Editörler : E.Kayı Han
«414243444546474849505152»

Ayse2627
Aday Memur
02 Aralık 2018 20:28

Eşim deniz kuvvetindeydi 17 aralıkta bir yılı dolacak hala bekliyoruz bu durumda tayini çıkanları ihrac ediyolarmış falan diye duyduk ama varmı öyle bir sey ya artık akıl yürütemez olduk hadi sürekli uzatılmasını anladım tayin ne alaka anlayamadık artık hiç birşeyi kestiremiyoruz

boztepeli38
Aday Memur
02 Aralık 2018 20:36

sizin mahkeme tarihi belli olduktan hemen sonra mi açığa aldılar yoksa daha sonraları mi ?
Bozoklu87, 5 yıl önce
Son bir yazı geldi ggu dan açık şeklinde, mahkemem devam ediyor ve ggu dan kuvvet açığa almış. Aynı durumda olan var mı. Ya da şöyle sorayım mahkeme devam ederken adli durum sonuçlanıncaya kadar ggu dan açığa alınmayan var mı? Bana yapılan uygulama standart mı? Bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Bozoklu87
Aday Memur
03 Aralık 2018 10:41

İlk mahkemeden sonra öğrendim 10 Ekim tarihinde msb den gelen yazıya istinaden açığa alındım. Mahkeme devam ediyor.
boztepeli38, 5 yıl önce
sizin mahkeme tarihi belli olduktan hemen sonra mi açığa aldılar yoksa daha sonraları mi ?

Mühendis2929
Aday Memur
16 Aralık 2018 23:41

Hvkk den yeni gözaltı ve açığa alinmalar olmuş bilgisi olan var mı?

demogorgan
Aday Memur
17 Aralık 2018 00:56

Evet bende duydum, 1100 civardı ggu diye. Siz kaç duydunuz ?

Mühendis2929, 5 yıl önce
Hvkk den yeni gözaltı ve açığa alinmalar olmuş bilgisi olan var mı?

Mete Alp ERGENEKON
Aday Memur
17 Aralık 2018 02:03

Öncelikle ilk kez yazdığım bu platformda herkese merhabalar diyorum. Rabbim, hepimizin hakkında, istediğimizi ve hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah...Amin...

Gerek sehven yapılan bir hata ile, gerekse iftira vs. yoluyla şuan, şu platformu takip etmek durumunda bırakılmayı içinde kendim de dahil olmak üzere, hak etmeyen kıymetli meslektaşlarım en kısa zamanda görevlerine geri dönerler ve vakti zamanı geldiğinde, başımız dik bir şekilde, kendi hür irademizle,severek ve isteyerek yaptığımız şerefli görevinizden onurumuzla, gurururumuzla ayrılabilmeyi Allah'ım nasip etsin inşallah diyorum...Aminnn...

Platformun, insanları yanıltmadan ve amacından sapmadan, tamamen masumane bilgi paylaşımı dışına çıkmamasını da temenni ederek masum olan, haksızlığa uğrayan, şuanda görevinin başında olması gereken herbir meslektaşımı da ayrı ayrı selamlıyor ve iletişimin ve bilgi paylaşımının sürekli olmasını temenni ediyorum.

Mete Alp ERGENEKON
Aday Memur
17 Aralık 2018 02:08

Öncelikle ilk kez yazdığım bu platformda herkese merhabalar diyorum. Rabbim, hepimizin hakkında, istediğimizi ve hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah...Amin...

Gerek sehven yapılan bir hata ile, gerekse iftira vs. yoluyla şuan, şu platformu takip etmek durumunda bırakılmayı içinde kendim de dahil olmak üzere, hak etmeyen kıymetli meslektaşlarım en kısa zamanda görevlerine geri dönerler ve vakti zamanı geldiğinde, başımız dik bir şekilde, kendi hür irademizle,severek ve isteyerek yaptığımız şerefli görevinizden onurumuzla, gurururumuzla ayrılabilmeyi Allah'ım nasip etsin inşallah diyorum...Aminnn...

Platformun, insanları yanıltmadan ve amacından sapmadan, tamamen masumane bilgi paylaşımı dışına çıkmamasını da temenni ederek masum olan, haksızlığa uğrayan, şuanda görevinin başında olması gereken herbir meslektaşımı da ayrı ayrı selamlıyor ve iletişimin ve bilgi paylaşımının sürekli olmasını temenni ediyorum.

bjkstore
Şef
17 Aralık 2018 14:02

1100 kişi çok büyük bir rakam emin misiniz? Böyle bir sayı olsaydı medyada mutlaka yer alırdı bence

demogorgan, 5 yıl önce

Mühendis2929
Aday Memur
17 Aralık 2018 14:16

Ocak ayi icin konuşulan 1000 rakamını duydum bende. Ama teyite muhtaç. Yani sadece söylenti de olabilir. Msb tarafindan ihraç edilecek diye duydum.
demogorgan, 5 yıl önce

qazxswedcvffr
Aday Memur
17 Aralık 2018 15:54

Öncelikle herkes iyi günler diliyorum. Aramızda 7145 sayılı kanun kapsamında savunması istenen ve yazan tecrübeli arkadaşlarımız var mı dır? varsa tecrübelerinden istifade etmek istiyorum. şimdiden teşekkürler.

klcugur
Aday Memur
25 Aralık 2018 10:58

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun .bende 695 khk ile 24 aralık 2017 de ihraç oldum tam bir yılı doldurduk (ggu) hariç .çok şükür savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair takipsizlik kararı nı aldım.Allahım en kısa sürede bizleri tekrar geri dönüp görev almayı nasip eder inşallah herkese selam ve saygılarımı sunarım

kartal5865
Aday Memur
25 Aralık 2018 11:56

Çok gecmis olsun bende 695 le ihracim takipsizligi nasıl aldınız acaba

klcugur
Aday Memur
25 Aralık 2018 12:08

savcılık soruşturması sonucu verilen karardır.hiçbir soruşturma ya da dahil degilim .hvkk ggu oldun dedi sonra ihraç oldum tek bildiğim bu.öğrenmek için çok çaba sarf ettim ama ben netice alamadım.bundan sonrası komisyona bağlı tekrar hak ettiğimiz yere geliriz inşallah
kartal5865, 5 yıl önce

Çok gecmis olsun bende 695 le ihracim takipsizligi nasıl aldınız acaba

klcugur
Aday Memur
25 Aralık 2018 12:09

size de geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsınız
klcugur, 5 yıl önce
savcılık soruşturması sonucu verilen karardır.hiçbir soruşturma ya da dahil degilim .hvkk ggu oldun dedi sonra ihraç oldum tek bildiğim bu.öğrenmek için çok çaba sarf ettim ama ben netice alamadım.bundan sonrası komisyona bağlı tekrar hak ettiğimiz yere geliriz inşallah

klcugur
Aday Memur
29 Aralık 2018 14:22

sözleşmeli olupta hiç göreve iade olan arkadaşlarımız yokmu .varsa ne şekilde hangi pozisyonda ve kendi kurumlarına mi döndüler.

bjkstore
Şef
30 Aralık 2018 00:10

İyi akşamlar klcugur, ben döndüm sözleşmeliyim 8 ay ggu olarak bekledikten sonra göreve iade edildim.. Herhangi bir değişiklik olmadı aynı yerimde çalışıyorum.. Ama şöyle bir durum var.. Aklanıp anlımın akıyla dönmüş olmama rağmen hvkk gözünde maalesef güvenilmez personel durumundayım şuan. Bu bakış açısı değişmezse büyük ihtimalle sözleşme sürem bittiğinde yeniden sözleşme imzalanmayacak....

klcugur, 5 yıl önce
sözleşmeli olupta hiç göreve iade olan arkadaşlarımız yokmu .varsa ne şekilde hangi pozisyonda ve kendi kurumlarına mi döndüler.

klcugur
Aday Memur
30 Aralık 2018 13:57

gözünüz aydın oncelikle.sıkıntı da o zaten sözleşme yenilememe durumu çok anlamsız acımasızca bir durum çıldırıyorum.siz ggu dan iadesiniz ben 695 khk ihracliyim tekrar iade olma o şanlı üniformayı üzerimde taşıma şansım hiç yok gibi birşey
bjkstore, 5 yıl önce

İyi akşamlar klcugur, ben döndüm sözleşmeliyim 8 ay ggu olarak bekledikten sonra göreve iade edildim.. Herhangi bir değişiklik olmadı aynı yerimde çalışıyorum.. Ama şöyle bir durum var.. Aklanıp anlımın akıyla dönmüş olmama rağmen hvkk gözünde maalesef güvenilmez personel durumundayım şuan. Bu bakış açısı değişmezse büyük ihtimalle sözleşme sürem bittiğinde yeniden sözleşme imzalanmayacak....

bjkstore
Şef
30 Aralık 2018 14:32

Teşekkür ederim, darısı başınıza inşallah.. Ama öyle düşünmeyin şükürler olsun ki allahın adaletini şaşmıyor.. Gerçekler illaki bir şekilde ortaya çıkacaktır.. Tüm masumlar ilahi adaletten payını alacaktır. Tıpkı zalimlerin alacağı gibi. Sözleşme konusunu inan hiç önemsemiyorum. Allahın izniyle yine rıskımızı ekmek paramızı kazanırız bir şekilde.. Benim alnım ak, başım dik.. O kadar adli idari soruşturmadan tertemiz çıkmışım.. Kurum ne düşünüyor, güvenmiyor diye üzülmüyorum açıkcası. Sonuçta böyle düşünenler kendine baksın. Ben aklanmışım ve geri dönmüşüm..

klcugur, 5 yıl önce
gözünüz aydın oncelikle.sıkıntı da o zaten sözleşme yenilememe durumu çok anlamsız acımasızca bir durum çıldırıyorum.siz ggu dan iadesiniz ben 695 khk ihracliyim tekrar iade olma o şanlı üniformayı üzerimde taşıma şansım hiç yok gibi birşey

klcugur
Aday Memur
30 Aralık 2018 15:09

Allah yolunuzu açık rızkını zı bol eylesin inşallah.insan hiçbir suçu olmayınca haykırmak istiyor birileri bizleri duysun diye.bir gecenin sabahına uyaniyorsunuz gelen bir telefon ile hayatınız tam tersine işlemeye başlıyor ışte yakarışm haykırışm buna alnimiz ak allahın izniyle sizin de söylediğiniz gibi elbet birgün herşey ortaya çıkacak rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah
bjkstore, 5 yıl önce

Teşekkür ederim, darısı başınıza inşallah.. Ama öyle düşünmeyin şükürler olsun ki allahın adaletini şaşmıyor.. Gerçekler illaki bir şekilde ortaya çıkacaktır.. Tüm masumlar ilahi adaletten payını alacaktır. Tıpkı zalimlerin alacağı gibi. Sözleşme konusunu inan hiç önemsemiyorum. Allahın izniyle yine rıskımızı ekmek paramızı kazanırız bir şekilde.. Benim alnım ak, başım dik.. O kadar adli idari soruşturmadan tertemiz çıkmışım.. Kurum ne düşünüyor, güvenmiyor diye üzülmüyorum açıkcası. Sonuçta böyle düşünenler kendine baksın. Ben aklanmışım ve geri dönmüşüm..

ugursalkimtas
Aday Memur
31 Aralık 2018 19:28

Mart-Nisan ayı gibi hava kuvvetlerinde açıkta ve GGU ların büyük kısmının durumu hakkında bir görüşme olup karara bağlanacak mış. Bu şekilde benim gibi bir duyum alan yada, bilgisi olan var mı?
Toplam 1204 mesaj
«414243444546474849505152»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi