Editörler : crops35
07 Eylül 2019 19:40

Mülakat ve Torpilleri Kaldırıyoruz. (Her Pazar Etkinlik) (Ana Başlık)

Sevgili Arkadaşlar,

Belediyeler ve üniversiteler başta olmak üzere her kurum kişiye özel ilan, mülakat ve torpillerle kendi eşini, dostunu, akrabasını ve yandaşını işe almaya başladı. Biz ve bizden sonra gelecek arkadaşlar için büyük sorun haline gelen mülakat ve torpillerden kökünden kurtulmamız gerekiyor. Herkes hakkıyla, emeğiyle bir yerlere gelsin istiyoruz. Tek tek hareket ederek bir sonuç alamayız. Tüm adaylar bu konuya yeterince ilgi gösterirse mutlaka sonuç alınacaktır. Fakülte ve bölüm ayırt etmeksizin hep birlikte hareket edip bu sorunu çözmeliyiz.

Bunların son bulması için vermiş olduğum linklere her PAZAR günü aşağıdaki METNİ kopyalayıp gönderin. Yetkililer resmi bir açıklama yapana kadar her PAZAR günü mesaj atmaya devam edelim. Memurlar Net in Lisans, Önlisans, Ortaöğretim, Öğretmen Adayları ve A Grubu forumlarında da bu bilgiyi paylaşacağım. Sizler de bu sayfanın linkini çevrenizde paylaşarak lütfen destek olun.

METİN: (Bu metni Milletvekillerine ve CİMER e göndereceğiz)

Milyonlarca KPSS adayının sizlerden bir isteği var. Memur alımlarının adaletli bir şekilde yapılmasını bekliyoruz. Adaylar Kpss den aldığı puanlarla atanmayı istiyor. Belediyeler ve üniversiteler başta olmak üzere her kurum kişiye özel ilan, mülakat ve torpillerle kendi eşini, dostunu, akrabasını ve yandaşını işe almaya başladı. Bu durum biz kpss adaylarını ve kamuoyunu çok rahatsız etmektedir. Bu gibi alımların son bulması için tüm kurumların KPSS Merkezi Atama Sistemine geçmesini istiyoruz. Mülakat sorunsalı kaldırılmadığı sürece KPSS adaylarının da mağduriyeti sona ermeyecektir, adayların hakkı yenecek ve mülakat=torpil söylemi devam edecektir. Merkezi alımların normalleşmesini ve bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. Güvenlik Soruşturması olduğu halde neden hala mülakatlar kaldırılmıyor? Eskiden olduğu gibi üniversitelerin, belediyelerin ve diğer kamu kurumlarının personel ihtiyaçlarını yeniden Kpss Merkezi Atama Sistemiyle almasını istiyoruz. Bir kanun çıkarılıp bu sorun kolayca çözülebilir. Devletimize güvenimiz tamdır, bu sorunu en kısa zamanda çözeceğine inanıyoruz. Artık geleceğe kaygıyla değil güvenle bakmayı ümit ediyoruz. Sizlerden güzel haberler bekliyoruz. Saygılarımızla.

1. ETKİNLİK - Her PAZAR günü Twitterda saat 21:00?da #MerkeziAlımİstiyoruz tagıyla yetkililere sesleneceğiz.

2. ETKİNLİK - Her PAZAR günü aşağıda vermiş olduğum adreslere bıkmadan aynı mesajları atmaya devam edeceğiz.

-CİMER: Giriş Yaptıktan Sonra Şikayet Menüsü Tıkla Metni Yaz En Altta Kurum Seç (Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına ve Tüm Bakanlıklara Tek Tek Metni Gönderin.)

-MİLLETVEKİLİ MAİLLERİ: https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/mv_e_posta_sd.uye_e_posta

fatmaduvenci
Aday Memur
07 Eylül 2019 19:45

Benden de tam destek.

mehmetcanekmen
Aday Memur
07 Eylül 2019 19:49

Arkadaşlar herkes destek versin. Kurtulalım şu mülakat ve torpillerden

halimeyarginci
Aday Memur
07 Eylül 2019 20:10

Her pazar tam destek.

Gulden23.
Aday Memur
07 Eylül 2019 20:48

Mülakata hayir emeklerimizin karşılığını istiyoruz!

ereniko07
Aday Memur
07 Eylül 2019 21:19

Her hafta yazarsak düzeltirler. Ben de destek veriyorum

gulizarkantar
Aday Memur
07 Eylül 2019 21:37

TAM DESTEK

Ommadayi
Aday Memur
07 Eylül 2019 22:02

Mülakat (TORPİL) istemiyoruz

mehmetcanekmen
Aday Memur
07 Eylül 2019 22:07

Etkinliği sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım herkes hakettiği puana göre atanır.

mevludealtun
Aday Memur
07 Eylül 2019 22:27

Arkadaşlar herkes destek versin lütfen. Şu mülakat ve torpillerden kurtulalım artık.

ridvangunbakar
Aday Memur
07 Eylül 2019 23:28

İlk etkinlik yarın :)

fb5814
Memur
08 Eylül 2019 06:53

+

Gulden23.
Aday Memur
08 Eylül 2019 08:38

++

kpssmerkezisistem
Aday Memur
08 Eylül 2019 16:14

Arkadaşlarınıza da haber verin, her pazar etkinlik var. Mülakat ve torpiller yüzünden boş kadro yok

selmasanarca
Aday Memur
08 Eylül 2019 16:42

Cimere ve milletvekillerimize mail gönderdim, akşam etkinliği bekliyorum. MülakataHayır

08 Eylül 2019 20:10

Etkinliğe 50 dk kaldı:)

mevludealtun
Aday Memur
08 Eylül 2019 20:34

Mülakatların ve torpillerin kalkması için herkes destek versin arkadaşlar

mevludealtun
Aday Memur
08 Eylül 2019 21:01

Etkinlik başladı:)

Gulden23.
Aday Memur
08 Eylül 2019 21:30

++

Ommadayi
Aday Memur
08 Eylül 2019 22:11

+++

kpssmerkezisistem
Aday Memur
09 Eylül 2019 00:00

Arkadaşlar Twitter'da destek bulamadık. Cimer'e ve Milletvekillerine mesaj yolluyoruz

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi