Editörler : "eskiyara"Pangaea

savcıı
Şube Müdürü
27 Mart 2023 20:14

Bu arada uzmanlik icin yıl şartının 8'e basogretmenlik için ise 15 yıla dusurulecegini öngörüyorum.

fadime82
Şef
27 Mart 2023 20:20

Yine başlamış :)))

Euphratestigris
Yasaklı
27 Mart 2023 23:57

23 nisanda seni bir günlüğüne uzman yapacağım söz. Sevinsin garip.

Kuzey2259
Şef
28 Mart 2023 00:12

Uzman arkadaşlar ne kadar fark alıyorsunuz çok merak ettim, ben sınava girmedim

cnkd
Genel Müdür
28 Mart 2023 00:36

Sınav yapılmayacak tabi.Artık 10 yılını dolduran doğrudan uzman olacak

.Nedir bu sınav manyaklığı

Mustafax5908
Aday Memur
28 Mart 2023 00:37

Şuna da uzmanlık demeyelim artık. Maaş iyileştirmesi.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
28 Mart 2023 07:04

2470 lira hocam. Temmuz zammıyla 3000'i gecer.
Kuzey2259, 1 yıl önce

Pelinin
Yasaklı
28 Mart 2023 08:21

Empatiden yoksun, saygısız, espri yaptığını düşünen ama hiç komik olmayan sayın meslektaşlarım, çokdeğil daha 4 ay önce sınav olmasın da bize doğrudan uzmanlık verin diye ağlıyordunuz, bunun için o kadar eylemler yaptınız, sonra size bedavadan uzmanlık verildi, şimdi de utanmadan kalkmış sizden sonrakilerle alay ediyorsunuz, bu düşünceye sahip herkten biraz utanma bekliyorum..

28 Mart 2023 09:09

Forumda yazdıklarınıza baktım. Sizin ciddi anlamda psikolojik sorunlarınız var ve bizler psikolog değiliz. Lütfen buradaki insanları germeyiniz. Arkadaşlar hakarete varan bu şahsı yazılarını şikayet ediniz .

Pelinin, 1 yıl önce

Cümlenin sonuna gülük yapınca sempatik olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Olmuyorsunuz yapmayın

Pelinin
Yasaklı
28 Mart 2023 09:17

Şuan benim psikolojik sorunlarım olduğunu söyleyerek bana hakaret eden sizsiniz ve ben sizi şikayet ededeceğim, benim birine hakaret ettiğimi bulun çıkarın nerdeymiş, ben en fazla bana yazılan cümleye karşılık veriyorum kaldı ki siz kim oluyorsunuzda beni germeyin diyorsunuz? Sen kimsin? Ne sanıyorsun kendini? Haddi bil boş konuşma

ahmet_ing_ögretmeni, 1 yıl önce

Forumda yazdıklarınıza baktım. Sizin ciddi anlamda psikolojik sorunlarınız var ve bizler psikolog değiliz. Lütfen buradaki insanları germeyiniz. Arkadaşlar hakarete varan bu şahsı yazılarını şikayet ediniz .

28 Mart 2023 11:39

Asıl sen kimsin , sen ne zannediyorsun kendini de burada insanlara yargı dağıtıyorsun ? Sen 20 günle uzmanlığı kaçırmış birisin :)) Uzmanlık ,başöğretmenlik iptal edilirse daha çok acı çekersin...

Pelinin, 1 yıl önce

Şuan benim psikolojik sorunlarım olduğunu söyleyerek bana hakaret eden sizsiniz ve ben sizi şikayet ededeceğim, benim birine hakaret ettiğimi bulun çıkarın nerdeymiş, ben en fazla bana yazılan cümleye karşılık veriyorum kaldı ki siz kim oluyorsunuzda beni germeyin diyorsunuz? Sen kimsin? Ne sanıyorsun kendini? Haddi bil boş konuşma

38ögrt
Şef
28 Mart 2023 12:45

bakın arkadaşlar kolay kolay yazmam ama nasıl düşürmüşler öğretmenleri birbirine bir sürü şartla sınavla verdikleri 2000 lirayı emekliye işçiye öylesine veriyorlar bunlara kafa yorun makas git gide daralıyor

ha konuya gelirsek ilk sınavda uzman ve başöğretmenlik için 7 ve 14 yıl isteniyordu şimdi oldu 10 - 20 .

16 yıl sınav açılmadı günle kaçıranlar vardı adamlar yeni uzman olabildi 22 - 23 yıllık öğretmen bunlar asıl bunlar düzeltilmeli

Pelinin
Yasaklı
28 Mart 2023 12:48

Aferin bak böyle kim olduğumu ezberlersin:)) akıllı yorum yapmazsan daha çok şey ezberletirim ben sana :))

ahmet_ing_ögretmeni, 1 yıl önce

Asıl sen kimsin , sen ne zannediyorsun kendini de burada insanlara yargı dağıtıyorsun ? Sen 20 günle uzmanlığı kaçırmış birisin :)) Uzmanlık ,başöğretmenlik iptal edilirse daha çok acı çekersin...

TürkDili&Edebiyatı
Daire Başkanı
01 Nisan 2023 00:35

2.472 lira

Kuzey2259, 1 yıl önce

kümbet282
Kapalı
02 Nisan 2023 10:56

Ben sınava girmedim arkadaşlar.Bu anlamsız sınav bir daha yapilmamalidir

M Y T H
Daire Başkanı
02 Nisan 2023 12:27

Şaşkın tarihçi denilen üye, zaten öğretmen değil. Aksine ve tam tersi;

Ana sayfadaki her öğretmen, okul ve eğitim haberine yıllardır öğretmeni kötüleyen yorumlar yazan, öğretmen aleyhtarı öğretmen düşmanı.

Pelinin, 1 yıl önce

Ben senin uzman olmadığına eminim, hatta sen bence öğretmen bile değilsin, öyleysen şok olurum

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi