Editörler : swat3410
«151617181920212223242526»

k-b-r
Daire Başkanı
19 Ağustos 2017 14:13

arkadaşlar dün biri yazmış ismini hatırlamıyorum önümüzde ki hafta yüklü bir ihraç olacak mış diyor eski

açıklar bu iadede ismi yoksa yüzde doksan ihraç listesindeler diye allahım sen aklımıza mukayyet ol bu

nasıl bir iştir ya troller yine piyasaya çıktı eğer dediği doğru çıkarsa e peki niye 14 temmuzda ihraç etmediler ki ben anlamıyorum ya allahım sana havale ettim sen tüm masum garibanın hakkını sor yarabbi

Nefer3452
Şef
19 Ağustos 2017 14:14

Bence kafanıza takmayın trol diyorsunuz sizde itimat etmişsiniz , şöyle düşünün en çetin zamanlarda bile bu kadar ihraç olmadı o yüzden hiç kötü senaryolar kurmaya gerek yok hatta bana kalırsa bu sefer 45-50 günlük süreleri bile beklemeyeceğiz bu sadece yorumumdur..

k-b-r, 7 yıl önce

arkadaşlar dün biri yazmış ismini hatırlamıyorum önümüzde ki hafta yüklü bir ihraç olacak mış diyor eski

açıklar bu iadede ismi yoksa yüzde doksan ihraç listesindeler diye allahım sen aklımıza mukayyet ol bu

nasıl bir iştir ya troller yine piyasaya çıktı eğer dediği doğru çıkarsa e peki niye 14 temmuzda ihraç etmediler ki ben anlamıyorum ya allahım sana havale ettim sen tüm masum garibanın hakkını sor yarabbi

k-b-r
Daire Başkanı
19 Ağustos 2017 14:19

ya devrem haklısın itimat etmeyelim ama sinek

miğde bulandırıyor artık dayanacak gücüm kalmadı

yemin ederim taş olsa çatlar ne olacak sa olsun bir an önce

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 14:25

Umutspor devrem Allah razi olsun fark etmez ben veya forumda aktif olan arkadaslarda olur

tiger66
Aday Memur
19 Ağustos 2017 14:29

Kimse ne oldunu bilmiyor eger iade olanlar yoksa bu listede ne listesi bu acik listesimi

Hakka tapan, 7 yıl önce

572 kişilik listede aciktakilerden kimseyi bulamadım . Muhtemelen yeni açığa alma olabilir

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 14:38

Arkadaslar benim sahsi dusuncem kalan valilik aciklari ve ekim kasim ocak aciklarindan ihrac olacagini dusunmuyorum

Neden iade olmasdik sorusunun cevabi kotaya giremedik

sonraki listelere gireriz insallah

Dun bir ablamiz yazmisti esi iade olmus kendisi oolmamisti yani tek sistem kota olayi olmasi

4ekimi
Aday Memur
19 Ağustos 2017 14:40

Katılıyorum İzmirli kardeşim hiç yoktan 10 aydır bir kere bile yazmaya nickler gelip bayrama kadar 2 3 iade olacağı seklimde duyum getiriyor ha belki olabilir duyum sonuçta ama ben sanmıyorum stretjik gün belli ha ama OHAL kaldirilcaksa olabilir eritmek amaçlı ama yine de çok ümit edemiyorum böyle birseyi de bakalım hayırlısı ile iade oluruz insallah

Umutspor, 7 yıl önce

Malumunuz, hepimiz cok yorulduk ve cok yiprandik bu zorlu surecte.

11 aydir yasayip gorduklerimizden hareketle bazi tecrubelerimiz oldu hep birlikte.

Belki bazilari hoslanmayacak yazdiklarimdan lakin gercek belli.

Bu gercek, bir iade bir khk seklindeki döngü...

Daha fazla yorulup yipranmamak icin yapmamiz gereken; yakin zamanda cikmasi muhtemel ihrac khk sina odaklanmak ardindan 40-50 gun sure bandini bekleyip 700 kusur kisilik iade grubuna dahil olabilmeyi ummak

Ha ekstradan bir iademi oldu bunlari beklerken bu da artik sansimiza, bahtimiza ne derseniz deyin...

Ama her nekadar bende yeni uyelik almis olsamda yeni yeni nicklerle gelip birseyler yazip kaybolan arkadaslara da cok bel baglamayalim derim.Hakikaten samimii olarak paylasim ve duyumda bulunan arkadaslarimizi tenzih ederim...

tiger66
Aday Memur
19 Ağustos 2017 14:48

Arkadaslar son gelen teyitli bilgi bu liste taltif listesi

4ekimi, 7 yıl önce

Katılıyorum İzmirli kardeşim hiç yoktan 10 aydır bir kere bile yazmaya nickler gelip bayrama kadar 2 3 iade olacağı seklimde duyum getiriyor ha belki olabilir duyum sonuçta ama ben sanmıyorum stretjik gün belli ha ama OHAL kaldirilcaksa olabilir eritmek amaçlı ama yine de çok ümit edemiyorum böyle birseyi de bakalım hayırlısı ile iade oluruz insallah

Alsancak1
Daire Başkanı
19 Ağustos 2017 14:51

Acaba nereden tayit ettirdin. Listede bir suru sicil yanlis diyorlar bekciye 313lu sicil vermisler ayrica baspol 320li siciller var. O nasil oluyor bana bir anlatirsan birde gih var diyorlar dogrumu bilmem ama taltifte onlar nasil oluyor

tiger66, 7 yıl önce

Arkadaslar son gelen teyitli bilgi bu liste taltif listesi

Melendizli98
Kapalı
19 Ağustos 2017 14:55

Arkadaşlar diğer sayfaya yazdım. Pazartesi veya salı herşey netleşecekmiş. İadeler devam edecekmiş. Ama benim hala anlamadığım ocakta açığa alınan arkadaş bizden önce nasıl iade olur. Neden eskileri bitirip sıra ile yapmazlar. Aklıma referans olayı geliyor. Herşeyi bilen Allah bakalım mevlem neyler neylerse güzel eyler.

Josefkafka
Aday Memur
19 Ağustos 2017 14:57

Devrem inanma onlara. Eğer ki bir bağlantın yoksa neden ihraç etsinler aklım almıyor benim bu kadar basit olmamalı

k-b-r, 7 yıl önce

Josefkafka
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:01

Devrem inşallah dediğin gibi olur iadeler devam eder

Melendizli98, 7 yıl önce

Arkadaşlar diğer sayfaya yazdım. Pazartesi veya salı herşey netleşecekmiş. İadeler devam edecekmiş. Ama benim hala anlamadığım ocakta açığa alınan arkadaş bizden önce nasıl iade olur. Neden eskileri bitirip sıra ile yapmazlar. Aklıma referans olayı geliyor. Herşeyi bilen Allah bakalım mevlem neyler neylerse güzel eyler.

tiger66
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:05

Watsap grubunda listede ismi olani aramislar mitingte gorevdeyim demis o taltif listesi demis.

Bos verin arkadaslar biz kendi isimize bakalim liste dedigin gibi karisik 320 bin sicilli adam bas polis 313 bin sicilli adama carsi mahalle bekcisi yazmuslar.bi de karsilarinda bay bayan var

Alsancak1, 7 yıl önce

Acaba nereden tayit ettirdin. Listede bir suru sicil yanlis diyorlar bekciye 313lu sicil vermisler ayrica baspol 320li siciller var. O nasil oluyor bana bir anlatirsan birde gih var diyorlar dogrumu bilmem ama taltifte onlar nasil oluyor

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 15:11

Devrem bunu yazman uzere aktif calisan arkadasla gorustum ara ara iadeler basina yansimadan devam edecek dedi ama herhangi bir tarih araligi vermedi bu ara 3/5 gunde surebilir 40/45 gunde surebilir benim anladigim

Melendizli98, 7 yıl önce

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
19 Ağustos 2017 15:15

Kaderdaşlarim rahat olun kalbinizi ferah tütün. Hayırlı haberler alacağımız güzel günler gelecek inşallah

k-b-r, 7 yıl önce

alibay0936
Memur
19 Ağustos 2017 15:18

İnş kardeş bir umut bekliyoruz duyumun cıkar cıkmaz canın sagolsun umut insanı ayakta tutar en azından bu arada bende bir yerlerle görusme yapcam inş guzel haberler verırım kalın saglıcakla alperen kardes içimdeki bir his yeni korludagımız ve abtemiz olacagını soyluyor:)

Melendizli98, 7 yıl önce

ALTÜSTDEVRE
Memur
19 Ağustos 2017 15:20

Sizlere her daim dua ediyorum

umut2935
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:21

Ben bugne kadar hic gormedim qrt aeda iade oldugunu snki kendi kendimize birqz polyanacilik yapiyoz

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 15:21

Est.devrem Allah razi olsun onlar efsane benden olsa olsa çakma çirak olurda onada ihtiyacimiz var şuan insallah gorusme yapan ve yapacak olan arkadaslarolumlu duyumlarla gelir hayirli gunler

alibay0936, 7 yıl önce

İnş kardeş bir umut bekliyoruz duyumun cıkar cıkmaz canın sagolsun umut insanı ayakta tutar en azından bu arada bende bir yerlerle görusme yapcam inş guzel haberler verırım kalın saglıcakla alperen kardes içimdeki bir his yeni korludagımız ve abtemiz olacagını soyluyor:)

alibay0936
Memur
19 Ağustos 2017 15:22

Sagol yureği guzel insan

ALTÜSTDEVRE, 7 yıl önce

Sizlere her daim dua ediyorum

Toplam 39532 mesaj
«151617181920212223242526»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi