Editörler : "eskiyara"Pangaea
«474849505152535455565758»

KübraEseresen
Aday Memur
22 Aralık 2021 22:39

Çok merak ettim neresi
ysmnarthis, 2 yıl önce

Herkes başlamış neredeyse ya bende ki şans ki en son herşeyi acikalyan yere atanmisim meraktan devamlı kontrol ediyorum siteyi keşke merkezi bir yerde yapılsaydı bu okula atama işlemi

23 Aralık 2021 00:28

Arkadaşlar iş güzel merak etmeyin yeni basldik ilerledikçe herşey guzellesecek

haruncicek23
Aday Memur
23 Aralık 2021 00:30

Hocam bilgi verebilirmisiniz size ulaşsak
Desm, 2 yıl önce
Arkadaşlar iş güzel merak etmeyin yeni basldik ilerledikçe herşey guzellesecek
23 Aralık 2021 07:30

Recepcnkc istagramdan ulaşabilirsin kardeşim numara paylaşmim burda

oguz32
Aday Memur
23 Aralık 2021 10:43

maaşlar hakkında bilgi alan oldumu

ayşe4all
Şef
23 Aralık 2021 19:37

Arkadaşlar Kütahya becayiş için ilan vermiş meb becayiş oluyor arkadaşlar ben yozgatı kazandım ailevi neden den gidemiyorum Bursa ve yakın civarında becayiş arıyorum para teklif ederim lütfen ilgilenen varsa bana ulaşın yarın son günüm

23 Aralık 2021 22:56

İşinden olursun arkadaşım para teklif ederim ne demek. Bulamazsan becayiş için başla sonra aldırmaya çalış. Ancak para ile bu işi yapmaya çalışman memuriyetten atılmaya sebep olabilir.

memyan
Aday Memur
23 Aralık 2021 23:07

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

merveglsn
Aday Memur
23 Aralık 2021 23:16

Başvuru metninde yazan linkte Kasım ayında açıklandı belgeler verildi şuan işe giriş yapılıyor. Linke bakın eğer kurumunuz kabul ederse evrakları verip başlayabilirsiniz belki.
GULERTAS3180, 2 yıl önce

sizinde mi hala değerlendirme sürescinde ben anlamadım bu işi bir de kariyer kapısından 404 hata kod

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
26 Aralık 2021 13:21

görev yerim açıklanmış bundan sonra napacagız bilen var mı ilçeye mi gideceğiz müdürlüğe

Piagett
Aday Memur
26 Aralık 2021 17:16

atandığın ilçe meb'e gidip sözleşme imzalayacaksın bu kadar basit

Fakir Da Vinci, 2 yıl önce

görev yerim açıklanmış bundan sonra napacagız bilen var mı ilçeye mi gideceğiz müdürlüğe

26 Aralık 2021 19:16

Afyonkarahisar'a atanıp becayiş yapmak isteyen varsa bana ulaşabilir mii?

Piagett
Aday Memur
26 Aralık 2021 20:24

Becayiş hakkı veren şehirler sadece o şehir içinde olmak kaydıyla o hakkı verdi. Örneğin; Afyonili sınırları içinde insanlar becayiş yapabilir. Şehirlerarası becayiş için belli bir sene çalışma şartını sağladıktan sonra bu hakkı elde eder. Yani kadroya geçince. Sözleşmeli personelin iller arası becayiş hakkı yoktur.

Kıvırcıkkkkkk, 2 yıl önce
Afyonkarahisar'a atanıp becayiş yapmak isteyen varsa bana ulaşabilir mii?
26 Aralık 2021 20:48

İlçe arası değişiklik olarak sormuştum zaten
Piagett, 2 yıl önce

Becayiş hakkı veren şehirler sadece o şehir içinde olmak kaydıyla o hakkı verdi. Örneğin; Afyonili sınırları içinde insanlar becayiş yapabilir. Şehirlerarası becayiş için belli bir sene çalışma şartını sağladıktan sonra bu hakkı elde eder. Yani kadroya geçince. Sözleşmeli personelin iller arası becayiş hakkı yoktur.

Piagett
Aday Memur
26 Aralık 2021 21:38

Sorunuzu gayet açık sormamışsınız kusura bakmayın. Buradan bulmanız biraz zor olacak. Telegram grubuna girip Afyon'a atananların oluşturduğu grubu bulup sorsanız daha verimli olacaktır sizin için.

Kıvırcıkkkkkk, 2 yıl önce
İlçe arası değişiklik olarak sormuştum zaten

urukhaie
Şef
27 Aralık 2021 09:01

benim kardeşim başladı(aşçı yardımcısı). çalışma sistemleri biraz değişik.

yaklaşık 80 kişinin kaldığı pansiyonda görev yapıyor. sabah 6.30 da gidiyor. kahvaltı için hazırlık.

öğlen ve akşam yemeğin yapıyorlar. öğleni kendileri dağıtıyor. akşamı hizmetli personel ve nöbetçi öğrenci hallediyormuş.15-15,30 arası çıkıyor

tabak bulaşıkları için ayrı personel varmış.

anlayamadığım konu ; sözleşmesinde haftalık 40 saat çalışır yazıyor. fazla mesaisi de her 8 saatlik fazla çalışmaya karşılık 1 gün izin deniyor. ancak görünen o ki sanki 40 saatten fazla çalışma olacak gibi .(ilerleyen günler de daha netleşir). ve fazla mesaiden kaynaklı izini verecek kadar personelleri yok. hafta sonu 1 gün kendisi diğer gün aşçı nöbete kalıyor.

ilerleyen günler işleri daha da netleştirir. buradan yazarım. hepinize kolay gelsin.

ysmnarthis
Şef
27 Aralık 2021 20:38

Bilgi verenlere teşekkürler başka işe başlayan var mı ben sadece okulu ve atandigim ilçeyi gördüm ilçeyi hiç beğenmedim gelişmemiş evler çok kötüydü ev bulamadım falan doğal gaz bile gelmemiş daha ben gelişmiş şehirden gidince aşırı şok oldum baya Allah yardımcım olsun okul bir tek iyi gibi duruyordu moralim aşırı bozuldu sırf ilçeden dolayı çalışma saati de ne kadar olursa çalışırım şahsen sosyalleşme imkani yok bol bol çalış bari meşgul olursun.

Berk3798
Aday Memur
27 Aralık 2021 21:26

Hangi iller aciklandi

cesxa
Memur
27 Aralık 2021 21:35

Hangi ilin hangi ilçesine düştün öyle

ysmnarthis, 2 yıl önce

Bilgi verenlere teşekkürler başka işe başlayan var mı ben sadece okulu ve atandigim ilçeyi gördüm ilçeyi hiç beğenmedim gelişmemiş evler çok kötüydü ev bulamadım falan doğal gaz bile gelmemiş daha ben gelişmiş şehirden gidince aşırı şok oldum baya Allah yardımcım olsun okul bir tek iyi gibi duruyordu moralim aşırı bozuldu sırf ilçeden dolayı çalışma saati de ne kadar olursa çalışırım şahsen sosyalleşme imkani yok bol bol çalış bari meşgul olursun.

ysmnarthis
Şef
27 Aralık 2021 23:01

Söylemek bile istemiyorum sonuçta bı ben atandım kesin ifşa olurum işsiz kalmaktan iyidir diye yazdım ama hala kömür yakıyorlar bı de benden 5 bin kömür parası istediler alt tarafı sozlesmeli memur olarak atandik sanki 20 bin maaş alicax yani alicagimiz maaş en fazla 4 biri belki geçer hiçbir hayalim kalmadı artık ev için karın tokluğuna caliscam artık benim atandigim ilçe hiç gelişmemiş bol bol çalışırim artık. Izin alsanda napcan orada sıfır sosyallik.

cesxa, 2 yıl önce

Hangi ilin hangi ilçesine düştün öyle

Toplam 2710 mesaj
«474849505152535455565758»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi