Editörler : Lanet
23 Mart 2023 10:19

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Mülakat

Depremden önceki cuma mülakatlar bitmişti açıklanması gecikebilir gayet normal ama bu süreçte alımlar iptal edilmez inşallah. 2 ay olacak nerdeyse herhangi bir duyum alan var mı arkadaşlar?

Umtcpu
Aday Memur
23 Mart 2023 17:45

Uzun süre bişey olmaz ben başvuru için gittim

Akınreis
Aday Memur
23 Mart 2023 23:29

Merhabalar konu disinda bir sey sormak istiyorum ben uzm erb liktan gecis yapiyorum guvenlik sorusturmam 1 ay oldu sonuclanmadi nasil bir yol izlemeliyim bilgi verebilirmisiniz

civil2020
Aday Memur
24 Mart 2023 09:20

Neye başvuru için gittiniz hocam siz?

Umtcpu, 1 yıl önce
Uzun süre bişey olmaz ben başvuru için gittim

Umtcpu
Aday Memur
24 Mart 2023 10:28

Hatay belediyesi
civil2020, 1 yıl önce

Neye başvuru için gittiniz hocam siz?

Umtcpu
Aday Memur
24 Mart 2023 10:29

Hangi belediye
Akınreis, 1 yıl önce

Merhabalar konu disinda bir sey sormak istiyorum ben uzm erb liktan gecis yapiyorum guvenlik sorusturmam 1 ay oldu sonuclanmadi nasil bir yol izlemeliyim bilgi verebilirmisiniz

Akınreis
Aday Memur
25 Mart 2023 00:15

Mersin bld

Umtcpu
Aday Memur
25 Mart 2023 10:46

İnsan kaynakları ile görüştün mü
Akınreis, 1 yıl önce

Mersin bld

Akınreis
Aday Memur
26 Mart 2023 15:12

Gorustum evrak bekliyoruz emniyetten dediler 21 subatta yazim yazildi halen beklemedeyim

Umtcpu
Aday Memur
26 Mart 2023 15:14

Referansla mı gittin
Akınreis, 1 yıl önce

Gorustum evrak bekliyoruz emniyetten dediler 21 subatta yazim yazildi halen beklemedeyim

harunpete
Aday Memur
28 Mart 2023 16:12

++

Fbisl
Aday Memur
09 Nisan 2023 01:46

Arkadaşlar Kahramanmaraş memur alımı iptal mi olacak bı haber alabilen var mı
harunpete, 1 yıl önce
++

harunpete
Aday Memur
09 Nisan 2023 19:54

+++
Fbisl, 1 yıl önce
Arkadaşlar Kahramanmaraş memur alımı iptal mi olacak bı haber alabilen var mı

Ilkay56
Aday Memur
17 Nisan 2023 15:03

Arkadaşlar biz ter dökerek girdiğimiz sinav sonucuna göre sıralamaya girdik ve de mülakat stresini yaşadık elbette sürecin ertelenmesini anlayışla karşıladık ama itfaiye eri alınıyorsa esnaf için bir şeyler yapılmaya çalışılıyorsa biz de belediye bünyesine alınarak destek olabilir bence artık sürekli sayfaya girip bakmaktan yorulduk

Fbisl
Aday Memur
17 Nisan 2023 21:30

Bende bugün yarın açıklanır diye bekliyorum ama açıklanmıyor
Ilkay56, 1 yıl önce

Arkadaşlar biz ter dökerek girdiğimiz sinav sonucuna göre sıralamaya girdik ve de mülakat stresini yaşadık elbette sürecin ertelenmesini anlayışla karşıladık ama itfaiye eri alınıyorsa esnaf için bir şeyler yapılmaya çalışılıyorsa biz de belediye bünyesine alınarak destek olabilir bence artık sürekli sayfaya girip bakmaktan yorulduk

sungur033
Kapalı
18 Nisan 2023 01:44

Walla hocam çogu keyfiye bekletiyo arşiv araştırması güvenlik şoruşturması o kadar zaman alan bişey deil internet üzerinden neyin varsa çıkıyo saten onu gecdim soruşdurma sonucun gelse bile başvurdugun kurum hemen çagırmayabilir her kurumun karar mekanizması var bugun sonucun gelse yarın çagırmazlar yani illa bi toplantı yada gorusmesi sonrası çagrılırsın insaflarına kalmışın anlıcan
Akınreis, 1 yıl önce

Ilkay56
Aday Memur
24 Nisan 2023 21:57

Arkadaşlar bugün ulaştım insan kaynaklarına biz de tüm belediye personeli olarak bugün başladık maile de çok fazla bununla ilgili soru gelmiş konuyla ilgileniyoruz 3 4 güne kadar daha detaylı bilgi verebiliriz dediler bilginiz olsun sizin de

civil2020
Aday Memur
04 Mayıs 2023 10:10

Güncel ...

Fbisl
Aday Memur
04 Mayıs 2023 13:02

Bende konuştum dün hocam iptal olmayacağını yakın bı zamanda açıklanacağını söylediler
Ilkay56, 12 ay önce

Arkadaşlar bugün ulaştım insan kaynaklarına biz de tüm belediye personeli olarak bugün başladık maile de çok fazla bununla ilgili soru gelmiş konuyla ilgileniyoruz 3 4 güne kadar daha detaylı bilgi verebiliriz dediler bilginiz olsun sizin de

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi