Editörler : Pangaea
20 Ekim 2020 09:57

Ücretli ögretmenlik

Arkadaşlar ücretli öğretmenlik onayı ne kadar sürüyor? Bir hafta önce belgelerimi teslim ettim onay için arayacaklarını söylediler ama henüz aramadılar

20 Ekim 2020 10:18

Onay olunca hemen baslatıyor lar onayı bekleyin onayı okul yapiyor

Atamabekleyenbirisi
Aday Memur
20 Ekim 2020 10:59

Tamam teşekkürler

alfie summerfield, 3 yıl önce

Onay olunca hemen baslatıyor lar onayı bekleyin onayı okul yapiyor

20 Ekim 2020 15:05

Bu kadar bekletmeleri saçma değil mi eğitim öğretim geri kalıyo okullar açılalı 1 ay oldu ben hemen başlıyorum cuma arıyolar gidip okulla görüşüyorum p.tesi hemen başlıyorum iki kere ücretli yaptım hiç 1 hafta beklemedim

Atamabekleyenbirisi
Aday Memur
20 Ekim 2020 15:18

Bencede saçma hocam ben ilk defa ücretliye başvurdum il milli eğitim belge istedi gönderdim onay için ararız dediler bekliyorum iki gün sonra tekrar aradım onaylar henüz çıkmadı dediler 1 hafta oldu okulla görüşmedim sadece il milli eğitimle konuştum okula gitsem mi

mat.sevdalisi, 3 yıl önce

Bu kadar bekletmeleri saçma değil mi eğitim öğretim geri kalıyo okullar açılalı 1 ay oldu ben hemen başlıyorum cuma arıyolar gidip okulla görüşüyorum p.tesi hemen başlıyorum iki kere ücretli yaptım hiç 1 hafta beklemedim

20 Ekim 2020 16:42

Beni hep okula yönlendirdiler. Açıkçası senin sigorta girişini yapacak olan maaşını yatıracak olan okuldaki memur. Dolayısıyla okulla görüşmen gerek. Ama sana milli eğitimdeki kişi niye bekle dedi anlamadım. Hem de 1 hafta olmuş.

hoca09
Kapalı
20 Ekim 2020 19:20

İlce ya da il milli eğitimdeki memur yapar sigorta girişini okuldaki memur yapmaz hocam.

20 Ekim 2020 20:39

Bana okuldaki memur yapıyo demişlerdi. Yanlış anlamışımdır belki. Geçen sene okuldaki memura belgeleri vermeyi unutmuştum e devlet üzerinden işe başladığım bile gözükmüyodu. Sonra belgeleri verince düzelttiler. O yüzden memur yapıyo diye biliyorum hatta bana sigorta başlangıcı için çıktı alıp vermişti.

Atamabekleyenbirisi
Aday Memur
20 Ekim 2020 21:21

Bugün okulu aradım hocam yarın görüşmeye gideceğim anlaşılır her şey umarım daha fazla beklemeden hemen başlarım

20 Ekim 2020 21:48

İnşallah hocam hayırlısı olsun

Hd09
Aday Memur
21 Ekim 2020 09:59

Arkadaşlar İzmir de ikametgah edip ücretli öğretmenlik yapmak isteyen sınıf öğretmeni arkadaşım varsa Karabağlar ilçesinde bir okulumuzda ihtiyaç var.Görüşme sağlayabilirim okul idaresi ile,yada çevresinde görev yapmak isteyen varsa bilgisi olsun.4 gün eğitim var 08:40 ila 12:30 arası.

26 Temmuz 2021 16:12

halen arıyorlar mı hocam?

Hd09, 3 yıl önce

Arkadaşlar İzmir de ikametgah edip ücretli öğretmenlik yapmak isteyen sınıf öğretmeni arkadaşım varsa Karabağlar ilçesinde bir okulumuzda ihtiyaç var.Görüşme sağlayabilirim okul idaresi ile,yada çevresinde görev yapmak isteyen varsa bilgisi olsun.4 gün eğitim var 08:40 ila 12:30 arası.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi