Editörler : E.Kayı Han
«305306307308309310311312313314315316»

akca066
Şef
06 Kasım 2019 21:18

yaktin bizi mhp

ZM25
Kapalı
06 Kasım 2019 21:50

Daha düne kadar TBMM'ye gelen "Sözleşmeli memurlara kadro" tekliflerinin tamamına RET ve ÇEKİMSER oy veren Mhp'nin vekilleri tribünlere oynamaya başlamış. İnşallah önümüzdeki ilk seçimde Ak Parti de sizden kurtulur da bir daha çıkmamak üzere TARİHE GÖMÜLÜR kalırsınız! Mhp yokken de VATAN MİLLET SEVDALILARI her daim vardı! Kendilerini vatanın tek sahibi sanan tek seveni sanan bu zihniyetten de inşallah ilelebet kurtarmış oluruz.

EYT, 4B, İnfaz Yasası, 3600 beklentilerinin karşılık bulamadığı şu dönemde bir de ekonomik krizin iyice derinleşmesi ve her gün yeni zamlarla uyanılmasından sonra ne Akp ne YANAŞMASI Mhp'nin bir daha iktidar olması söz konusu dahi olamaz. Ak Parti kontenjanı ile TBMM'ye girebilen Mhp'den yakasını kurtarır ise RTE, zaten çizgisinden sapmış yalan ve riyakarlık üzerine siyaset yapmayı huy edinmiş günümüz Mhp'si de tarihe gömülecek inşallah.

SİZLERE 6 YILDIR KADROYU VERMEYEN İKTİDAR VE YANAŞMALARINDAN HESAP SORMA YERİNİZ YİNE VİCDANINIZLA BAŞ BAŞA KALDIĞINIZ SEÇİM SANDIKLARININ BAŞIDIR! Son yerel seçimde bir şeyler iyi oldu, daha da iyisinin darısı genel seçimlere İNŞALLAH!

Ben aptal değilim, sizler de aptal değilsiniz... Vatanını milletini sevmekle riyakar siyaset yapanlara oy vermenin bir ilgisi yok, hepimiz vatanımızı milletimizi emin olun ki o güvenip oy verdiğiniz siyasetçilerden (yalancılardan) DAHA ÇOK seviyoruz!

aday memuree, 4 yıl önce

Baki Şimşek mecliste dile getirmiş. Twitterda yorum yapalım

fenimarmühendis
Aday Memur
07 Kasım 2019 08:43

Mhp milletvekili Baki Şimşek "kadro için kanun teklifi verilmesini talep ediyor saygılar sunuyorum" diyor.

e zaten kırıkkale mhp milletvekili kadro için kanun teklifi vermiş https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.onerge_bilgileri?kanunlar_sira_no=247207 4. aydan beri komisyonda duruyor.Ya kendi partisinin ne teklif verdiğini bilmiyor ya da kendilerini reklam için ara ara böyle çıkıp kadro konusunda laf ediyorlar.Ben hiç samimi bulmuyorum.

aday memuree, 4 yıl önce

Baki Şimşek mecliste dile getirmiş. Twitterda yorum yapalım

WrongSide
Aday Memur
07 Kasım 2019 16:42

Kadro yok, çünkü yalaka değiliz.

fer_gezer
Kapalı
07 Kasım 2019 17:00

22 kasımda bir şeyler olabilirmiş! Teyide muhtaç bilgidir. ama en azında dedikodusu çıkıyor yavaş yavaş, bunu yayalım lütfen

Sevq
Daire Başkanı
08 Kasım 2019 09:08

niye 22 si

fer_gezer, 4 yıl önce

22 kasımda bir şeyler olabilirmiş! Teyide muhtaç bilgidir. ama en azında dedikodusu çıkıyor yavaş yavaş, bunu yayalım lütfen

adnan1457
Aday Memur
08 Kasım 2019 09:22

Arkadaşlar lütfen twiteer etkinliklerini takip edelim. Sürekli aynı kişileri görüyorum. Ne kadar çok trend topic olursak o kadar çok sesimizi duyururuz. Sürekli tweetleri retweet yapsanız bile kafi. Dün vardı mesela. Birisi de gelsin burada haber versin.

redtilki
Aday Memur
08 Kasım 2019 09:47

Bence 4b liler için bir site kuralım. Bedelli askerlik platformu gibi...Ben yapabilirim destek verilirse...Herkes tek yerden gelişmeleri takip edebilir bu sayede.

LatifKilic
Aday Memur
08 Kasım 2019 11:04

Aynen destek verilirse bende yapabilirim.

redtilki, 4 yıl önce

Bence 4b liler için bir site kuralım. Bedelli askerlik platformu gibi...Ben yapabilirim destek verilirse...Herkes tek yerden gelişmeleri takip edebilir bu sayede.

sözlşmeli mimar
Aday Memur
08 Kasım 2019 11:31

Ben desteklerim kardeşim.

redtilki, 4 yıl önce

adnan1457
Aday Memur
08 Kasım 2019 11:32

facebookta grup var sanırım ama herkes bilmiyor etkinliklerin duyrulduğu bi grup olmaı

Nozdormu
Daire Başkanı
08 Kasım 2019 14:50

MHP'nin verdiği teklife tüküreyim.

2 yıl önce Mustafa KALAYCI teklif verdi de ne oldu? Teklifinin arkasında mı durdu? Nerde o teklif? Hiç esamesi mi okundu? Kuruldan bile çıkartmadılar.

MHP, ak partinin izni olmadan sabah kalkıp elini yüzünü yıkayamaz. MHP'nin tabanından, tavanına kadar böyle malesef.

Ben Milliyetçi, Vatansever adamım, MHP'nin bu millete bugüne kadar nokta kadar faydası görülmemiştir. MHP hükümlüleri ceza evinden çıkartmakta gösterdiği çabayı bizim için göstermiş olsa 50 kere kadro almıstık.

fenimarmühendis, 4 yıl önce

Mhp milletvekili Baki Şimşek "kadro için kanun teklifi verilmesini talep ediyor saygılar sunuyorum" diyor.

e zaten kırıkkale mhp milletvekili kadro için kanun teklifi vermiş https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.onerge_bilgileri?kanunlar_sira_no=247207 4. aydan beri komisyonda duruyor.Ya kendi partisinin ne teklif verdiğini bilmiyor ya da kendilerini reklam için ara ara böyle çıkıp kadro konusunda laf ediyorlar.Ben hiç samimi bulmuyorum.

muhendis6181
Kapalı
08 Kasım 2019 19:49

Belediye sozlesmelileride belirsiz sureli is sozlesmesine mi sahip?

friend06
Aday Memur
10 Kasım 2019 17:36

Arkadaslar akp ne yazikki kadro vermicek daha akp milletvekilleri 4b nin ne oldugunu bilmiyor herkesi devlet memuru saniyolar erken secim gelirse ki ekonomik problemler faizler gecim problemi onu gosteriyor bu sefer ne akp ye ne mhp ye oy aticam bunca yil bu iki partiye verdim artik chp yada iyi parti yonunde oyumuzu kullanicaz en 4b ye kadro chp ve iyi parti mecliste gundeme getirdi ama akp redetti mhp cekimser kaldi akp ve mhp nin secim vaatlerinde 4b ye kadro olsa dahi oy vermicem cuku sozlerini tutmuyolar benim icin akp ve mhp bitmistir.Belimiz bu ikisinin yuznden bukuldu

ZM25
Kapalı
10 Kasım 2019 20:42

Ha şunu bileydin... Neyse, bundan sonra KADRO BEKLEYENLER çevresinde ne kadar sözünü dinleteceği yakını var ise hepsini örgütlesin, Akp ve Mhp'nin ettiği zulme karşı doğal olarak Chp ve İyi Parti'ye kayan Sözleşmeli Memur ve EYT'lilerin toplumsal gücünü tadacaklar inşallah! Yeter ki sözleşmeliler dirayetli olsun, vatanı Cumhur İttifakından ibaret sanmasın! Herkesin vatanı "AİLESİNİN YANI" ve Akp ile Mhp 6 yıldır sözleşmeliye bunu çok görüyor ve inşallah bu defa 4B'liler BEDELİNİ ÖDETECEKTİR!

friend06, 4 yıl önce
Arkadaslar akp ne yazikki kadro vermicek daha akp milletvekilleri 4b nin ne oldugunu bilmiyor herkesi devlet memuru saniyolar erken secim gelirse ki ekonomik problemler faizler gecim problemi onu gosteriyor bu sefer ne akp ye ne mhp ye oy aticam bunca yil bu iki partiye verdim artik chp yada iyi parti yonunde oyumuzu kullanicaz en 4b ye kadro chp ve iyi parti mecliste gundeme getirdi ama akp redetti mhp cekimser kaldi akp ve mhp nin secim vaatlerinde 4b ye kadro olsa dahi oy vermicem cuku sozlerini tutmuyolar benim icin akp ve mhp bitmistir.Belimiz bu ikisinin yuznden bukuldu

friend06
Aday Memur
10 Kasım 2019 22:13

Vatan sevgisi sadece onlarda var millet ailesinden ayri bosananlar var.4b gecici ve proje bazli 1 mali yili gecmeyen durumalaeda uygulanir.Simdi soruyorum hemsireligin ogretmenligin yada diger meslek gruplarinin hangisi gecici istir hangisi proje bazli istir.Bu sekilde calismak anayasata aykiridir kanun onunde yurtlaslar esit haklara sahiptir ama bunlar sozlesmeli diye bisey cikardilar milleti bolduler daha sonra sozlesmelileride suresiz ve sureli diye 2ye bolduler.Yani bu hukumet memur kavramini corb etti simdide altindan kalkamiyor 30 tane kamuda istihtam modelimi olur bu nasil bir sacmalik hicbir isimizde hayir olmadigimiz gibi bundada hayir yok artik biktik biz yaptiginiz sacma istihdam modellerinden biktik milleti iyice icine sindirdiniz ama insanlar akillandi artik akp ve mhp oy atmis biri olarak cok buyuk yemin ettim bu 2 partiye oy atmicam ve attirmicam
ZM25, 4 yıl önce

Ha şunu bileydin... Neyse, bundan sonra KADRO BEKLEYENLER çevresinde ne kadar sözünü dinleteceği yakını var ise hepsini örgütlesin, Akp ve Mhp'nin ettiği zulme karşı doğal olarak Chp ve İyi Parti'ye kayan Sözleşmeli Memur ve EYT'lilerin toplumsal gücünü tadacaklar inşallah! Yeter ki sözleşmeliler dirayetli olsun, vatanı Cumhur İttifakından ibaret sanmasın! Herkesin vatanı "AİLESİNİN YANI" ve Akp ile Mhp 6 yıldır sözleşmeliye bunu çok görüyor ve inşallah bu defa 4B'liler BEDELİNİ ÖDETECEKTİR!

muhendis6181
Kapalı
10 Kasım 2019 23:05

Neden Umutsuzluk?

Serdar.gök
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:38

Devlet kimseye üvey evlat muamelesi yapamaz aynı iş yerinde aynı görevi yapan memurlar arasında mali

Serdar.gök
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:40

Devlet kimseye üvey evlat muamelesi yapamaz aynı iş yerinde aynı görevi yapan memurlar arasında mali ve özlük haklarıyla ilgili sorunlar var tayin yazarsın sen sözleşmelisin gidemezsin izin istersin sorun yaratırlar maaş desen zaten farklı nereye kadar sürecek bu düzen kaç tane milletvekili bizleri gerçekten düşünüyor veya hangi devlet büyüğü 7 yıl oldu kadro yok gündem yok rahmetli Kemal sunalın filminde olduğu onlara neden öyle bana böyle onlar sendikalı kamu kurumlarında çeşitli sayıda istihdam modeli var bazıları öz evlat bazıları üvey bu böyle gitmez insanlar uyandı artık herşeyin farkında memuru düşünen derdinden anlayan yok üstüne mobing uygulamaya devam

Ktp5252
Yasaklı
11 Kasım 2019 22:00

Diyanette 3 yılını doldurana tayin hakkı geliomus galiba adalet bakanlığına da gelir umarım

Toplam 15990 mesaj
«305306307308309310311312313314315316»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi