farklı rakip değiliz hocam sıkıntı olmaz

zeynepkaracam
Aday Memur
09 Ağustos 2017 15:30

Merhaba Kerem Hocam, tekuzemin öabt genel tekrarlarına katılmıştım, yazmadan geçemedim. Branşım sosyal. Çok memnun kalmıştım. beni gygk ve eb bitirdi. 75 puanım :( matematiği halledebilirsem bu sene eb ve öabt için tekuzeme kayıt olmayı düşünüyorum. matematik kampı yapıyorlar o da ücretsiz ben kaydoldum. Orada halledebilirsem gygk ya kaydolmayı düşünmüyorum bilgiler taze sayılır. Tabi sınava kadar ne olur bilinmez :(

keremtmz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 15:58

Hakkımızda hayırlısı olsun Zeynep hocam. Benim bilgiler de taze olsaydı keşke :) Tarih, matematik komple gitti. gygk yok, eb yok, öabt eksik.Üçüne de kaydolmam gerek. Tekuzemi takibe aldım bakalım. Matematik kampına katılamam saatlerim uymuyor. Tekrarını yayınlıyorlar mı youtubeda? Derya hocam, Zeynep hocam gerçekten çok teşekkürler bu arada. Vaktinizi ayırdınız.

MSsınıfçı
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:03

Arkadasım eğitimdeyiz cok basarılı ben sınıfçıyım ama duydugum dıger alanlarda memnun.Vıdeo derslerle hazırlandım istedıgım zaman vıdeoları açıp izledım not tuttum düzenli olarak gercekten de iyi oldu..Eğitimde ender hoca tartışılamaz zaten bizim alandada edeniyat kısmını nilüfer hoca anlatıyodu çok tatlı bi bayan Göz önünde bulundur..Allah yardmıcın olsun

zeynepkaracam
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:08

Evet hocam yayınlıyorlar. facebooktada canlı yayınları oluyor. oradan da eski ders videolarını izleyebilirsiniz sayfanın geçmişine doğru bakarsanız. valla ben örgüne gittim bir yıl, sonra kendim çalıştım bir yıl da. Baktım yine olmuyo, bu sefer uzaktan denicem. İnşallah bu sene hepimiz atanırız. İyi çalışmalar hocam. hoşçakalın ara ara bakarım yine.

zeynepkaracam
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:24

Hocam yanlış anlamayın niyetim karalamak değil elbette ben çok araştırdım. İki arkadaşım oraya kaydolmuştu. Baya iyi biliyorum orayı. O dediklerinizin fazlası tekuzemde de var :) eğitim bilimleri der susarım :) Kerem hocam tanıtım derslerin videosunu izleyince kararını verecektir. Mutlaka ücretsiz derslerin birine denk gelir. Her gün yapıyolar. Kadrosu gerçekten çok sağlam dershanenin, valla iyi toplamışlar hepsini bravo. Neyse hocalarım size doyum olmaz, hakkımızda hayırlısı olsun atanalım da bi.

yükselkepez
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:32

Kardeşim sen tekuzeme bak. Yine araştır tabi diğerlerini de kafanı çok bulandırma. Kadrosu sistemi çok iyi. Ben pişman oldum bu sene ordan öabt almadığım için. Atanamazsam ilk dakika kaydolucam. Senin gygk da yokmuş. Git bi bak bakalım kimler giriyo gy gk ya. Adam akıllı odaklansan çalışsan full çektirir o adamlar.

taneryil-diz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:40

tekuzem e kaydol hocam hepsini okudum eksiği var fazlası yok aynen katılıyorum

özgürçim
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:46

herkes tekuzemci olmuş. Noluyo yahu? Şaka şaka ben de gygk ya kaydoldum :D ben p3 cüyüm ama Özcan Hoca nereye ben oraya.

keremtmz
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:50

çok teşekkür ederim hocalarım. Zaten her yerde tekuzemi duyuyordum. Sizden de duyunca iyice kafama yattı. Mesai çıkışı arayacağım bir bakalım. Görüştükten sonra sizinle de görüşme içeriğini paylaşırım. Şimdilik hoşçakalın.

MSsınıfçı
Aday Memur
09 Ağustos 2017 17:03

Tekuzemi bukadar kişiden duyuyorsan bencede kulak ver hocam eğitimdeyız bnm için iyiydi sizin için olmayabılır senın için tekuzemi cok öneriyorlar satın al hocam uzaktan eğıtım zamandan paradan herseyden tasarruf ve cok etkılı

keremtmz
Aday Memur
10 Ağustos 2017 09:23

Arkadaşlar günaydın. İnternet paketim bittiği için evde yazamadım. Gelir gelmez yazayım dedim. Dün tekuzem?i aradım. Kısa kısa not almaya çalıştım sizlere de anlatacağım için, ama unuttuğum yerler olabilir. 14 Ağustosta ücretsiz matematik kampı başlıyormuş. Matematiği kötü ya da orta seviyede olanlar için düzenlenen bir kampmış. Benim gerçekten çok hoşuma gitti bu düşünce. Olcay Hoca giriyormuş. İsmini daha önce de duymuştum. ODTÜ mezunu bir hoca kısa taktikler falan yapıyor. Youtube'da videoları vardı. Ben canlı kampa katılamam ama youtube?dan tekrarlarını izleyeceğim artık. Bir de kayıt olan öğrencilere özel ısınma kampından bahsettiler 15 Ağustosta ön hazırlık olması adına. Erken kayıt Ağustos sonmuş. Eylülde normal fiyatlara geçeceklermiş artık şuan fiyatlar daha indirimli yani. Bir de 2018 güncel basım soru bankaları hediye dediler. Dersler canlı olacak ama kaçırırsak ders kaybı yok hepsi kayıt altında ve video ders olarak hesabımıza yükleniyormuş. Deneme sınavı olacak mı diye sordum online Türkiye geneli deneme sınavları yapacaklarmış hepsinin çözüm videosu da olacakmış sistemimizde yapamadıklarımızın da doğrularını öğrenelim diye. Rehberlik uzmanları ile birebir ders programı yapıyorlarmış kayıtlı öğrencilere o programa göre çalışabileceğiz yani. Ben evli olduğumu ve çalıştığımı söyledim. Herkesin özel ve sosyal hayatına göre kişisel oluşturuyorlarmış. Ankara merkezli bir kurum ve başarı oranları bayağı bir yüksek. Benim aldığım bilgiler bunlar arkadaşlar. Dediğim gibi unuttuğum yerler olabilir, siz yine de kendiniz de arayın. Ben kayıt olacağım sanırım. İlgileri, vaatleri etkiledi. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun.

yükselkepez
Aday Memur
10 Ağustos 2017 09:31

Hadi hayırlı olsun kardeşim şimdiden. Atanamazsam dediğim gibi ben de ordayım.

keremtmz
Aday Memur
10 Ağustos 2017 09:34

Eyvallah hocam sağol. Bu sene oldu oldu bir daha hazırlanamam herhalde. İnşallah atanırsın hocam.

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi