Editörler : crops35
25 Mart 2017 21:07

Lisans mezunu yardimci hizmetler sinifi calisanlari

Emsallerimiz ek gösterge alırken bizler alamamaktayiz. Okuduğumuz alanlardada da sinav açılmadığı için uygun branşlara gecememekteyiz. Durum böyle iken hiç olmasa yardimci hizmet sınıfının makus kaderini değiştirmek için ugrasalim. Sinifimizin genel idare hizmetleri sınıfına aktarılması için mücadele efelim. Nimeti etkin bir şekilde kullanalım.hiç masa ayda bir taleplerimiz için dilekce yazalım. Sosyal medyayı genel idare hizmetleri sınıfını aktarılması konusunda farkindalik yaratalim

hizmetli madur
Aday Memur
26 Mart 2017 14:02

Nasıl savunacağız peki lisans mezunları hakkımı nasıl koruyacağız bela okunacak hale geldik artık ama sabır lisans mezunuyum lanet gele sizin hakkınızda sizden medet umanlar. Kabahat Kiss ye girelim güvenmiyorum ben artikin

biyologkafkas
Genel Müdür
26 Mart 2017 14:31

Hizmetli madur rumuzlu arkadaşım hiç bir zahmete katlanilmadan çilesini çekmeden mutluluk yakalanmiyor. Hiç kimsenin elinde adası yok. Düzel deyince duzelmiyor. Lakin birlikte hareket edilerek hükümete durumumuzu anlatmamız gerekir. Bu düzenlemeleri siyaset yapmaktadır. Kurumlarımızın En ust amirine bakandir. Kurullarımızda dilekce yazarak haklılığımızı anlatacağız. Siyaset yapanlara haklılığımızı anlatacağız. Bunu sadece senin yapman etkili olmaz. Binlerce yardimci hizmetliker arkafasim yapacak. Sen kendi kurumunfaki yardimci hizmete duyur. Ben kendi kurumudaki yardimci hizmete duyurayam. Bak bir anda kac kişi olacağız. Gelin birlikte hareket edelim. Gorevde yükselen yine yukselsin milletin aklında şu var zaten kurum gorevde yukselme sinavi açtı ben kurtuldum diyor bu iş yardimci hizmete zarar veriyor. Gelin kurtulan kadar dahi birlkkte calisalim

hizmetli madur
Aday Memur
27 Mart 2017 10:02

arkadaşım valahi takmıyorlar binler ce kez yazdım lisans mezunuyum masa da çalışıyorum vallahi ekmek davası olmazsa ben hayatta bu hizmette çalışmadım. yazık ki onlara zaten bizden destek beklemesinler. bizim işimizi yapmıyorlar ve oh masa da oturmayı biliyorlar... yazdık yok ben 1 yıldır yazıyorum baktım olmuyor kpss ve yüksek lisanımı tamamlıyorum .. yine yazalım bakalım

biyologkafkas
Genel Müdür
27 Mart 2017 17:12

Bikmayalim.insanlara sevk verelim ki tekrar tekrat yazalım. Pes etsek iyisi okacak

snrsnrsnr
Aday Memur
27 Mart 2017 17:42

arkadaşlar kurum değişikliği düşünüyorum. Başka çaremiz de kalmadı zaten. kaç yıldır gys bekliyoruz. 2 tane lisans diploması var bende ama sürünmeye devam ediyoruz.

Benim sormak istediğim şu; Emniyette teknisyen yardımcısıyım. Kurum değişikliği ile hangilerine başvurabiliriz? Çevre-orman, Meteoroloji, Devlet hava meydanları gibi yerlerde teknisyen yardımcısı kadrosu var mı? (Buralarda yükselme sınavı ara ara oluyor diye yazdım bunları) Bilgilendirir misiniz beni?

biyologkafkas
Genel Müdür
27 Mart 2017 17:53

Belediye yada üniversiteler gorevdw yukselme sınavını daha iyi yapıyor. Buralara geversen daha kısa sürede yükselirken

snrsnrsnr
Aday Memur
27 Mart 2017 17:57

teşekkür ederim. kurum değiştirmek kolay değil. madem değiştirebileceğiz yükselebileceğimiz insan yerine konulabileceğimiz bir yere geçelim derdindeyim hocam. Üniversiteye de tekn. yard. olarak geçeceğiz belki 2-3 yıl orda da bu işi yapacağız sınav beklerken. belediye ve üniversiteler de teknisyen yardımıcısına memur olarak bakmıyor. belki diğerleri iyidir diye onları yazdım

biyologkafkas
Genel Müdür
27 Mart 2017 18:40

Sağlık bakanligina gecebilirsen gecsende olur

snrsnrsnr
Aday Memur
27 Mart 2017 18:56

sağlık bakanlığında teknisyen yardımcısı var mı ki?

biyologkafkas
Genel Müdür
27 Mart 2017 19:21

Olmaz mi kardeş

Gel bende saglik bakanlihindayim teknisyen yatdimcisi kadromuz vardir

snrsnrsnr
Aday Memur
27 Mart 2017 20:03

kardeş ne iş yapıyosunuz orda. bizim gibi amele işleri değildir inşallah?

27 Mart 2017 21:12

Arkadaşlar Merkez Koceli yardımcı hizmetliler dernegi kuruldu hepimiz üye olalım sayı çogalsın.Başka

biyologkafkas
Genel Müdür
28 Mart 2017 07:20

Dernegin resmi web sitesi varmi kimler iletisim kuracağız. Iletişim. Resmi web sitesi bekliyoruz.

30 Mart 2017 22:38

Arkadaşlar Ali Osman Ardın bey le iletişime geçiniz lütfen.numarası.05359306012.

30 Mart 2017 22:39

(YHS DER)TEKÇATI YARDIMCI HİZMETLER ÇALIŞMA PLATFORMU. FECEBOOK ARAMA MOTORUNDAN ÇIKIYOR.hEP BERABEŞ

biyologkafkas
Genel Müdür
30 Mart 2017 23:53

Web sitesi kurulduğunda derneğe üye olacağım. Yardimci hizmet ayrı gayri değildir. Hep beraber mucafele edeceğiz. Face book kapattığını için sayganiza giremiyorum

22 Nisan 2017 12:24

Lisanstan mezunu oluyorum nasipse.. yhs kadrom. Şu an 11/3 üm. (Lise mezunu). Lisans bitince kadro derecem kaca duşecek?

Peter Kropotkin
Aday Memur
23 Nisan 2017 01:43

9/1 olabilir

disconnectuss, 7 yıl önce

Lisanstan mezunu oluyorum nasipse.. yhs kadrom. Şu an 11/3 üm. (Lise mezunu). Lisans bitince kadro derecem kaca duşecek?

biyologkafkas
Genel Müdür
23 Nisan 2017 06:39

Toplam 7 yıl hizmet suren var.

Lisans mezunu 9/1 den başlıyor.

2 derece ve 1 kademe eklersek 7/2 olacak diye biliyorum

abhb
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:00

YHS LİSE MEZUNLARI EK GÖSTERGE NEZAMAN NELER YAPABİLİRİZ YARDIM LÜTFEN

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular