Editörler : "eskiyara"Pangaea
06 Eylül 2019 14:35

Sınıf öğretmeni hangi okullara müdür yardımcısı olabilir?

İlkokul dışında Özel Eğitim, Halk Eğitim, Bilim Sanat Merkezi, Ortaokul, Mesleki Eğitim gibi okullardan hangisini tercih edebilir bir sınıf öğretmeni müdür yardımcılığında?

yözer50
Aday Memur
06 Eylül 2019 14:51

halk eğitim öğretmen evi tercih edebilir bilsem edebilir mi tam bilmiyorum

M Y T H
Daire Başkanı
06 Eylül 2019 18:00

Bilsem de branşı var. Tercih edebilir

dadayu
Şef
09 Eylül 2019 11:31

peki mesleki eğitim okulları var. onlara atanabilir mi bir sınıf öğretmeni?

nasni
Aday Memur
09 Eylül 2019 17:06

Mesleki eğitim okulları lise düzeyinde eğitim yapıyor dolayısıyla geçemezsiniz hocam.

dadayu, 5 yıl önce
peki mesleki eğitim okulları var. onlara atanabilir mi bir sınıf öğretmeni?

yözer50
Aday Memur
09 Eylül 2019 19:56

bilsem öğretmeni olmasa da tercih edebilir mi peki il atamadan edemeyeceğimiz söylediler de

şenol sevindik
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 22:19

Yapamaz arkadaşlar. Bilim sanat merkezleri mülakat ile sınıf öğretmeni alır. Bilsem öğretmeni olur. Şöyle düşünün bilim sanat merkezinde bu durumun dışında sınıf öğretmenliği yapabilir misin? Hayır. Yine özel eğitim kurumlarında sınıf öğretmenliği kadrosu yoktur. Yani aylık karşılığı okutabileceğiniz ders yok. Yani burayı da yazamazsınız. Madem yazamıyoruz sistemde neden görünüyor. Daha önce bilim sanat merkezinde çalışmış ama tekrar normal ilkokula dönen sınıf öğretmenlerinin başvuru hakkı var. Aynı zamanda bilsemde sınıf öğretmeni olarak çalışan sınıf öğretmenlerinin de ilkokulu idareci olarak yazma hakkı var. Bu sebeple sistemde bize de görünüyor. Tercih yapsanız dahi kabul edilmeyecek bilginize.
M Y T H, 5 yıl önce

Bilsem de branşı var. Tercih edebilir

şenol sevindik
Şube Müdürü
09 Eylül 2019 22:23

Aynı cevabı ben de aldım
yözer50, 5 yıl önce
bilsem öğretmeni olmasa da tercih edebilir mi peki il atamadan edemeyeceğimiz söylediler de

dadayu
Şef
09 Eylül 2019 23:51

Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe okulunu bir sınıf öğretmeni olarak müdür yardımcılığı için tercih edebilir miyim?

dadayu
Şef
09 Eylül 2019 23:56

Özel Eğitim Meslek Okulu'nu peki bir sınıf öğretmeni olarak tercih edebilir miyim müdür yardımcılığı'nda?

nasni, 5 yıl önce

Mesleki eğitim okulları lise düzeyinde eğitim yapıyor dolayısıyla geçemezsiniz hocam.

dadayu
Şef
09 Eylül 2019 23:58

Özel Eğitim Meslek Okulu da lise seviyesi imiş.

dadayu, 5 yıl önce

Özel Eğitim Meslek Okulu'nu peki bir sınıf öğretmeni olarak tercih edebilir miyim müdür yardımcılığı'nda?

dadayu
Şef
10 Eylül 2019 00:08

Özel Eğitim Meslek Okulu I. Kademe'de sınıf öğretmeni kadrosu var. Bunu tercih edebiliyor muyuz?

dadayu, 5 yıl önce

Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe okulunu bir sınıf öğretmeni olarak müdür yardımcılığı için tercih edebilir miyim?

dadayu
Şef
10 Eylül 2019 00:09

Özel Eğitim Anaokulu'nu tercih edebiliyor mu sınıf öğretmeni?

birögretmen33
Aday Memur
10 Eylül 2019 11:07

Özel Eğitim Meslek Okulunu sınıf öğretmenleri tercih edebilir .

nasni
Aday Memur
10 Eylül 2019 16:01

Hocam yanlışın var. Bir kere yöneticilikte temel mantık bulunacağın kurumda okutabileceğin bir dersin olmasıdır. Burada özel eğitim meslek okulu haftalık ders çizelgesi var. Sınıf öğretmeni bunun hangisine girebilir ki?

https://orgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2018_09/13163715_1-YEMEM_HaftalYk_Ders_DaYtYm_Yizelgesi_Hafif_Zihin-OSB_13.09.2018_2.pdf

birögretmen33, 5 yıl önce

Özel Eğitim Meslek Okulunu sınıf öğretmenleri tercih edebilir .

Referai
Şef
10 Eylül 2019 20:33

hocam sistemde size sadece ilkokullar mı açıldı

dadayu
Şef
10 Eylül 2019 23:05

Bilsem, Özel Eğitim, Mesleki Eğitim, Anaokulu hepsi açık...
Referai, 5 yıl önce
hocam sistemde size sadece ilkokullar mı açıldı

Referai
Şef
11 Eylül 2019 00:48

sadece ortaokul açık değil o zaman hocam ?
dadayu, 5 yıl önce
Bilsem, Özel Eğitim, Mesleki Eğitim, Anaokulu hepsi açık...

dadayu
Şef
11 Eylül 2019 03:12

ortakul ve lise açık değil..

şimdi ben sınıf öğretmeni olarak anaokulunu tercih edebilir miyim?

veya özel eğitim anaokulu'nu?

veya bilim sanat merkezini?

il mem'i arayıp sormak lazım.

Referai, 5 yıl önce
sadece ortaokul açık değil o zaman hocam ?

dadayu
Şef
11 Eylül 2019 12:11

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüştüm. Sınıf Öğretmeni sadece Halk Eğitim Merkezleri ve ilkokulları tercih edebiliyormuş.
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi