Editörler : swat3410
«167816791680168116821683168416851686168716881689»

yamec
Şef
08 Aralık 2019 23:16

Açıktasın pbs sistemin kapalı, emniyete dahi zar zor içeri alıyorlar. Mal bildirimi ne diye yapacaksın mercedes (amg, 4 matic), audi (a6-7-8, Q7), BMW (520, 740 vs), volvo (S60-90 XC90), jaguar vb araçlar ile göreve başlaya gitmezsen kimse bir şey sormaz.

Kagawa
Aday Memur
09 Aralık 2019 09:14

Günaydın devreler, Yüce RABB'im bizleri taşıyamayacağımız yüklerle imtihan etmesin, tez zamanda duası kabul olmuş, en kısa zamanda mesleğimize iade edilme sevinci yaşatsın inşallah, güzel haberleri aldımız hafta olsun herkese...

Mekmeke
Genel Müdür
09 Aralık 2019 10:30

bugün bir kez daha yıkıldım tutanak öğrenmek için peşimizden gezen polis arkadaşlardan biri markette karsilasinca yönünü çevirdi görmezden geldi ben inadina gözüne gözüne baktım . çünkü masum olan mağdur olan suçsuz olan biz iken neden başımız eğik olsun ki . Rabbim senin nazarında masum olduğumu biliyorum çünkü ne vatana ne millete zarar verecek birşey yapmadım . inşallah kullarin nazarında da bir an önce masum olduğumuz anlaşılır . en kısa sürede iade olmayı Senden yardım bekleyen herkese nasip et .

Kayıvatan
Memur
09 Aralık 2019 10:51

Hiç bakmayın iade oluncada onlar ya biliyorduk dostummm diyorlar dost olmak kolay gibi.iade olunca bakarlar yüzüne

Mekmeke, 4 yıl önce
bugün bir kez daha yıkıldım tutanak öğrenmek için peşimizden gezen polis arkadaşlardan biri markette karsilasinca yönünü çevirdi görmezden geldi ben inadina gözüne gözüne baktım . çünkü masum olan mağdur olan suçsuz olan biz iken neden başımız eğik olsun ki . Rabbim senin nazarında masum olduğumu biliyorum çünkü ne vatana ne millete zarar verecek birşey yapmadım . inşallah kullarin nazarında da bir an önce masum olduğumuz anlaşılır . en kısa sürede iade olmayı Senden yardım bekleyen herkese nasip et .
09 Aralık 2019 10:53

Aslanı kediye boğdurdular...

Kayıvatan
Memur
09 Aralık 2019 11:04

Gün gelir aslan kediye bakar ve der ki bunun duasina muhtaç kaldim

fosil 4 ekim, 4 yıl önce

Aslanı kediye boğdurdular...

Bulutkseec
Şube Müdürü
09 Aralık 2019 11:54

Arkadaşlar il 34 takipsizlik kararını vatana mi vereceğim yoksa ilçe emniyete de versek olur mu

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
09 Aralık 2019 12:06

Neşet Ertaş çok güzel özetlemiş: Sanırsın ki sevenim çok, arkadaşım çok, dostum çok... Sonra kötü bir şey olur dönüp bir bakarsın ki... Arkanda gölgenden başka kimse yok...!

09 Aralık 2019 13:09

Karar ne zaman cikacak merak ediyorum .25 inde zarf ulaşmış bakalım

7ocak2017
Daire Başkanı
09 Aralık 2019 14:58

Kurudu kaldı sayfa

Acz45
Memur
09 Aralık 2019 15:01

Hukuk, sırtını dönmüşse adalete,

Adalet niye alet olmasın rezalete?

Bahattin KARAKOÇ

Bulutkseec
Şube Müdürü
09 Aralık 2019 16:46

26 Nisan açıklarından ihraç olan biri komisyon dan ret almış Sivas idari mahkemesinden de ret almış Ankara idari mahkeme şu göreve iade kararı vermiş

Yıldızzz.
Memur
09 Aralık 2019 17:56

İade kararı değil açıkta 10 yılını doldurmuş askerlikten muaf olmak için açtığı davayı kazanmış.!!
Bulutkseec, 4 yıl önce
26 Nisan açıklarından ihraç olan biri komisyon dan ret almış Sivas idari mahkemesinden de ret almış Ankara idari mahkeme şu göreve iade kararı vermiş

araftaaaa
Memur
09 Aralık 2019 18:17

cuma günü iade olan arkadaş gerçekten iade oldu mu acaba 1 kişi iade de mantıklı gelmedi kafamda deli sorular var başlama yaptı mı ki ?

09 Aralık 2019 18:22

Habere veya detayına nerden bakıyorsunuz acaba?
Yıldızzz., 4 yıl önce
İade kararı değil açıkta 10 yılını doldurmuş askerlikten muaf olmak için açtığı davayı kazanmış.!!

Yıldızzz.
Memur
09 Aralık 2019 18:34

26 nişancılar sayfasına yazmış arkadaş emsal karar olarak gösterebilirsiniz demiş
masummagdur, 4 yıl önce
Habere veya detayına nerden bakıyorsunuz acaba?

Kayıvatan
Memur
09 Aralık 2019 18:45

Hukuk islerineee veriniz

Bulutkseec, 4 yıl önce
Arkadaşlar il 34 takipsizlik kararını vatana mi vereceğim yoksa ilçe emniyete de versek olur mu

Acz45
Memur
09 Aralık 2019 18:50

Cuma günü Türkiye genelinde tek iade Manisa'da oldu. Arkadaş kendisinden başka iade yok dedi. Adlî idari işlem görmeyen haklarında takipsizlik ve beraat kararı verilen bir çok meslektaşımız göreve iade olmak için bekliyor. Ben adlî işlem gördüm sonunda beraat ettim bekliyorum adlî idari işlem görmeyen veya takipsizlik kararı alanlar niye bekletiliyor bilemiyorum. İadelerde neye göre karar veriliyor Allah ve iade olan kişiden başkası bunun cevabını bilmiyor. Ortada çok haksızlık var bu kesin. Allah bizlere sabır versin . Allah burada iade bekleyenlerin yâr ve yardımcısı olsun inşaallah.

araftaaaa, 4 yıl önce

cuma günü iade olan arkadaş gerçekten iade oldu mu acaba 1 kişi iade de mantıklı gelmedi kafamda deli sorular var başlama yaptı mı ki ?

araftaaaa
Memur
09 Aralık 2019 18:53

valla bilmiyorum nasıl oluyor bu iş arkadaşın sağlam bir arkası var galiba bilmiyorum kafamız iyice karıştı

Acz45, 4 yıl önce

Cuma günü Türkiye genelinde tek iade Manisa'da oldu. Arkadaş kendisinden başka iade yok dedi. Adlî idari işlem görmeyen haklarında takipsizlik ve beraat kararı verilen bir çok meslektaşımız göreve iade olmak için bekliyor. Ben adlî işlem gördüm sonunda beraat ettim bekliyorum adlî idari işlem görmeyen veya takipsizlik kararı alanlar niye bekletiliyor bilemiyorum. İadelerde neye göre karar veriliyor Allah ve iade olan kişiden başkası bunun cevabını bilmiyor. Ortada çok haksızlık var bu kesin. Allah bizlere sabır versin . Allah burada iade bekleyenlerin yâr ve yardımcısı olsun inşaallah.

Acz45
Memur
09 Aralık 2019 19:25

Hayırlı akşamlar Cilekeş1004 pazartesi günü beni bugün arayan soran olmadı. Sen tanıdıklarım arasında en önce iade olması gereken kişilerin başında geliyorsun adlî idari işlem görmemişsin.Bu iadenin bir kuralı olacaksa işlem görmeyen takipsizlik kararı alanlar ve beraat kararı alanlar olması lazım diye düşünüyorum. Ama başka şekilde iade olan varsa onları da Allah'a havale ediyorum ediyorum.

Cilekes1004, 4 yıl önce
Aynı ilde misiniz devre?haydi pazartesi de seni arasinlar İnşallah..Tüm kalbimle diliyorum bunu..Bi de ocakcilardan mısınız bencileyin:))
Toplam 39532 mesaj
«167816791680168116821683168416851686168716881689»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi