Editörler : Pangaea

11 Haziran 2019 05:44

Mülakat Günü

Arkadaşlar daha önce mülakata girenler mülakat günü hakkında biraz bilgi verebilir mi? Mülakat yerine gittikten sonra süreç nasıl yürüyor? Bir yere başvurmamız gerekiyor mu? Kalabalık oluyor mu? Çok bekliyormuyuz?

Akrep233
Daire Başkanı
11 Haziran 2019 06:23

hocam ben iki defa girdim kimliğin ile mülakat yeri çıktısı olsa yeterli öncesinde bir salona topluyorlar 5 erli kişiler olarak alıyorlar mülakatta zarftan soru çekiyorsun biri güncel biri meb projeleri ikisi de eğitim olmak üzere 4 soru çıkıyor puanlar hep yuvarlandı yani strese gerek yok hocam

Kyrgiakos27
Kapalı
11 Haziran 2019 08:10

Kalabalık oluyor mu? Çok bekliyormuyuz?

Akrep233, 5 yıl önce
hocam ben iki defa girdim kimliğin ile mülakat yeri çıktısı olsa yeterli öncesinde bir salona topluyorlar 5 erli kişiler olarak alıyorlar mülakatta zarftan soru çekiyorsun biri güncel biri meb projeleri ikisi de eğitim olmak üzere 4 soru çıkıyor puanlar hep yuvarlandı yani strese gerek yok hocam

defgül
Aday Memur
11 Haziran 2019 10:46

Mülakat anlamsızlaştı iyice.Güvenlik taraman temiz ise puanın da yetiyorsa rahat olmak lazım

12 Haziran 2019 16:13

Nasıl yani aynı anda 5 kişi mi mülakata giriyor. Ben tek tek giriliyor diye biliyordum.

Akrep233, 5 yıl önce

Akrep233
Daire Başkanı
12 Haziran 2019 16:35

yok hocam koridora 5 erli alıyorlar sınıfa tek giriyorsun
Sıradan diş macunu, 5 yıl önce

Nasıl yani aynı anda 5 kişi mi mülakata giriyor. Ben tek tek giriliyor diye biliyordum.

12 Haziran 2019 17:12

Anladım hocam sağ olun.

Akrep233, 5 yıl önce
yok hocam koridora 5 erli alıyorlar sınıfa tek giriyorsun

Akrep233
Daire Başkanı
12 Haziran 2019 18:14

malatyada girecek olan var mı??
Sıradan diş macunu, 5 yıl önce

Anladım hocam sağ olun.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular