Editörler : E.Kayı Han

Turhan06
Daire Başkanı
28 Eylül 2020 15:01

Olay meydana gelirken memur muydunuz? Olay Cinsel Taciz mi Sarkıntılık mı Saldırı mı İstismar mı? Olay seyri içeriği de onemli
Tenruhde13, 4 yıl önce
MEB kadrolu öğretmen

Tenruhde13
Aday Memur
28 Eylül 2020 16:39

evet 12 yıllık öğretmendim olay cinsel istismar olayın seyri şöyle öğrenci şikayet ediyor karakol ifade alıp birakiyor. sonra müfettişler geliyor açığa alıyor ardından ihraç
Turhan06, 4 yıl önce
Olay meydana gelirken memur muydunuz? Olay Cinsel Taciz mi Sarkıntılık mı Saldırı mı İstismar mı? Olay seyri içeriği de onemli

Turhan06
Daire Başkanı
28 Eylül 2020 16:46

Bu olayın savcılik asamasinda takipsizlikle sonuçlanması güzel ancak mebin uygulaması farklı ne diyelim Allah sabır versin zor ve bir o kadarda çetrefilli durum
Tenruhde13, 4 yıl önce
evet 12 yıllık öğretmendim olay cinsel istismar olayın seyri şöyle öğrenci şikayet ediyor karakol ifade alıp birakiyor. sonra müfettişler geliyor açığa alıyor ardından ihraç

Tenruhde13
Aday Memur
28 Eylül 2020 17:05

olay sınıf içinde oldu diyor öğrenci ama sadece bir öğrenci gördüm dedi müfettişlere o öğrenci de savcılıkta ben yalan söyledim arkadaşım yemin ettirim yalan soyletti bana dedi .
Turhan06, 4 yıl önce
Bu olayın savcılik asamasinda takipsizlikle sonuçlanması güzel ancak mebin uygulaması farklı ne diyelim Allah sabır versin zor ve bir o kadarda çetrefilli durum
Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi