Editörler : "eskiyara"Pangaea
12 Temmuz 2019 12:42

15 Temmuz'da idareci ek dersi

15 Temmuz'da idarecilere ek ders ödemesi yapılır mı?

gokhan3353
Aday Memur
12 Temmuz 2019 13:33

yapılmaz

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Temmuz 2019 13:45

Okul varken öğretmen 30 saat dere girip bir tarafından ter akarken siz toplantım var ayağına gezdiğiniz kahvaltı yaptığınız,yan tarafta öğretmen 40 öğrenci ile cebelleşirken siz odanızda youtube den komik videolar izlediğiniz,dizi bölümleri bitirdiğiniz,okul yokken de 4 idareci varsa okula sırayla geldiğiniz günlere sayın hocam:)))

röntgen4444
Aday Memur
12 Temmuz 2019 13:52

ne bu düşmanlık arkadaş madem çok zorunuza gidiyor sınava girin idareci olun sorumluktan kaçıp konuşmayı ne kadar çok seviyorsunuz

murattkucukk, 5 yıl önce

Okul varken öğretmen 30 saat dere girip bir tarafından ter akarken siz toplantım var ayağına gezdiğiniz kahvaltı yaptığınız,yan tarafta öğretmen 40 öğrenci ile cebelleşirken siz odanızda youtube den komik videolar izlediğiniz,dizi bölümleri bitirdiğiniz,okul yokken de 4 idareci varsa okula sırayla geldiğiniz günlere sayın hocam:)))

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Temmuz 2019 13:55

Hangi sorumluluk canım?Düşman değilim ama idari kesimi denetleyen bir yapı yok okularda ve çoğu da istediği gibi at koşturuyor,mülakata girmeyenlere bile 90 verilen girenlere 45-50 verilen ve böylece müdür yardımcısı müdür olan kişiler mi sorumluluktan bahsediyor,bu arada neden zorunuza gitti?Siz işinizi düzgün yapıyorsanız neden alınıyorsunuz?

12 Temmuz 2019 14:00

öğretmeni sınıfta denetleyen bir yapı var mı? siz sınıfa girdiğiniz de nerden bilelim ders anlattığınızı ? belki telefondan youtube izliyorsun?

o yüzden açıklamanız gösteriyorki bulunduğunuz okulda ki idareciler ile aranız da problem var!

Size tavsiyem genelleme yapmayın, ya da yaptığınız genellemenin doğruluğunu inanıyorsanız rahat edeceğiniz idareciliğe sınava girerek geçmeye çalışın.

murattkucukk, 5 yıl önce

Hangi sorumluluk canım?Düşman değilim ama idari kesimi denetleyen bir yapı yok okularda ve çoğu da istediği gibi at koşturuyor,mülakata girmeyenlere bile 90 verilen girenlere 45-50 verilen ve böylece müdür yardımcısı müdür olan kişiler mi sorumluluktan bahsediyor,bu arada neden zorunuza gitti?Siz işinizi düzgün yapıyorsanız neden alınıyorsunuz?

röntgen4444
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:07

Sen de at koştur gir sınava ne mülakatı sınav puanı yüzde seksen etkili kendine güveniyorsun anladığım kadarıyla gir sınava istediğini yap bakalım burdan bilmeden konuşarak o işler öyle olmuyor iş güvenliğidir mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak yapalım mutlu olmayan öğretmenidir seni düşman edine velilerdir senden rica ediyorum sınava gir ve idareci ol

gzgn0782
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:07

15 temmuz resmi tatil ek ders yazılmaz resmi tatillerde ek dersin yazılıp yazılmayacağını bir idarecinin bilmemesi tuhaf bişey laf olsun diye mi böyle bi başlık açıyonuz anlamıyorum

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Temmuz 2019 14:16

"iş güvenliğidir

mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak

yapalım mutlu olmayan öğretmenidir" bu saydıklarınız her gün yaşanan şeyler değil yani öyle bir bahsetmişsiniz ki gece gündüz sorun yaşıyorsunuz bu kadar kötüyse istifa edip 30-40 kişilik sınıflara girip ders anlatın hocam madem böylesi yıpratıcı bir hal almış bu durum,lütfen istifa edin lütfennnn:))))

röntgen4444, 5 yıl önce

Sen de at koştur gir sınava ne mülakatı sınav puanı yüzde seksen etkili kendine güveniyorsun anladığım kadarıyla gir sınava istediğini yap bakalım burdan bilmeden konuşarak o işler öyle olmuyor iş güvenliğidir mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak yapalım mutlu olmayan öğretmenidir seni düşman edine velilerdir senden rica ediyorum sınava gir ve idareci ol

röntgen4444
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:23

bizlerde öğretmenlikten geldik idareci doğmadık o yüzden 30-40 kişi klişesini yazma boşa şurda 2 yıldır idareciyim daha ama senin idareciliği tatman lazım dene derim ya da bırak bilenler yazsın

tarsusrad
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:52

Bu ifade, soruyu soran kişiye cevap niteliği taşıyorsa,bilinsin ki, soruyu soran kişi idareci değil. Kaldı ki; çevrenizde gözlemlediğiniz densiz kişilerden hareketle tüm idarecileri töhmet altında bırakmak da sizin tabirinizle "artistik davranış"ın en bariz örneğidir.

murattkucukk, 5 yıl önce

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Temmuz 2019 15:05

Ben tatmadım bilmiyorum diyelim sen de şikayetçi isen istifa et boş yapma istersen :))

röntgen4444, 5 yıl önce

bizlerde öğretmenlikten geldik idareci doğmadık o yüzden 30-40 kişi klişesini yazma boşa şurda 2 yıldır idareciyim daha ama senin idareciliği tatman lazım dene derim ya da bırak bilenler yazsın

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Temmuz 2019 15:10

Soran kişi idareci değilse 15 temmuz ek dersi niye alsın ki ya da neden soruyor?Ayrıca böyle bir diller cveap yazınca bu idarecileri aklamış olmuyor ya hocam Allah aşkına okul rahat takıldığınızda kim ne diyor size ya da diyebiliyor?Neden boşuna bu savunma moduna geçtiniz anlamış değilim,milli eğitimde müdür ve yardımcılarını denetleyen bir kurum bir merci yok,bir okulda istedikleri gibi davaranbiliyorlar bu bir gerçek en iyisinde de en kötüsünde de bu rahatlık var,3-5 yazı işi ya da senin belli dönemlerinde olan evrak yoğunluğu ile fiili öğretmenlik yapan kişilerin işini bir tutyor olmazsınız,neden bu tavır?

tarsusrad, 5 yıl önce

Bu ifade, soruyu soran kişiye cevap niteliği taşıyorsa,bilinsin ki, soruyu soran kişi idareci değil. Kaldı ki; çevrenizde gözlemlediğiniz densiz kişilerden hareketle tüm idarecileri töhmet altında bırakmak da sizin tabirinizle "artistik davranış"ın en bariz örneğidir.

12 Temmuz 2019 15:31

sendikam yokken sınava girdim ve başarılı oldum ! Karşımda bir öğretmen modelini göremediğim için tartışma benim açımdan bitmiştir. Saygılar.

12 Temmuz 2019 16:27

1. Meb hattından video yada youtube izlenemez.2.Yalnız sizin bir tarafınızdan değil hakkıyla çalışan tüm idarecierin herbir yerinden ter akıyor.

3.madem bundan eminsiniz idarecilerinizi şikayet etseydiniz.Topluma ve öğrencilerine karşı sorumlu hisseden bunu yapardı.4.Bipolar,şizofren,tacizci öğretmenlerle(tabiiki istisna kişiler bunlar) uğraşmaktan perişan olmuş idarecilerin hakkında ne diyeceksiniz.

5.Nöbet tutmayayayım diye her nöbetinde rapor alan,sınıfa girdiğinde şurdan şuraya okuyun özet çıkarın diyen istisnai öğretmenlere bakarak tüm öğretmenler böyledir mi diyelim sizin gibi.

murattkucukk, 5 yıl önce

12 Temmuz 2019 23:33

murattkucukk nickli kullanıcı her başlığın altına nefretini kusuyor. aşağılık kompleksi olduğunu düşünüyorum. muhtemelen normal hayatında ezik, silik bir tip. burada gelip insanları tahrik ediyor. :)

kendine iyi bak troll kardeş. senden hoca falan olmaz.

birögretmen33
Aday Memur
13 Temmuz 2019 00:26

murattkucukk adlı arkadas. sen sınıfta da öğrencilere böyle davranıyorsan( önyargılı ) yazık o öğrencilere. kücük düşünme büyük düşün.

handyun
Aday Memur
13 Temmuz 2019 08:57

O halde maçan yiyorsa 1 gün yapsana
murattkucukk, 5 yıl önce

Shangrilla
Aday Memur
13 Temmuz 2019 12:54

Hayır sanki idareciler gökten zembille iniyor okullara. Hepimiz öğretmeniz. Öğretmenin öğretmene olan bu düşmanlığını hiçbir zaman anlayamayacağım. İdareciler yan gelip yatıyor diye atıp tutan zihniyetin bir idareci ile konuşup üstünde ne tür görevler ve sorumluluklar olduğunu sormasını isterim. Öğretmenliğin de idareciliğin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var ancak mental rahatlık bakımından öğretmenlik kesinlikle daha üstün.

Ayhan ÖZGÜNER
Aday Memur
24 Temmuz 2019 13:56

30 Ağustos resmi tatil değil mi.. O zaman niye ödeniyor. 15 temmuzda Bayram...

gzgn0782, 5 yıl önce

15 temmuz resmi tatil ek ders yazılmaz resmi tatillerde ek dersin yazılıp yazılmayacağını bir idarecinin bilmemesi tuhaf bişey laf olsun diye mi böyle bi başlık açıyonuz anlamıyorum

alparslan...
Müsteşar Yardımcısı
25 Temmuz 2019 09:44

Ulusal Bayramlar ve Tatiller Hakkında Kanun;

A) Resmi bayram günleri şunlardır:

1. (Değişik: 20/4/1983 - 2818/1 md.) 23 Nisan günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıdır.

2. 19 Mayıs günü Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı günüdür.

3. 30 Ağustos günü Zafer Bayramıdır.

B) Dini bayramlar şunlardır:

1. Ramazan Bayramı; Arefe günü saat 13.00'ten itibaren 3,5 gündür.

2. Kurban Bayramı; Arefe günü saat 13.00'ten itibaren 4,5 gündür.

C) (Değişik: 25/10/2016-6752/2 md.) 1 Ocak günü yılbaşı tatili, 1 Mayıs günü Emek ve Dayanışma Günü ve 15

Temmuz günü Demokrasi ve Milli Birlik Günü tatilidir.

D) (Değişik: 20/4/1983 - 2818/1 md.) Ulusal, resmi ve dini bayram günleri ile yılbaşı günü, 1 Mayıs günü ve 15

Temmuz günü resmi daire ve kuruluşlar tatil edilir. (1)(2)

1 Mayıs da bayram neden ödenmiyor? 15 Temmuz da aynen bu nedenle ödenmiyor. Milli Bayram olmadığı için.

Ayhan ÖZGÜNER, 5 yıl önce

30 Ağustos resmi tatil değil mi.. O zaman niye ödeniyor. 15 temmuzda Bayram...

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi