Editörler : Pangaea
03 Nisan 2018 14:33

hocam bölge yada genel mud değişmiyor.Yılın belli bir döneminde dilekçe alınıyor.Haziran gibi sanırım.Zaten farklı bölgeye gitme durumunda felan amirin onayı gerekıyor.Onuda hiç bir amir iş yapan personelini göndermek istemez.Aynı bölge içerisinde de herşey bölge müd ne bağlı.Yanı dediğin gibi bi yerde şu kadar yıl durduktan sonra tayin isteyınce göndermek zorundalar gibi bir durum yok.Sonuc olarak hersey amirinin insiyatıfınde.Isterse başladıktan 1 ay sonrada senı merkeze alabılır.

snsn.1906, 6 yıl önce

bu durum aynı bölge içinde mi geçerli .mesela diyarbakıra atandım diyelim beni batmana verirleree bi süre sonra diyarbakıra tayin hakkım doğmuyor sanırım

03 Nisan 2018 14:35

elimde imkan varken kadroluya geçmek.başka bi sebebi yok

okan_2658, 6 yıl önce

Peki Karayollarında çalışmak istememe nedeniniz neydi aile ve Sosyal politikalar daha mı cazip

okan_2658
Şef
03 Nisan 2018 14:37

Hocam yinede Güvenlik Soruşturmanız olumlu sonuçlanmadan istifa etmeyin. Bazı arkadaşlar bir kurumda çalışsa da Güvenlik Soruşturması olumsuz gelebiliyormuş. Karayollarında maaş nedir peki

CivilEngineErhan, 6 yıl önce

elimde imkan varken kadroluya geçmek.başka bi sebebi yok

okan_2658
Şef
03 Nisan 2018 14:39

Hatta mümkünse ohal döneminde yerinizden kımıldamayın derdim

03 Nisan 2018 14:41

yok hocam istifa etmedim zaten beklıyorum

okan_2658, 6 yıl önce

Hocam yinede Güvenlik Soruşturmanız olumlu sonuçlanmadan istifa etmeyin. Bazı arkadaşlar bir kurumda çalışsa da Güvenlik Soruşturması olumsuz gelebiliyormuş. Karayollarında maaş nedir peki

okan_2658
Şef
03 Nisan 2018 14:42

Valla pirince giderken evdeki bulgurdan olmayında hocam

yok hocam istifa etmedim zaten beklıyorum

İnsaat muhen
Aday Memur
03 Nisan 2018 14:43

Hocam bölgede miydiniz, oyleyse hangi birim ve iş yogunlugu nasildi

Kurumla ilgili bilgi verebilirim.2017/2 ile atandım bende.Ama daha çok inşaat mühendisleri ile ilgili bilgilere vakıfım

03 Nisan 2018 14:44

yok hocam ohali o kdar problem yapmayın.Kurumlar veya çalısanlar elinden geleni yapıyor.Ama taşeronların kadro muhabbeti bu seferki sorusturmaları uzattı bıraz.O yuzden beklıyorum.Ama siz kgm konusunda rahat olun.Ben seviyorum aslında.Maas 3107 tl + 1330 tl tazminatla 4437 net ele gecen.

okan_2658, 6 yıl önce

Hatta mümkünse ohal döneminde yerinizden kımıldamayın derdim

03 Nisan 2018 14:45

ben genel mud deyim hocam.Genel müdürlük daha çok evrak agırlıkta bir yer.Arazı vb olsun ısteyenler bolgeyı yazabılır

İnsaat muhen, 6 yıl önce
Hocam bölgede miydiniz, oyleyse hangi birim ve iş yogunlugu nasildi

okan_2658
Şef
03 Nisan 2018 19:32

DSİ yedekte olup da Karayolları'nı kazanacak arkadaşlar Lütfen rica ediyoruz Feragat Dilekçenizi kuruma gönderiniz. Sizin göndereceğiniz 1 Dilekçe ile 1 kişi ekmek yiyecek...

Civil48
Aday Memur
04 Nisan 2018 19:04

Hocam bu net elinize geçenin içinde 3 aylık arazi tazminatı, yabancı dil tazminatı veya eş çocuk durumu gibi ek ödemeler var mı yoksa bunların harici normal ücret mi ? Bir de genel müdürlük için evrak işi daha çok demişsiniz de bu durumda bu 3 aylık arazi tazminatını almada problem oluyor mu ?

ben genel mud deyim hocam.Genel müdürlük daha çok evrak agırlıkta bir yer.Arazı vb olsun ısteyenler bolgeyı yazabılır

okan_2658
Şef
04 Nisan 2018 19:27

Hocam Sözleşmeli Mühendise arazi tazminatı vermiyorlarmış zaten

Civil48, 6 yıl önce

Hocam bu net elinize geçenin içinde 3 aylık arazi tazminatı, yabancı dil tazminatı veya eş çocuk durumu gibi ek ödemeler var mı yoksa bunların harici normal ücret mi ? Bir de genel müdürlük için evrak işi daha çok demişsiniz de bu durumda bu 3 aylık arazi tazminatını almada problem oluyor mu ?

gençkaptan58
Aday Memur
05 Nisan 2018 09:35

Sonuçlar ne zaman açıklanır arkadaşlar?

Civil48
Aday Memur
05 Nisan 2018 11:41

Onu bir yerlerde okumuştum da tam bilmiyordum anladım hocam saolun

okan_2658, 6 yıl önce

Hocam Sözleşmeli Mühendise arazi tazminatı vermiyorlarmış zaten

muozto
Şef
07 Nisan 2018 08:32

Tercih yapan eemler puanlarını ve tercihlerini yazarsa atanıp atanmayacağımız konusunda biraz daha net fikir sahibi olabiliriz. Benim puanım 90,21. Tercihlerim sırasıyla ankara merkez ankara taşra ve samsun.

Portofinom
Şef
07 Nisan 2018 12:31

muozto hocam samsunla ilgili kadrolarda sizi görüyorum hep:) bi an önce atanırsınız inşallah (: samsun da bana kalır:)) 89,3
muozto, 6 yıl önce

Tercih yapan eemler puanlarını ve tercihlerini yazarsa atanıp atanmayacağımız konusunda biraz daha net fikir sahibi olabiliriz. Benim puanım 90,21. Tercihlerim sırasıyla ankara merkez ankara taşra ve samsun.

muozto
Şef
07 Nisan 2018 12:43

Sağolun hocam, özellikle samsun olsun diye bir düşüncem yok hocam sanırım beni başka biri ile karıştırdınız. Hatta samsunu tercih sıralamasında en sona yazdım. Benim özellikle istediğim yerler ege, akdeniz sahilleri veya ankara. İnşallah 2018/1'de samsun size gelir hocam. Bu alımda bize gelmez samsun çünkü 90.6 ve 90.7 ile samsunu ilk sırada yazan insanlar var haberiniz olsun.

Portofinom, 6 yıl önce
muozto hocam samsunla ilgili kadrolarda sizi görüyorum hep:) bi an önce atanırsınız inşallah (: samsun da bana kalır:)) 89,3

Portofinom
Şef
07 Nisan 2018 13:49

Sağlık olsun o zaman, napalım. :) Sanırım karıştırdım.
muozto, 6 yıl önce

Sağolun hocam, özellikle samsun olsun diye bir düşüncem yok hocam sanırım beni başka biri ile karıştırdınız. Hatta samsunu tercih sıralamasında en sona yazdım. Benim özellikle istediğim yerler ege, akdeniz sahilleri veya ankara. İnşallah 2018/1'de samsun size gelir hocam. Bu alımda bize gelmez samsun çünkü 90.6 ve 90.7 ile samsunu ilk sırada yazan insanlar var haberiniz olsun.

engineer.d
Aday Memur
08 Nisan 2018 09:48

Hocam siz büyük ihtimal Ankara ya atanırsınız.ben her yeri yazdım umutsuzum gelmez 89,57 puanım
muozto, 6 yıl önce

okan_2658
Şef
09 Nisan 2018 11:49

Arkadaşlar aramızdan Karayollarına atanan arkadaşlar olursa, ismi DSİ yedek listesinde de varsa Feragat dilekçesi göndersin Lütfen geride kalanları bari bizler düşünelim.

Toplam 272 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi