Editörler : Pangaea
10 Nisan 2021 22:35

TAGEM Endüstri Müh

Arkadaşlar merhaba,

Aslen kendi mesleğim olmamasına rağmen 33 yaşında uzaktan eğitim ile endüstri müh. okumaya başladım ve mezun oldum. Şu an yaşım 36. Endüstri müh. branş sıralamasında 3.yüm. Bugün Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Müdürlüğünün sözleşmeli 4 endüstri müh. ilanını gördüm. Kurum hakkında bilgisi olan varsa çok memnun olurum. Bu yaştan sonra atanırsam sıkıntı yaşar mıyım vs. Şİmdiden teşekkür ederim.

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
10 Nisan 2021 22:37

Sözleşmeli açıktan alımda 35 yaş şartı yok mu? Merkezi ile sorunsuz atanirsin gerçi

oguzhaner
Şef
10 Nisan 2021 22:37

İlan metninde herhangi bir yaş sınırı göremedim.

hanzel, 3 yıl önce
Sözleşmeli açıktan alımda 35 yaş şartı yok mu? Merkezi ile sorunsuz atanirsin gerçi

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
10 Nisan 2021 22:43

O zaman basvurabilirsin sorun çıkmaz
oguzhaner, 3 yıl önce

xxydsxx
Kapalı
11 Nisan 2021 00:26

yerinde olsam giderdim.mezuniyetim yok ama bu arada ben de 3. yüm endüstride nası oluyor bu iş anlamadım

oguzhaner, 3 yıl önce

eem101
Memur
11 Nisan 2021 01:12

iki kişi veya daha fazla bransta aynı sıralamada oluyor . iki tane 3. varsa sizden sonra gelen 5.dir

xxydsxx, 3 yıl önce

yerinde olsam giderdim.mezuniyetim yok ama bu arada ben de 3. yüm endüstride nası oluyor bu iş anlamadım

oguzhaner
Şef
11 Nisan 2021 08:59

Nomalde 6. sıradaydım, merkezi yerleştirmede yerleşenler eksilince 3. oldum. Şöyle bir durum olabilir. Siz mezun olmadığınız için ben sıralama hesapladığımda sizi hesaba katmıyor olabilir. Punınız kaç?

xxydsxx, 3 yıl önce

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
11 Nisan 2021 10:20

Yok sıralamaya katmamak gibi bir şey olamaz. Sınava giren ve bir puan elde eden herkes sıralamaya dahil olur. Yukarda arkadas açıklamış zaten aynı puana sahipseniz siralamaniz da aynı olacaktır
oguzhaner, 3 yıl önce

Nomalde 6. sıradaydım, merkezi yerleştirmede yerleşenler eksilince 3. oldum. Şöyle bir durum olabilir. Siz mezun olmadığınız için ben sıralama hesapladığımda sizi hesaba katmıyor olabilir. Punınız kaç?

oguzhaner
Şef
11 Nisan 2021 13:15

Genel sıralamaya tabi ki katılıyordur ancak branş sıralamasında bölüm seçiyoruz. Muhtemelen sistemde o bölümden mezun olanlar arasındaki sıralamayı gösteriyor. Mezun olmayan tercih yapamayacağı için sıralamaya dahil edilmiyordur diye düşünüyorum. Yoksa puanımızın virgülüne kadar aynı olması çok düşük ihtimal.

hanzel, 3 yıl önce
Yok sıralamaya katmamak gibi bir şey olamaz. Sınava giren ve bir puan elde eden herkes sıralamaya dahil olur. Yukarda arkadas açıklamış zaten aynı puana sahipseniz siralamaniz da aynı olacaktır

eem101
Memur
11 Nisan 2021 14:10

hocam virgülene kadar aynı olan bi ton adam var.

oguzhaner, 3 yıl önce

Genel sıralamaya tabi ki katılıyordur ancak branş sıralamasında bölüm seçiyoruz. Muhtemelen sistemde o bölümden mezun olanlar arasındaki sıralamayı gösteriyor. Mezun olmayan tercih yapamayacağı için sıralamaya dahil edilmiyordur diye düşünüyorum. Yoksa puanımızın virgülüne kadar aynı olması çok düşük ihtimal.

xxydsxx
Kapalı
11 Nisan 2021 17:33

oguzhaner, 3 yıl önce

oguzhaner
Şef
11 Nisan 2021 17:57

[url=https://hizliresim.com/8OXRCA][img]https://i.hizliresim.com/8OXRCA.png[/img][/url]

aynen düşündüğüm gibi. Puanımız aynı değil, sizin puanınız bir miktar daha yüksek ama ben branş sıralamasını hesaplattığım zaman mezun olmadığınız için sizi önümde göstermiyor. Öyle görünüyor.

xxydsxx, 3 yıl önce

https://hizliresim.com/QTgCrx

oguzhaner
Şef
11 Nisan 2021 17:58

https://hizliresim.com/8OXRCA

Lİnki yanlış yollamışım. Pardon.

xxydsxx
Kapalı
11 Nisan 2021 18:52

bunu da öğrenmiş olduk böylece...

oguzhaner, 3 yıl önce

[url=https://hizliresim.com/8OXRCA][img]https://i.hizliresim.com/8OXRCA.png[/img][/url]

aynen düşündüğüm gibi. Puanımız aynı değil, sizin puanınız bir miktar daha yüksek ama ben branş sıralamasını hesaplattığım zaman mezun olmadığınız için sizi önümde göstermiyor. Öyle görünüyor.

oguzhaner
Şef
12 Nisan 2021 20:01

Başvurmayı başaran oldu mu acaba? Ben çok denedim ama ne yaparsam yapayım YDS puanını kaydederken hata veriyor. Kurumu da aradım ama hala düzelmedi.

xyzz00
Memur
13 Nisan 2021 02:30

+

misengineer
Aday Memur
04 Haziran 2021 13:20

hocam ne yaptınız sonuçlar açıklandı mı yerleştiniz mi?

oguzhaner, 3 yıl önce

Başvurmayı başaran oldu mu acaba? Ben çok denedim ama ne yaparsam yapayım YDS puanını kaydederken hata veriyor. Kurumu da aradım ama hala düzelmedi.

memur4844
Aday Memur
04 Haziran 2021 14:23

+
misengineer, 3 yıl önce

oguzhaner
Şef
01 Temmuz 2021 15:38

Şimdi gördüm mesajınızı. Evet asil aday olarak yerleştim, evrakları teslim ettim. Güvenlik soruşturması yapılıyormuş onu beklemekteyim.

Merkezi atamada da tercih vermek niyetinde değildim ancak dhmi 1 adet end. müh. alıyor. Kafam çok karışık açıkçası.

misengineer, 3 yıl önce

01 Temmuz 2021 21:13

Hocam lütfen gitmeyecekseniz yazmayın bir avuç kadro var zaten

oguzhaner, 3 yıl önce

Şimdi gördüm mesajınızı. Evet asil aday olarak yerleştim, evrakları teslim ettim. Güvenlik soruşturması yapılıyormuş onu beklemekteyim.

Merkezi atamada da tercih vermek niyetinde değildim ancak dhmi 1 adet end. müh. alıyor. Kafam çok karışık açıkçası.

memur4844
Aday Memur
01 Temmuz 2021 22:04

Siz mezun oldunuz mu? Olduysanız tercih yapacak mısınız?
xxydsxx, 3 yıl önce

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi