Editörler : "eskiyara"Pangaea

sed36
Memur
20 Nisan 2018 15:23

1- Bilgi edinme ile ilgili verile nisan ayında hangi kuruma sunulur?

2-Suç işleyen vekilin vekilliği ne zaman düşer?

3-Adalet divanı nerede bulunmaktadır?

4-Araplar Osmanlı Devletine Karşı isyan etmelerinde İngilizlerin hangi vaadleri etkili olmuştur?

20 Nisan 2018 19:47

Cok zor. Sanki savci hakim mulakati
sed36, 6 yıl önce

1- Bilgi edinme ile ilgili verile nisan ayında hangi kuruma sunulur?

2-Suç işleyen vekilin vekilliği ne zaman düşer?

3-Adalet divanı nerede bulunmaktadır?

4-Araplar Osmanlı Devletine Karşı isyan etmelerinde İngilizlerin hangi vaadleri etkili olmuştur?

çocuklargülsün
Daire Başkanı
20 Nisan 2018 23:43

Hocam valla aynen öyle bana yine kolay denk gelmiş
memuradammm, 6 yıl önce
Cok zor. Sanki savci hakim mulakati

kamanlıhasan
Aday Memur
21 Nisan 2018 22:24

cuma günü müdürlük mülakatına girdim.sorular kısaca şöyleydi:

1-diplomaların denkliğini bakan onayına sunan ................

2-5442 ye göre bucakta cumhuriyet bayramı törenine başkanlık eden.......

3-TBMM nin ilk başkanı.................................

4-uluslararası adalet divanı nerde.....................

çocuklargülsün
Daire Başkanı
22 Nisan 2018 00:42

7 mayısta belli olmaya başlayınca puanları da yazalım arkadaşlar

loudy
Aday Memur
22 Nisan 2018 23:50

13 Nisan'da mülakata Konya'da girdim çıkan sorular ve verdiğim cevaplar şu şekildeydi:

1-) Orta Vadeli Programı kim hazırlar

1-) Maliye Bakanlığı

2-) Maarif Müfettişi olmak için en az kaç yıl hizmet süresi gereklidir?

2-) 8 yıl

3-) Yerli ve milli helikopterimizin adı?

3-) T-129 ATAK

4-) Üniversite Reform Kanunu kaç yılında çıkarılmıştır?

4-) 1933

çocuklargülsün
Daire Başkanı
24 Nisan 2018 17:40

Yine 'çalışmaya gerek Yok yeaaa' diyen vasıfsız işçi teki mülakattan çıkıp hepsini bildim dedi bugün. Arkadaşlar boşuna girdik. Bilginize.

Fotografik
Aday Memur
26 Nisan 2018 16:44

Nostradamus un yazarı kimdir.bir öğretmene düşen öğrenci sayısı kaçtır . İl genel meclis üyeleri hakkında soruşturma iznini kim verir ve Atatürk'ün Şam'da kurduğu cemiyetin adı

Fotografik
Aday Memur
26 Nisan 2018 16:49

Notre dame ın kamburu kimin eseridir olacaktı
Fotografik, 6 yıl önce
Nostradamus un yazarı kimdir.bir öğretmene düşen öğrenci sayısı kaçtır . İl genel meclis üyeleri hakkında soruşturma iznini kim verir ve Atatürk'ün Şam'da kurduğu cemiyetin adı

mortensen
Şef
26 Nisan 2018 18:13

1-victor hugo

2-40

3-icisleri bakani

4-vatan ve hurriyet

bcoroz
Aday Memur
26 Nisan 2018 19:45

kuva-yi milliye.. sendika şubesi yönetim kurulu en az en çok.. küresel ısınma.. memur 1 den 10 yila kadar (10 yil dahil) kac gun izin

Fotografik
Aday Memur
26 Nisan 2018 19:49

İl genel meclisi hakkında valilik açar hocam büyük şehir statüsünde olursa içişleri bakanlığı açar
mortensen, 6 yıl önce

1-victor hugo

2-40

3-icisleri bakani

4-vatan ve hurriyet

Uhkjjbgf
Kapalı
03 Mayıs 2018 13:37

Sykes pico antlaşmasına göre adana kilis bölgesine ek olarak fransaya hangi bölge verilmiştir diye bir soru vardı.ben güneydoğu anadolu dedim çünkü antep maraş da veriliyordu sonra ama internet doğu akdeniz diyor suriyeyi kastederek.soru hatalı opmaz mı o zaman cevabımı yanlış mı kabul ederler

mortensen
Şef
03 Mayıs 2018 15:31

Allah aşkına 5442 sayılı kanunu bi oku derim.Valilik mi içişleri bakanlığı mı il genel meclisi hakkında soruşturma izni verir.Bal gibi de içişleri

Fotografik
Aday Memur
04 Mayıs 2018 11:30

Asıl siz iyi okuyun bide neden asabi asabi cevap verirsiniz anlamam bu sinirle iyi yaşıyorsun valla bak dinle merkez olmayan ilçede kaymakam merkez ilçe ve ilde vali Büyükşehir statüsünde içişleri bakanlığı verir iyi araştırın
mortensen, 6 yıl önce

Allah aşkına 5442 sayılı kanunu bi oku derim.Valilik mi içişleri bakanlığı mı il genel meclisi hakkında soruşturma izni verir.Bal gibi de içişleri

49 müdür
Şube Müdürü
04 Mayıs 2018 13:27

5442 değil 4483 ü okuyacaksınız :))))

mortensen, 6 yıl önce

49 müdür
Şube Müdürü
04 Mayıs 2018 13:31

Maliye Bakanlığı Orta Vadeli Mali Planı hazırlar cevabınız yanlış.Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı hazırlar

loudy, 6 yıl önce

13 Nisan'da mülakata Konya'da girdim çıkan sorular ve verdiğim cevaplar şu şekildeydi:

1-) Orta Vadeli Programı kim hazırlar

1-) Maliye Bakanlığı

2-) Maarif Müfettişi olmak için en az kaç yıl hizmet süresi gereklidir?

2-) 8 yıl

3-) Yerli ve milli helikopterimizin adı?

3-) T-129 ATAK

4-) Üniversite Reform Kanunu kaç yılında çıkarılmıştır?

4-) 1933

mortensen
Şef
04 Mayıs 2018 13:42

Bak dostum 4483 sayili kanuna bak ne yaziyor

h) Büyükşehir belediye başkanları, il ve ilçe belediye başkanları; büyükşehir, il ve ilçe belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri hakkında İçişleri Bakanı,

i) İlçelerdeki belde belediye başkanları ve belde belediye meclisi üyeleri hakkında kaymakam, merkez ilçelerdeki belde belediye başkanları ve belde belediye meclisi üyeleri hakkında bulundukları ilin valisi,

mortensen
Şef
04 Mayıs 2018 13:45

Bu arada 4483 yazacagima 5442 demisim neyse vatandas hala vali diye yaziyor.

49 müdür
Şube Müdürü
04 Mayıs 2018 14:01

evet cevap doğru sadece kanunu düzelttim.Beldelere içişleri bakmıyor arkadaş oradan karıştırmış olabilir.

mortensen, 6 yıl önce

Bak dostum 4483 sayili kanuna bak ne yaziyor

h) Büyükşehir belediye başkanları, il ve ilçe belediye başkanları; büyükşehir, il ve ilçe belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri hakkında İçişleri Bakanı,

i) İlçelerdeki belde belediye başkanları ve belde belediye meclisi üyeleri hakkında kaymakam, merkez ilçelerdeki belde belediye başkanları ve belde belediye meclisi üyeleri hakkında bulundukları ilin valisi,

Toplam 140 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi