Editörler : F16 Gökçen

maskov87
Başbakan Müsteşarı
02 Ocak 2019 16:31

yılbaşı en çok sevdiğim olay, trt'nin arşivinden paylaşımlar yapması. bu sefer gerçi biraz geç saatte yaptılar, iğce zom olmuştuk o zaman ama olsun.

PAŞAMın o gözlükleriyle görmek paha biçilemez. erol evgin, zayıf kayahan, çirkin ama çekici nükhet duru, minik serçe, cem karaca...

maskov87
Başbakan Müsteşarı
02 Ocak 2019 16:33

süperstar ajda pekkan da, her dönem ayrı bir tarz, kadın şahane yahu cidden. sarışın olup da böylesine güzel olabilmek

ütopyadan
Müsteşar
26 Şubat 2019 10:39

İnstagram'da TRT Arşiv diye bir hesap var Maskov. Takip edebilirsin, çok keyifli.

maskov87, 5 yıl önce

yılbaşı en çok sevdiğim olay, trt'nin arşivinden paylaşımlar yapması. bu sefer gerçi biraz geç saatte yaptılar, iğce zom olmuştuk o zaman ama olsun.

PAŞAMın o gözlükleriyle görmek paha biçilemez. erol evgin, zayıf kayahan, çirkin ama çekici nükhet duru, minik serçe, cem karaca...

maskov87
Başbakan Müsteşarı
26 Şubat 2019 16:49

evet, zaten trt'nin kendi sitesinde de var arşivi de, öyle güzel olmuyor. insan tv'de görünce mutlu oluyor

ütopyadan, 5 yıl önce

İnstagram'da TRT Arşiv diye bir hesap var Maskov. Takip edebilirsin, çok keyifli.

ugurmehtap34
Aday Memur
08 Temmuz 2019 17:00

Zeki Müren favorim.

ahmetyilmaz91
Aday Memur
08 Temmuz 2019 17:57

tavuklu saat.. vaay be yıllar geçiyor.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
09 Temmuz 2019 11:55

yazlıkçılar dizisini izledim. ilk sezonu nette yok maalesef, diğer 4 sezonu var ama. şahane dizi. biraz Balıkesir'in yazlık ilçelerinde bulunduysanız bire bir aynı ortam. umur bugay büyük gözlemci büyük.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2019 09:42

umur bugay da gitti, adamı övmediğim yer kalmamış

maskov87, 5 yıl önce

yazlıkçılar dizisini izledim. ilk sezonu nette yok maalesef, diğer 4 sezonu var ama. şahane dizi. biraz Balıkesir'in yazlık ilçelerinde bulunduysanız bire bir aynı ortam. umur bugay büyük gözlemci büyük.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
26 Eylül 2019 14:55

asımcımı her yerde savundum, üye gibi üye.

maskov87, 6 yıl önce

ben inanıyorum.

ama asım gibi asil bir üyeye yapılan bu davranışlara anlam veremiyorum.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
26 Eylül 2019 15:02

editör bugün burayı seçmiş. editörler benim başlıkları hiç seçmiyorlar ama

berfin-meb
Müsteşar
27 Eylül 2019 09:11

Asım kardeşimiz karakalem çizimleriyle dikkatimi çeken bir üyemiz..

Ayrıca bazı paylaşımlarından okuduğum kadarıyla her üyeye saygılı, mesafeli ve merhametli bir

insan..Keşke her üye onun gibi olsa..

Ne yapmışım anlayamadım ben Asım kardeşimize ?

Toplam 190 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi