Editörler : ayşegül bgm

Jagroo
Şef
09 Aralık 2021 17:59

Bak canim benim ben duyumcu degilim bak yukarida da soylemism dogru cikip cikmamasi beni baglamaz diye ,duyumlari paylasiyorum sadece .Duyumcu diyip diyip cildirtmayin lan insanı.Neyse sakinim
Clown35, 2 yıl önce

Duyumculara inanmayın diye yapıyorum işte herkes bi yerinden uyduruyor :)))

onuralp1453
Yasaklı
09 Aralık 2021 18:04

Duyumcu jagro.

Jagroo, 2 yıl önce
Bak canim benim ben duyumcu degilim bak yukarida da soylemism dogru cikip cikmamasi beni baglamaz diye ,duyumlari paylasiyorum sadece .Duyumcu diyip diyip cildirtmayin lan insanı.Neyse sakinim

Clown35
Şef
09 Aralık 2021 18:14

Duyumları paylaşana duyumcu denmiyor mu jagrooo

Jagroo, 2 yıl önce

Erhmantraut
Aday Memur
09 Aralık 2021 18:16

Jagro adamdır karışmayın ona:)

Clown35, 2 yıl önce

Jagroo
Şef
09 Aralık 2021 20:51

Duyumlari paylasanci deniyor canim, hem gecen gun bu duyumcunun duyumlarini sen de paylasmistin sen de duyumcusun o zaman ?
Clown35, 2 yıl önce

Clown35
Şef
09 Aralık 2021 21:02

En büyük duyumcu benim açılın bakayım. Ben duyumcunun duyumunu söylüyorum sen gidip birinden bilgi öğrendim deyip duyuruyorsun aramızdaki fark bu.

Jagroo, 2 yıl önce
Duyumlari paylasanci deniyor canim, hem gecen gun bu duyumcunun duyumlarini sen de paylasmistin sen de duyumcusun o zaman ?

Jagroo
Şef
09 Aralık 2021 22:20

Ne anlatiyon sen ya ? sarhos musun nesin :D Neyse Bu gereksiz muhabbeti burda sonlandiriyorum.Baska basliklarda seni daha mantikli konusmaya davet ediyorum, hayirli geceler.
Clown35, 2 yıl önce

En büyük duyumcu benim açılın bakayım. Ben duyumcunun duyumunu söylüyorum sen gidip birinden bilgi öğrendim deyip duyuruyorsun aramızdaki fark bu.

Birhemsireniz
Aday Memur
10 Aralık 2021 17:55

Hani duyuru gelecekti gelmedi
10 Aralık 2021 17:56

ulan hortlatmayın şu aptal başlıkları

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi