Editörler : E.Kayı Han

pro1907
Daire Başkanı
27 Eylül 2021 19:41

birşey olmaz atandıktan sonra

yagmurdaglioglu, 3 yıl önce

Eş durumu tayininde eşimin yanına gitmek istiyorum eşim şuan belediyede çalışıyor fakat daha sonra personel fazla diyerek çıkartırlarsa o zaman ne olacak

28 Eylül 2021 00:10

Eşinizin hangi kurumda olduğunu ve boşanıp boşanmadığınızı belirtmemişsiniz hocam?

ALPRN 03
Aday Memur
29 Eylül 2021 21:15

İyi akşamlar. İKM yim, eşimle boşandık çoçukların velayeti bende , tayin yazma imkanım yada hakkım var mı? Memlekete? Teşekkür ederim?

cevherdudayev1
Daire Başkanı
30 Eylül 2021 21:04

dava çekişmeli açılıp karşı tarafın dilekçe vermesiyle anlaşmalıya çevrilebiliyor görünürde çekişmeli boşanmış gibi gözükür ama

EsHira2018, 3 yıl önce

Ayrıca Nisan ayında evlendiysen bir yıl dolmadan boşanma gerçekleşmiyor bildiğim kadarıyla

EsHira2018
Aday Memur
04 Ekim 2021 22:54

Arkadaşlar ben bugün dilekçemi komisyona gönderdim , dua edin , umarım hayırla çok bekletmeden bir an önce sonuçlanır

Always354
Aday Memur
16 Kasım 2021 14:40

Merhaba sonuç alabildiniz mi

EsHira2018
Aday Memur
17 Kasım 2021 01:09

Hayır henüz sonuç gelmedi beklemedeyim halen

kuzeyyıldız61
Aday Memur
02 Aralık 2021 12:00

merhaba benim cevabım geldi ancak olumsuz oldu. boşanmış olmak sözleşmelilerde mazereti ortadan kaldırmıyormuş o şekilde söylendi tarafıma. sözleşmeli personel çalıştırılmasına yönelik esaslarda ek 3 teki maddeyi taşımıyormuşum. anlamıyorum bu ne saçmalıktır yani. kadroluların ki can da bizimki patlıcan mı

lakkidi
Şef
02 Aralık 2021 12:53

en baştan nasıl geldiniz ki sözleşmeli olarak eş durumundan? ilk mesajda eş durumundan geldiğinizi yazmışsınız. insanlar da kadrolu sanmış sizi. sözleşmelilerin eş durumu hakkı yok diye biliyorum.

lakkidi
Şef
02 Aralık 2021 13:26

hoş mesajın sonunda sözleşmeliyim diye de yazmışsınız

kuzeyyıldız61
Aday Memur
02 Aralık 2021 13:36

sözleşmelilerin eş durumu hakkı tabi ki var neden olmasın. eşim polis memuru idi benim. katipler evlilikte asker ve polise tabi tutulup onlarla gidebiliyorlar.

Missflower
Kapalı
02 Aralık 2021 13:37

Peki polis katip eşinin yanına gelebilir ki. Bir kereye mahsus polis memuru eşine tabii durumu yok mu
kuzeyyıldız61, 2 yıl önce

sözleşmelilerin eş durumu hakkı tabi ki var neden olmasın. eşim polis memuru idi benim. katipler evlilikte asker ve polise tabi tutulup onlarla gidebiliyorlar.

02 Aralık 2021 14:45

Şaşırttılar mı? hayır. Aslında işi hileye dökmeye zorluyorlar. Jet hızıyla boşanmanın bir yolu bulunacak sonra da eski eşin tehdit ve sıkıntı vermesi bahane edilecek ki anca böyle dikkate alsınlar. Destek olarak da polis koruması istenecek. Dayın varsa 1 ay beklemeden güle oynaya gidenler varken normal çalışanlar hak ettiği tayinleri alamıyor. Bari bakanlığın ismi değiştirilsin.

kuzeyyıldız61, 2 yıl önce

merhaba benim cevabım geldi ancak olumsuz oldu. boşanmış olmak sözleşmelilerde mazereti ortadan kaldırmıyormuş o şekilde söylendi tarafıma. sözleşmeli personel çalıştırılmasına yönelik esaslarda ek 3 teki maddeyi taşımıyormuşum. anlamıyorum bu ne saçmalıktır yani. kadroluların ki can da bizimki patlıcan mı

EsHira2018
Aday Memur
06 Aralık 2021 20:55

Arkadaşlar dilekçemin akıbetini sormak için bakanlığı aradığımda adımın olduğu liste bakan yardımcısının onayında denildi, sizce olur listesi midir ?red gelecek olsa direk tetkik hakimi imzası ile dönerdi dimi Bilgisi olan var mı

EsHira2018
Aday Memur
06 Aralık 2021 21:08

Dilekçeyi ne zaman vermiştiniz ?

EsHira2018
Aday Memur
06 Aralık 2021 22:00

Dilekçeyi ne zaman vermiştiniz?

sılamcanım
Aday Memur
09 Nisan 2022 23:25

Merhaba. Tekrardan Dilekçe yazdınız mı yoksa hele doğuda mısınız.? Bende sözleşmeliler emsal karar arıyorum kendime

HazretKocyigit
Aday Memur
28 Haziran 2022 19:14

Bu gerçek mi? Çünkü benimde bu bilgiye ihtiyacım var. Bende henüz boşandım ve Memleketime değil ama farklı bir ile tayin gitmek istiyorum. Bununla ilgili hangi evrakları düzenlememiz gerekiyor detaylı bilgi verebilecek olan var mı?

ÇOTANAK, 3 yıl önce

Bu konuda bakanlık hümanist davranıyor. Boşanan kişilerin istedikleri bölgeye atanmalarında kolaylık sağlıyor.

HazretKocyigit
Aday Memur
28 Haziran 2022 19:16

merhaba dilekçenizin akıbeti ne oldu acaba? Ben memleketime değil ama farklı bir ile gitmek istiyorum. bakanlık ve genel müdürlük (CTE) bu konuda kolaylık sağlıyor mu acaba?

EsHira2018, 2 yıl önce

Arkadaşlar dilekçemin akıbetini sormak için bakanlığı aradığımda adımın olduğu liste bakan yardımcısının onayında denildi, sizce olur listesi midir ?red gelecek olsa direk tetkik hakimi imzası ile dönerdi dimi Bilgisi olan var mı

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2022 12:16

insanlar boşanırken zaten yıpranıyor. Haliyle bakanlık da bunu bildiğinden dolayı bu konuda zorluk çıkartmıyor. Adalet Bakanlığı'nın bu davranışını çok beğeniyorum. Başka konuda zorluk çıkartıyor ama boşanan kişilerin atanmalarında sorun çıkartmıyor.

HazretKocyigit, 2 yıl önce

Bu gerçek mi? Çünkü benimde bu bilgiye ihtiyacım var. Bende henüz boşandım ve Memleketime değil ama farklı bir ile tayin gitmek istiyorum. Bununla ilgili hangi evrakları düzenlememiz gerekiyor detaylı bilgi verebilecek olan var mı?

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi