Editörler : swat3410E.Kayı Han

Bosyapmayanadam
Aday Memur
10 Ekim 2019 14:09

Mantik olarak bakarsak eger on saglik ve fyt yi gecenler sozlu mulakata katilabilecekler . O yuzden o tarih bence evrak kontrolu on saglik ve fyt nin yapilacagi tarih .
wanted16, 5 yıl önce

bende sınav tarihi 30 ekim yazıyor yani fyt mi bu sözlü mülakat mı anlamadım lütfen yardımcı olun

Realist Bey
Yasaklı
10 Ekim 2019 14:15

Beyler sinav tarihi olarak verilen tarih kayit kabul, onsaglik ve fyt icin. Eger hepsini gecerseniz orda size yeni belge verirler o belgeyle ertesi gun sozlu mulakata katilirsiniz.

umutcanakyıldız
Aday Memur
10 Ekim 2019 14:30

Arkadaşlar, sorgulama ekranındaki saat ve tarih ön sağlık ve Fyt için geçerli. Eğer başarılı olup geçebilirseniz ertesi gün mülakata gideceksiniz. Zaten gerekli açıklamayı orada yapacaklar bize, sakin olun .

Mirliva111
Memur
10 Ekim 2019 14:31

Teşekkürler

umutcanakyıldız, 5 yıl önce

Arkadaşlar, sorgulama ekranındaki saat ve tarih ön sağlık ve Fyt için geçerli. Eğer başarılı olup geçebilirseniz ertesi gün mülakata gideceksiniz. Zaten gerekli açıklamayı orada yapacaklar bize, sakin olun .

10 Ekim 2019 14:33

çok sağolun

umutcanakyıldız, 5 yıl önce

maczkali61
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:26

merhaba arkadaşlar mülakatım 25 ekim cuma günü çalıştığım işyerinde izin almam problem 1 gün sonra 26 ekim tarihine erteleme şansım var mı

Jamiryu07
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:57

Dikkat yazan yerde madde 1 ertesi gün diyor madde 5 aynı gün olacak kıyafet getir diyor
maczkali61, 5 yıl önce
merhaba arkadaşlar mülakatım 25 ekim cuma günü çalıştığım işyerinde izin almam problem 1 gün sonra 26 ekim tarihine erteleme şansım var mı

Mirliva111
Memur
10 Ekim 2019 15:58

Çok ciddi kafa karışıklığı valla ya

Jamiryu07, 5 yıl önce
Dikkat yazan yerde madde 1 ertesi gün diyor madde 5 aynı gün olacak kıyafet getir diyor

BeccaMoody
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:14

Madde 5'i aynen yazıyorum.

5. Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar mülakat/sözlü sınavına alınacaklarından yanlarında uygun kıyafet getirmeleri gerekmektedir.

Aynı gün diye bir ibare olmadığı gibi bu uyarı, şehir dışı gibi uzaktan gelenler veyahut orada konaklayıp eve gitmeyecekler için, yanınızda takım elbise bulundurmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Mirliva111, 5 yıl önce

Çok ciddi kafa karışıklığı valla ya

feridun.32
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:00

Arkadaşlar, belgeniz bulunmamaktadır yazıyor.

Kpss 71,224 acaba sıralamaya mı giremedim.

Başka böyle durumu olan var mı ? Eğer sıralamaya giremedimse bayan adaylar için belirtilen kpss alt sınırı erkek adaylar için neden belirtilmemiştir ? Akademiye de ulaşamıyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Jamiryu07
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:02

18 ekim benim fyt tarihi cuma günü adam 19 u için 21 i yazmış o zaman bu mülakatlar cumartesi de devam ediyor
BeccaMoody, 5 yıl önce

5. Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar mülakat/sözlü sınavına alınacaklarından yanlarında uygun kıyafet getirmeleri gerekmektedir.

Aynı gün diye bir ibare olmadığı gibi bu uyarı, şehir dışı gibi uzaktan gelenler veyahut orada konaklayıp eve gitmeyecekler için, yanınızda takım elbise bulundurmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bosyapmayanadam
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:03

Kardesim benim de 71.33 . Benim sinav belgesi görünüyor .
feridun.32, 5 yıl önce

Başka böyle durumu olan var mı ? Eğer sıralamaya giremedimse bayan adaylar için belirtilen kpss alt sınırı erkek adaylar için neden belirtilmemiştir ? Akademiye de ulaşamıyorum.

feridun.32
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:05

Teşekkür ederim kardeşim, öyle ise ya kılpayı kaçırdım ya da sistemsel bi problem var.

Bosyapmayanadam, 5 yıl önce
Kardesim benim de 71.33 . Benim sinav belgesi görünüyor .

Bosyapmayanadam
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:51

insallah sistemsel bir sikinti vardir. Hayirlisi olsun kardesim .
feridun.32, 5 yıl önce

Teşekkür ederim kardeşim, öyle ise ya kılpayı kaçırdım ya da sistemsel bi problem var.

mrc.inci
Kapalı
11 Ekim 2019 12:31

UYGUN KIYAFET DEDİĞİ SPOR KIYAFET. ÖN SAĞLIGA BAŞKA KIYAFETLE GELEN OLUR

BILGI OLSUN DIYE. OZEL YAZAN TARIHLER DISINDA HERKESIN SOZLU SINAVI BELGEDE YAZAN TARIHIN ERTESI GUNU. YANI BELGEDE YAZAN TARIH ON SAGLIK VE FYT TARIHI. SÖZLÜ MULAKAT BILGILENDIRMESI ORADA YAPILIR ZATEN FYT YI GECENLER ICIN.

BeccaMoody, 5 yıl önce

11 Ekim 2019 13:40

Sınav başvuru belgesi sayfasının altındaki Kırmızı renk ile yazan GEREKLİ BELGELER linki açılmıyor bu sorunu başka yaşayan var mi arkadaşlar

yalcinsaat
Şef
11 Ekim 2019 16:42

tek hekim raporunu nasıl alcaz benım pazartesi gün mülakat var yeni gördüm tarihi nasıl yetiştircem

eemarif38
Aday Memur
11 Ekim 2019 18:28

Kardeşim keşke dün yada bugün halletseydin. Bunun için aile hekimine gidip ben polislik sınavı için spor yapabilir raporu alicam diyeceksin. Aile hekimi direk çıkartıp verebiliyor ama benimki gibi bazıları önce kardiyolojiden rapor almalısın sonra bana gelmelisin de diyebiliyor. Seni kardiyolojiye sevk ediyor ordaki doktor onaylayinca tekrar aile hekimine gelip raporunu alıyosun. Ama dediğim gibi direkte verebilir pazartesi erkenden halletmeye çalış.

yalcinsaat, 5 yıl önce

tek hekim raporunu nasıl alcaz benım pazartesi gün mülakat var yeni gördüm tarihi nasıl yetiştircem

12 Ekim 2019 00:35

Kardeşim benim aile hekimi vermedi. Kardiyolojiye gidip ekg çektirdim. Oraya yazı yazdı spora girebilir diye. Devlet hastanesinden adam bulursan al ama parayla verebilirler 50 tl. Olmadı özel hastaneye gideceksin mecbur orada da ne kadar isterler bilemem.

yalcinsaat, 5 yıl önce

Kadir Kardeşler
Aday Memur
13 Ekim 2019 01:50

kardeşim sıralamaya girememen mümkün değil çünkü yeterli ve öngörülen başvurusu sayısına ulaşılamadı. erkek adaylar için diyorum. bir hata vardır. erkekler 70.00 ile kapattı. edevlet şifreni falan girdikten sonra o ekranı iyice kurcala. olmadı Akademiyi ara. yüzde yüz sınava hak kazanmışsındır. farklı bir sıkıntı yoksa şayet.
feridun.32, 5 yıl önce

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi