Editörler : Pangaea
09 Eylül 2021 10:38

Üniversiteye atanan arşiv araştırması sonucu

2021/1 merkezi atama ile unv atananlar arsiv arastirmasi sonuclanan var mi ne kadar surede sonuclanir son evrak tesliminden 1 ay gecti hala ses yok

evreka61
Memur
09 Eylül 2021 10:46

Atandığınız üniversiteyi arayıp ne durumda olduğunun bilgisini alabilirsiniz

Kpsbirincisi
Genel Müdür
09 Eylül 2021 12:00

Aa çok iyi fikir, kesin aklına gelmemiştir arayıp sormak.

evreka61, 3 yıl önce
Atandığınız üniversiteyi arayıp ne durumda olduğunun bilgisini alabilirsiniz

sdtprkk1
Aday Memur
10 Eylül 2021 14:11

Benim arşiv araştırmam sonuçlandı 28 temmuzda evrak teslimi yaptım 3 eylülde tamamlanmıştır diye aradılar. Tebligat elime dün ulaştı 15 gün içinde başlıycam Allah nasip ederse

Kpsbirincisi
Genel Müdür
10 Eylül 2021 14:57

Evrak teslim son tarihi neydi peki hocam sizin?

sdtprkk1, 3 yıl önce

Benim arşiv araştırmam sonuçlandı 28 temmuzda evrak teslimi yaptım 3 eylülde tamamlanmıştır diye aradılar. Tebligat elime dün ulaştı 15 gün içinde başlıycam Allah nasip ederse

Ardahan123
Aday Memur
10 Eylül 2021 15:17

Arsiv aratirmasi maksimum kac gunde sonuclanmali peki

evreka61
Memur
10 Eylül 2021 15:28

Sizin erken sonuçlanmış hocam hayırlı olsun.
sdtprkk1, 3 yıl önce

evreka61
Memur
10 Eylül 2021 15:29

30 gün yazıyor en geç
Ardahan123, 3 yıl önce

muhendisimbenya
Yasaklı
10 Eylül 2021 16:56

30 günlük bir süre var ama bu süre evraklar emniyet müdürlüğüne ulaştığında başlıyor. ayrıca emniyet müdürlüğünden evraklar döndü diyelim, kurumunuzda da kurul toplantısı yapılıyor ve araştırma sonucunda gelen belgeleri değerlendiriyorlar. yani ölme eşeğim ölme. bazı arkadaşlar erken başladılar ama bazılarımız kasım ayına kalırsak şaşırmayalım.

benim kurumum mesela evrakları 20 ağustosa kadar göndermemiş. geçen hafta bana 2 hafta olmuş göndereli dediler.

geçen hafta emniyeti aradığımda ise hala evraklarınız bize ulaşmadı dediler. artık aramıyorum hiçbirini. sürpriz olsun.

Ardahan123, 3 yıl önce

evreka61
Memur
10 Eylül 2021 18:31

Ben Çarşamba günü aradım kurul toplandı dediler. Ne kadar sürer acaba bi bilginiz var mı bu süreçten sonra?
muhendisimbenya, 3 yıl önce

30 günlük bir süre var ama bu süre evraklar emniyet müdürlüğüne ulaştığında başlıyor. ayrıca emniyet müdürlüğünden evraklar döndü diyelim, kurumunuzda da kurul toplantısı yapılıyor ve araştırma sonucunda gelen belgeleri değerlendiriyorlar. yani ölme eşeğim ölme. bazı arkadaşlar erken başladılar ama bazılarımız kasım ayına kalırsak şaşırmayalım.

benim kurumum mesela evrakları 20 ağustosa kadar göndermemiş. geçen hafta bana 2 hafta olmuş göndereli dediler.

geçen hafta emniyeti aradığımda ise hala evraklarınız bize ulaşmadı dediler. artık aramıyorum hiçbirini. sürpriz olsun.

Ardahan123
Aday Memur
10 Eylül 2021 18:35

Hangi universitelere atandiniz?

iktisatçi19
Aday Memur
10 Eylül 2021 19:49

Hocam siz hangi üniversiteye atandınız, ben de üniversiteye atandım 1 ay oldu yaklaşık ben de bekliyorum hala

Ardahan123, 3 yıl önce

Hangi universitelere atandiniz?

demiray8177
Aday Memur
10 Eylül 2021 21:16

Dostum sen bir bilgi alabildinmi ne dediler?
Kpsbirincisi, 3 yıl önce

Aa çok iyi fikir, kesin aklına gelmemiştir arayıp sormak.

Ardahan123
Aday Memur
10 Eylül 2021 21:51

Hocam ben ardahan unv atandim sizin neresi?

iktisatçi19
Aday Memur
10 Eylül 2021 22:31

Benimki de Yıldız Teknik belki atnı yerdeyizdir diye sormuştum. Ama sanırım yakın bir zamanda herkese haber gelir

Ardahan123, 3 yıl önce

Hocam ben ardahan unv atandim sizin neresi?

Ardahan123
Aday Memur
10 Eylül 2021 22:35

Insallah hocam bu bekleme suresi cok uzadi en yakin zamanda insallah cagriliriz

iktisatçi19
Aday Memur
10 Eylül 2021 23:08

Geç olsun güç olmasın diyelim hocam.

Ardahan123, 3 yıl önce

Insallah hocam bu bekleme suresi cok uzadi en yakin zamanda insallah cagriliriz

muhendisimbenya
Yasaklı
13 Eylül 2021 10:00

valla hiç bilmiyorum ama tahminen bugün dönüş yaparlar size. tebligatınızı gönderdik, gelebilirsiniz diye.

hayırlı olsun

evreka61, 3 yıl önce
Ben Çarşamba günü aradım kurul toplandı dediler. Ne kadar sürer acaba bi bilginiz var mı bu süreçten sonra?

evreka61
Memur
13 Eylül 2021 13:01

Dediğiniz gibi bugün aradılar hocam diploma tarihimi sormak için. Bu hafta tebligat göndeririz, haftaya başlarsınız dedi büyük ihtimal. Allah nihayete erdirsin bütün bekleyenleri hayırlısıyla.
muhendisimbenya, 3 yıl önce

valla hiç bilmiyorum ama tahminen bugün dönüş yaparlar size. tebligatınızı gönderdik, gelebilirsiniz diye.

hayırlı olsun

muhendisimbenya
Yasaklı
13 Eylül 2021 13:18

hadi hayırlısı :) bakalım beni ne zaman arayacaklar. bugün 46 gün oldu evrakları teslim edeli. henüz ses seda yok.

evreka61, 3 yıl önce
Dediğiniz gibi bugün aradılar hocam diploma tarihimi sormak için. Bu hafta tebligat göndeririz, haftaya başlarsınız dedi büyük ihtimal. Allah nihayete erdirsin bütün bekleyenleri hayırlısıyla.

Ardahan123
Aday Memur
13 Eylül 2021 14:18

Benimde 42 gun oldu evrak teslim edeli hala haber yok:(

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi