Editörler : Pangaea
20 Mayıs 2019 09:55

İSKİ İnşaat Mühendisliği

İnşaat mühendisliğinde 92+ puanlar atanamamışken İSKİ alımında tavan puan 86 puan. 71 puanla bile yerleşen var. 39 Kişinin hepsi torpilci demiyorum muhtemelen çoğunluğu kul hakkı yemekten utanmayan varlıklar. Ömür boyu kul hakkı yediğiniz haram maaşlarınız şimdiden afiyet olsun.

harita94
Genel Müdür
20 Mayıs 2019 10:06

Yanlış bilgi.mülakata çağrılan 1.adayın kpss puanı 99,99 sonuncu adayın kpss puanı ise 90,22.yani 86 veya 71 kpss puanları ile atama olmadı.

bimühendisss
Aday Memur
20 Mayıs 2019 12:22

Bu nasıl bi algı oluşturmak anlamadım bilip bilmeden yazıyorsunuz inşaat mühendisliğinde mülakat listesi merkezi alımdan önce açıklanmıştı türkiye birincisi bile vardı listede mülakat listesinin üstündeki kişilerin çoğu merkezide gitti benim puanım 93 küsürlerde mülakata girdiğimde önümde yaklaşık 25 kişi mülakata gelmedi büyük ihtimalle altımdakilerdende gelmeyen vardır buarada şunuda ekliyeyim sizde bakabilirsiniz atananlardan en yüksek kpss puanı 95 endüşüğünde 90 puan listede muhakkak haksızlıklar vardır fakat ben ve benim gibi arkadaşlarımda var özellikle kendi bölümüm adına konuşuyorum bu söylediklerime mülakat listesi ile sonuç listesini karşılaştıran herkes rahatlıkla görebilir şunuda ekliyeyim inşaat mühandisliğinde kazanan adaylarda en yüksek mülakat puanı 73 en düşük mülakat puanı 52

kontraktil0
Aday Memur
20 Mayıs 2019 13:42

özür dilerim ben kpss puanı sanmıştım. benim hatam

Burakozturkk
Aday Memur
04 Haziran 2019 01:08

mülakat puanını nereden görebiliyoruz acaba?

bimühendisss, 5 yıl önce
Bu nasıl bi algı oluşturmak anlamadım bilip bilmeden yazıyorsunuz inşaat mühendisliğinde mülakat listesi merkezi alımdan önce açıklanmıştı türkiye birincisi bile vardı listede mülakat listesinin üstündeki kişilerin çoğu merkezide gitti benim puanım 93 küsürlerde mülakata girdiğimde önümde yaklaşık 25 kişi mülakata gelmedi büyük ihtimalle altımdakilerdende gelmeyen vardır buarada şunuda ekliyeyim sizde bakabilirsiniz atananlardan en yüksek kpss puanı 95 endüşüğünde 90 puan listede muhakkak haksızlıklar vardır fakat ben ve benim gibi arkadaşlarımda var özellikle kendi bölümüm adına konuşuyorum bu söylediklerime mülakat listesi ile sonuç listesini karşılaştıran herkes rahatlıkla görebilir şunuda ekliyeyim inşaat mühandisliğinde kazanan adaylarda en yüksek mülakat puanı 73 en düşük mülakat puanı 52

Tempt
Yasaklı
07 Haziran 2019 13:12

Ne alaka? Sen atansaydın kesin bu alım çok adil olmuş olurdu ve sen de hakkınla atanmış olurdun
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi