Editörler : "eskiyara"Pangaea
23 Aralık 2018 21:06

Ankara norm fazlası atamaları

ankara bul yıl hiç mi yapılmayacak duyum alan var mı arkadaşlar

Böte33
Kapalı
24 Aralık 2018 11:13

bilgisi olan var mi,ne olacak

selda06
Aday Memur
24 Aralık 2018 18:43

Arkadaşlar bu konuda ben de çok umutsuzum. Ocak ayında mazeret atamaları var. Norm fazlası atamalar ikinci dönem başında yapılsa bile eğitim öğretim başladı diye ilişik kesme işlemleri ikinci dönem sonuna kalır bence. Geçen hafta Ankara İl MEM'i aradım. Norm fazlası atamaların ikinci dönemden sonra yapılacağı söylendi. Ben CİMER'e, Ankara Valiliği'ne konuyla ilgili mail gönderdim. Sonuç alabilir miyiz bilmiyorum ama sizler de yazın ki en azından sesimizi duyuralım.

bdkgl34
Aday Memur
24 Aralık 2018 20:31

Arkadaslar ikinci donem olması cok anlamsiz olur. Cunku subatta secmeli dersler secilecek ve okulunda tekrar norma goren bi cok ogretmen olacak.

lagün23
Aday Memur
24 Aralık 2018 21:07

Bilmem farkindamisiniz ama norm fazlasi atamalarında da resen atama diye bisey var.Seneye kendi okulumuzda norm içinde kalabiliriz.Neden bu kadar acele ediyorsunuz?Ayrica norm fazlası atamalarinda hep kötü okullar açiliyor.Hiç norm atamasi yapmasalar bizim için daha iyi olur.Ortalığı karıştirmayin arkadaşlar.Bırakin yapmasınlar.4 yıldir norm fazlasiyim hep en kötü okulları açiyorlar.Resen atamada korkuyorum.

selda06, 5 yıl önce

Arkadaşlar bu konuda ben de çok umutsuzum. Ocak ayında mazeret atamaları var. Norm fazlası atamalar ikinci dönem başında yapılsa bile eğitim öğretim başladı diye ilişik kesme işlemleri ikinci dönem sonuna kalır bence. Geçen hafta Ankara İl MEM'i aradım. Norm fazlası atamaların ikinci dönemden sonra yapılacağı söylendi. Ben CİMER'e, Ankara Valiliği'ne konuyla ilgili mail gönderdim. Sonuç alabilir miyiz bilmiyorum ama sizler de yazın ki en azından sesimizi duyuralım.

bdkgl34
Aday Memur
24 Aralık 2018 21:23

Kesinlikle hocam cok kotu okullar aciyorlar ve resen atamada cok uzak yerlere gonderiyorlar
lagün23, 5 yıl önce

Bilmem farkindamisiniz ama norm fazlasi atamalarında da resen atama diye bisey var.Seneye kendi okulumuzda norm içinde kalabiliriz.Neden bu kadar acele ediyorsunuz?Ayrica norm fazlası atamalarinda hep kötü okullar açiliyor.Hiç norm atamasi yapmasalar bizim için daha iyi olur.Ortalığı karıştirmayin arkadaşlar.Bırakin yapmasınlar.4 yıldir norm fazlasiyim hep en kötü okulları açiyorlar.Resen atamada korkuyorum.

selda06
Aday Memur
25 Aralık 2018 10:12

Ben özel eğitim öğretmeniyim. Kadromun bulunduğu okuldaki özel eğitim sınıfı kapatıldı. Tekrar norma girme gibi bir ihtimalim yok. Şu anda çalıştığım yerde çok zor şartlar altında çalışıyorum. Herkes olaya kendi penceresinden bakıyor. Ben de kendimi düşünüyorum. "Ortalığı karıştırmayın." gibi söylemler son derece yersiz.

lagün23, 5 yıl önce

kacarsu
Şef
26 Aralık 2018 16:41

Norm fazlası be ilçe emrinde olanları keyfi ordan oraya attılar şimdi de norm fazlası atamadı yapmıyorlar keyfi durum çok canımı sıkıyor

bdkgl34
Aday Memur
11 Ocak 2019 15:02

Arkadaslar Ankara norm fazlasi atamasi ile ilgili bilgisi olan var mi?

kacarsu
Şef
12 Ocak 2019 13:34

Hiç bi açıklama yok

bteoman
Kapalı
15 Ocak 2019 12:03

Arkadaşlar ili aradığımızda hiçbir bilgi verilmiyor. Biz bazen arayıp herhangi bir gelişme var mı öğrenmeye çalışıyoruz. Bu konuda aynı durumda olan arkadaşlar da il müdürlüğünü arayıp bilgi almaya çalışırsa daha iyi olabilir. Norm fazlası olmak gerçekten rahatsız edici bir durum. İnsan çalıştığı kuruma aidiyet duygusunu kaybediyor.

kacarsu
Şef
18 Ocak 2019 10:41

Kesinlikle katılıyorum çok zor durumdayız norm fazlası ve ilçe emrindekileri kafalarına göre görevlendirme yapıyorlar

bdkgl34
Aday Memur
22 Şubat 2019 21:45

Arkadaslar, Ankara milli egitim norm fazlalari atamasi icin duyuruya cikti.

alara_07
Daire Başkanı
22 Şubat 2019 22:13

Resen var mı peki arkadaşlar? Okudum kılavuzu ama tam anlayamadım.

bdkgl34
Aday Memur
22 Şubat 2019 22:51

Ben de anlamadim resen olup olmadigiki. Ancak seneye secmeli dersler secildi ve ben norma girecegim. Bu durumda nasil bir yol izleyecekler?

hacettepeli85
Daire Başkanı
24 Şubat 2019 09:20

Madde 22'de 1. Ve 2. Aşamalarda tercih yapanlar atanamazsa resen atama yapılmayacaktır diyor

bdkgl34
Aday Memur
24 Şubat 2019 10:21

Hocam peki tercih yapmayanlari da kapsayacak mi,bu durum acaba?
hacettepeli85, 5 yıl önce
Madde 22'de 1. Ve 2. Aşamalarda tercih yapanlar atanamazsa resen atama yapılmayacaktır diyor

kacarsu
Şef
25 Şubat 2019 11:39

Ankara açıldı ilan norm fazlasıiçin
25 Şubat 2019 14:41

Fazla konumdaki öğretmenlerden herhangi bir kuruma atanmak üzere başvuruda bulunmayanlar ile tercihlerine atanamayanların görev yerleri, il içinde valiliklerce resen belirlenir.

Arkadaşlar böyle bi ifade var Ankara İl Mem' in sayfasındaki duyuruda

bdkgl34
Aday Memur
25 Şubat 2019 15:29

Hocam o norm fazlasinin yonetmeligi. Asagida duyuruda ankara il mem 22. Madde de resen yapilmayacak diye yazmis. Tercih yapmayanlarda dahil buna zannederim. Emin olan biri cevap yazarsa cok sevinirim.
balkon keyfi, 5 yıl önce

Fazla konumdaki öğretmenlerden herhangi bir kuruma atanmak üzere başvuruda bulunmayanlar ile tercihlerine atanamayanların görev yerleri, il içinde valiliklerce resen belirlenir.

Arkadaşlar böyle bi ifade var Ankara İl Mem' in sayfasındaki duyuruda

saumsuer
Aday Memur
27 Şubat 2019 15:26

Resen tercih yapsak da yapmasak da yok dimi öğrenen var mı

Toplam 85 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi