Editörler : alex 10

Yasaklı
23 Haziran 2020 16:27

2020 şampiyonu Başakşehir mi Trabzonspor mu?
Göksel Gümüşdağ mı Berat Albayrak mı kazanacak ? siyaset kimi şampiyon yapacak ?

Bu ankete 7 günde, 15 kişi oy kullandı ve 30/06/2020 16:27 tarihinde sona erdi.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
23 Haziran 2020 16:31

Bu işte gönül işi bazılarına göre , başakşehir 3 senedir kılpayı kaçırdı şampiyonluğu bu sene de hüsran yaşamak istemeyebilir okan buruk ve fatih terim arasında görüşme olmasını temenni ediyorum gs başakşehire verir ts den alırsa 2010-2011 sezonu sonrası yaklaşık 10 sene sonra bir ağlama duvarı daha inşaa edilebilir. Berat Albayrak söz vermiş ancak trabzonlu kaç kişiden aynı şeyi duydum merak etmeyin demiş bakalım gücü yetecek mi .

hüseyin_3232
Genel Müdür
24 Haziran 2020 10:21

Bende Trabzon şampiyon olur diye düşünüyorum. Başakşehir son yıllarda sezon sonuna kadar çok iyi götürdüğü yarışı ligin son haftalarında anormal şekilde puan kaybederek başarısız oldu. Bence bu senede aynısı olacak.

Gönül isterki ben yanılayımda Başakşehir şampiyon olsun :))

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
24 Haziran 2020 18:09

Umarım Başakşehir yine yanıltmaz

memursamo
Yasaklı
28 Haziran 2020 23:25

Bu akşamki beraberlik ts ye yaradı gs tamamen şampiyonluk yarışının dışında kaldı ki zaten ankete de koymayarak doğru yapmışsınız :D ,başakşehir bir çok cezalı oyuncu verdi. Haftaya işleri zor ,gs şampiyonluk iddaası kalmadığı için ve ts ye yaranmak için haftaya maçı güle oynaya verecektir. başakşehir ise antalyada puan ya da puanlar kaybedebilir. ts 1 puan bile öne geçse son 4 hafta daha bırakmaz liderliği ve şampiyon olur diyorum.

Yani benim adayım trabzonspor

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
28 Haziran 2020 23:28

Gs ne yaptı Bugün anlayamadım Okan buruk başarılı olsun istemiyorlar sanırım Gs yense anlarım ama beraberlik anlamadım

memursamo, 4 yıl önce

Bu akşamki beraberlik ts ye yaradı gs tamamen şampiyonluk yarışının dışında kaldı ki zaten ankete de koymayarak doğru yapmışsınız :D ,başakşehir bir çok cezalı oyuncu verdi. Haftaya işleri zor ,gs şampiyonluk iddaası kalmadığı için ve ts ye yaranmak için haftaya maçı güle oynaya verecektir. başakşehir ise antalyada puan ya da puanlar kaybedebilir. ts 1 puan bile öne geçse son 4 hafta daha bırakmaz liderliği ve şampiyon olur diyorum.

Yani benim adayım trabzonspor

memursamo
Yasaklı
28 Haziran 2020 23:39

haftaya ts ye maçı hediye ettiklerinde ne yaptıklarını anlarsın dostum

Fenerbahçenin yokluğunda resmen tiyatro oynanıyor ahh ali ahh ahh nihat ahh bu sezonun kahramanları sizlersiniz

neyse o konulara hiç girmeyeceğim

önümüzdeki haftaki tiyatro sahnesi için bir tavsiye

maaşı çek hiç ellemeden götür ts ye bas ganimeti topla ;)

g.a.k.k.o.s, 4 yıl önce

Gs ne yaptı Bugün anlayamadım Okan buruk başarılı olsun istemiyorlar sanırım Gs yense anlarım ama beraberlik anlamadım

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
06 Temmuz 2020 10:32

son 3 senedir hep aynı tiyatro başakşehir son 4 haftaya lider gelir ama terim çıkar abrürrahim albayrak çıkar tff ile tiyatro sahneleri hakkında görüşmeler yaparlar ve sonuç belli başakşehir gardı düşer

bu sene gs yerine berat albayrak artık ekonomiden sorumlu bakan benim dedi trabzonsporun borcunu kapattı bizlerin vergileri ile locaları değerinin 5-10kat fazlasına işadamlarına aldırdı klübe gelir kazandırmak için 2010-2011 şampiyonu formasını giydi. ve trabzonu bu sene şampiyon yapmaları için gs önce okan buruk evladına acımadı sonra evinde ts ye bilerek kaybetti. Suflör oyuncuların kulaklarına okudu senaryoyu o kim mi NİHATTTTT ne olacak eninde sonunda 1 hafta içinde takılacak başaklar ve trabzondan puan kimse alamaz zaten sahaya inerler döverler küfür ederler ama ceza almazlar. hem lig hem kupa aldıracak sayın maliye bakanı önderliğinde

BEN geçen sene digitürk iptal ettirdim. bu ligi izlemek için 1 sene 250 tl çok bile ip tv destekliyorum.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
08 Temmuz 2020 20:40

Hamsiiiii sıcakta koktu

kurttotemi
Şube Müdürü
08 Temmuz 2020 20:56

Başakşehir yönetimini teknik kadrosunu ve futbolcularını tebrik ederim .

6. Şampiyon Başakşehir

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
08 Temmuz 2020 21:11

Başakşehir Başak geçti hamsi ile

GSülüman1905
Yasaklı
08 Temmuz 2020 22:04

Biz siizn gibi şikeci değiliz öyle hediye mediye işlerini bilmeyiz ,oyuncumuz kırmızı kart görmese en kötü beraberlik alırdık ama iyi ki de kaybettik 2010 sezonundan sonra trabzonun tekrar şampiyon olmasını çok isteriz.

memursamo, 4 yıl önce

haftaya ts ye maçı hediye ettiklerinde ne yaptıklarını anlarsın dostum

Fenerbahçenin yokluğunda resmen tiyatro oynanıyor ahh ali ahh ahh nihat ahh bu sezonun kahramanları sizlersiniz

neyse o konulara hiç girmeyeceğim

önümüzdeki haftaki tiyatro sahnesi için bir tavsiye

maaşı çek hiç ellemeden götür ts ye bas ganimeti topla ;)

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
08 Temmuz 2020 22:33

Eğitim şart

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
10 Temmuz 2020 10:25

Konyaspor Başakşehir FK haftanın enzor maçı

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
14 Temmuz 2020 10:26

Başak kayseriyi evinde yenerse şampiyon olacak kazanamaz ise kasımpaşa ya karşı bence şansı yok

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi