Editörler : Pangaea
«162163164165166167168169170171172173»

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 11:21

herkes iyi kötü bilgi edindi. rahatladı, işine gücüne baktı. süreç bitti. bekleme aşamasına geçildi. Haziran ve sonrasında ''Kadir Hocam'' ''Kadir Hocam'' deyip kadiri mesaj yağmuruna tutanlar sürecin bittiğini öğrenince vay kadir böyle yaptı :))))))))))))))))))))))))

Kadir sizi gruba silah zoruyla sokmadı. Çıkıp gitseydiniz. Ama yoooookkkkkk, Bilgi geliyor ya takılalım burada, işimiz bitince söveriz.

3 kuruşluk karakter hareketi.

Bit pazarında kiloyla satılıyor bu karakterleri :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Neyse uzatmaya gerek yok. Bakın keyfinize.

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 11:37

Bu arada haticebulut33,

Suda iletkenlik değerinin yüksek olması suyun kirli olduğu anlamına gelmez. Sanayi tipi işletmelerde(örneğin tekstilde boyama işletmeleri) su ile yapılan işlemlerde istenmeyen reaksiyonların oluşmaması için (örneğin çökelme) suyun iletkenlik değerine bakılır. Yüksek çıkan iletkenlik değerli su banyolarına stabilizatör tarzı kimyasallar verilerek istenmeyen reaksiyonların oluşması önlenir. Yani İletkenlik değeri suyun kirli olduğuna kanaat etmek için tek başına yeterli bir parametre değildir. Nerede öğrendiysen yanlış öğrenmişsin.

powerofdark
Memur
26 Eylül 2019 11:47

Yani normal hayatta sana iyiliği dokunan biri sana küfür de etse itin g..une sokmaya çalışsa sesini çıkarmazsin öyle mi.

Sen işe mi giriyorsun , mürid ya da köle olmaya mı.

Pardon hangi karakter bu ?

dogan3441, 5 yıl önce

herkes iyi kötü bilgi edindi. rahatladı, işine gücüne baktı. süreç bitti. bekleme aşamasına geçildi. Haziran ve sonrasında ''Kadir Hocam'' ''Kadir Hocam'' deyip kadiri mesaj yağmuruna tutanlar sürecin bittiğini öğrenince vay kadir böyle yaptı :))))))))))))))))))))))))

Kadir sizi gruba silah zoruyla sokmadı. Çıkıp gitseydiniz. Ama yoooookkkkkk, Bilgi geliyor ya takılalım burada, işimiz bitince söveriz.

3 kuruşluk karakter hareketi.

Bit pazarında kiloyla satılıyor bu karakterleri :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Neyse uzatmaya gerek yok. Bakın keyfinize.

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 11:50

kendine iyi bak. bi yere sokup çıkarıldıysan senin problemin.

powerofdark, 5 yıl önce

Yani normal hayatta sana iyiliği dokunan biri sana küfür de etse itin g..une sokmaya çalışsa sesini çıkarmazsin öyle mi.

powerofdark
Memur
26 Eylül 2019 11:53

Sen kabulleniyorsun durumu başkaları kabullenmiyor.

Karakterinden taviz veren sensin. Milletin karakterine laf edeceğine kendi izdirabinla başa çıkmaya çaliş

dogan3441, 5 yıl önce

kendine iyi bak. bi yere sokup çıkarıldıysan senin problemin.

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 11:56

sesimi çıkarırım, mesela en basiti onunla iletişimi keserim. Menfaatim bitene kadar takılayım sonra söverim moduna GİRMEM!!!

yeterince açık yazmışımdır umarım.

powerofdark, 5 yıl önce

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 11:58

Beni tanıyan tanıyor. Sıkıntı yok. Grubun kuralları vardı. Bazen sıkıntılar oldu. Uyarılar yapıldı. Bazen sert uyarılar yapıldı. Ben kural dışı hareket etmediğim için üstüme alınmadım. Üstüne alınanlar düşünsün...

Havadan nem kapıyorsan senin sorunun. Çaresi tedavi...

powerofdark, 5 yıl önce

Sen kabulleniyorsun durumu başkaları kabullenmiyor.

Karakterinden taviz veren sensin. Milletin karakterine laf edeceğine kendi izdirabinla başa çıkmaya çaliş

iDDuGGa
Aday Memur
26 Eylül 2019 12:16

165 sayfa oldu, ilk defa buraya bir şey yazıyorum...

iDDuGGa
Aday Memur
26 Eylül 2019 12:17

Allahım, kimlerle aynı kulvarda yarışmışım..!

iDDuGGa
Aday Memur
26 Eylül 2019 12:19

umarım sizlerle yüz yüze tanıştığım zaman çok daha güzel, çok daha nezih insanlar olduğunuzu görürüm

haticebulut33
Aday Memur
26 Eylül 2019 16:04

Bana mesleğimi öğretmek yerine kendi mesleğinde gelişmeye bakarsan senin için daha iyi olur zannımca kadir. Çalıştığım kurumsal fabrikada günde 3 kez yaptım iletkenlik sıcaklık ve ph analizlerini. Ve ayrıca tarım il müdürlüğü il kontrol laboratuvarında staj yaptım.! Okuduğum üniversite de oldukça eğitim anlamında kaliteli bir üni.ydi. Eğer merak salıp öğrenmek istiyorsan gel sana ders verebilirim ücretsiz. Suyun iletkenliğinin fazla olması metal iyonlarının şu içerisinde fazla olduğunu ve suyun kirli olduğunu gösterir net.!

haticebulut33
Aday Memur
26 Eylül 2019 16:08

Komisyon üyesi mubarek :))

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 17:48

6 yıldır arıtmada çalışıyorum. Ölçtüğün 3 - 5 parametre ile suyun kirli olduğuna karar verilmez. Ayrıca su kirli diye bir kavram yoktur. Yönetmelik ve belli başlı standartlarda belirtilen parametre değerleri vardır. Bu değerler ışığında yapilan analizler sonucu suya içme veya kullanma onayı verilir. İletkenlik değerini evine gelen arıtma pazarlamacilari da ölçer. Ve yuksek çıktığı anda senin gibi bu su kirli der :)))))))))))

İletkenlik değerinin çok düşük olduğu bir suda arsenik değeri sinir değerinin 10 katı olabilir. Bu yüzden sana tavsiyem gittiğin yerlerde böyle söyleme, bilen insanları üstüne güldürürsün

haticebulut33
Aday Memur
26 Eylül 2019 18:22

Peki söyle bakalım iletkenlik fazlaysa su da nasıl bir sorun var dersin ?

haticebulut33
Aday Memur
26 Eylül 2019 18:34

Su da kirlilik diye bir kavram yok mu ? Vay be !!! Aritma suyu ile kendini sınırlama ben icme suyu olarak verdim cevabi. Ukallalik yaparak kendini tatmin edersin bilgilerin yok diyemem ama benim bilgilerimde saglamdir. Dikkatleri üzerine çekmek için başkasını kullan kazanan listesinin bana gıcık olduğunu bilip üzerimden prim sağlamaya kalkma.! Kitaplar ve hocalarım iş deneyimim bana doğru öğretmiştir eminim bundan.! Ve Veridgim cevabı da komisyon doğru dedi hadi sana iyi günler.

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 18:40

su kirliliği başka şey suya kirli demek başka şey. ikisini çorba edersen sonuç çıkmaz. hatice ben biliyorum tarzları hoş değil, gerçekten bilen biri gelir seni böyle bozar geçer, komisyon seninle uğraşmak istemediği için de söylediklerine doğrudur demiş olabilir. neyse ya kime anlatıyorum kal sağlıcakla...

haticebulut33, 5 yıl önce

Su da kirlilik diye bir kavram yok mu ? Vay be !!! Aritma suyu ile kendini sınırlama ben icme suyu olarak verdim cevabi. Ukallalik yaparak kendini tatmin edersin bilgilerin yok diyemem ama benim bilgilerimde saglamdir. Dikkatleri üzerine çekmek için başkasını kullan kazanan listesinin bana gıcık olduğunu bilip üzerimden prim sağlamaya kalkma.! Kitaplar ve hocalarım iş deneyimim bana doğru öğretmiştir eminim bundan.! Ve Veridgim cevabı da komisyon doğru dedi hadi sana iyi günler.

nebilpacno
Aday Memur
26 Eylül 2019 22:29

bunu yazdım ya biri özel mesajdan iski ender mağazaları yazmış hiç bişe anlamadım ne bu şifremi ? ayrıca yine tekrarlıyorum pazartesi günü istanbulda olanlr gelin 3 5 kişi gidelim görüşelim

nebilpacno, 5 yıl önce

istanbulda olan arkadaşlar bi küçük grup kurup cuma günü iski ye mi gitsek, yüz yüze görüşüp süreç hakkında bilgi alabiliriz.

haticebulut33
Aday Memur
26 Eylül 2019 22:58

Cahilde eksik olan akıl değildir o kurnazdır eksik olan ahlaktır.!

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
26 Eylül 2019 23:08

Hatice Bulut hanımefendi, bırakın kurnazı tilkiyi de bizim iş nolur?
haticebulut33, 5 yıl önce

Cahilde eksik olan akıl değildir o kurnazdır eksik olan ahlaktır.!

dogan3441
Kapalı
26 Eylül 2019 23:53

Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır.?

Mevlana Celaleddin Rumi

Toplam 3580 mesaj
«162163164165166167168169170171172173»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi