Editörler : F16 Gökçen
07 Eylül 2009 21:07

De Facto Yönetici Adayı Yetiştirme Programı

daha önce de facto nun bu programına katılmış yada bu süreci bilen birileri varmı?Yada eylül 09 için mesaj gelen arkadaşlar varmı? bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.şimdiden teşekkürler

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

semanur_samsun
Kapalı
07 Eylül 2009 21:24

siz cagırıldınız mı ben de basvurdum ama ses yok henüz.

semanur_samsun
Kapalı
07 Eylül 2009 21:28

cagırılmadıgımı belırttım

deepdarkblack
Aday Memur
07 Eylül 2009 21:31

mail adresine kişilik testi yollayacaklarına dair msj atmşlar . testten sonra süreç başlıyormuş bira karışık geldi bana da.

semanur_samsun
Kapalı
07 Eylül 2009 21:32

hadi ya ilginçmiş.bana gelmedı oyle bir mail.

gilarien
Aday Memur
07 Eylül 2009 23:15

arkadaşalr ben de başvurmuştum bana da aynı mesaj gelmiş fakat mail adresimde böyle bir test yok.mesajda gün içerisinde atacaklarını söylemişler maili ve mesaj bugün gönderilmiş.

deepdarkblack
Aday Memur
07 Eylül 2009 23:58

gilarien aynı mesajdan bahsediyoruz ama mail gelmemiş hala.

daha önce nasıl bir yol izlemiş de facto bilen varmı acaba?

Ceteris-Paribus
Aday Memur
08 Eylül 2009 00:52

arkadaşlar benim başvuruma cevap gelmiş.ama cevapta bahsedilen test banada henüz gelmemiş.ya bide 6 aylık bi eğitim programı falan diyor.ciddi bişe sanırım.ama nedir ne yapar bu mağaza müdürleri çalışma saatleri ve maaşları nasıl.gelecek vaad ediyormu?iş beklemekten sıkıldım tecrübe edinmeye değecek bi sektörmüdür ne dersiniz?bilgisi deneyimi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

kurabiyeeee
Kapalı
08 Eylül 2009 01:43

aynen bana da kariyer net posta kutusuna gönderilmiş ama mailde birşey yok... bilgisi olanlar varsa bizi aydınlatabilir mi defactonun her konusunda

ahmetgenc83
Aday Memur
08 Eylül 2009 11:24

mailler 1 saat önce geldi ben 2 testide çözdüm diğer adaylara başarılar...

gilarien
Aday Memur
08 Eylül 2009 12:53

Bana hala gelmedi testler.

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 13:32

arkadaşlar slmlar hepinize banada 2 tane mail geldi bugün kişilik testinin ve genel yetenk testinin olduğunu belirten mail daha yanıtlamadım testleri süreyleymiş snaırım.. cvplayan arkadaşlara soruyorum genel yetenk soruları nasıl zormu süre yetiyormu? açıkçası genel yetnekten korkuyorumm süre yetmez diye... buarada mağaza müdürlüğü parası bakımından gayet iyi bir iş .. fakat çok yoğunn oluyorsunn ve bu yetiştirme programında eğitim olurken bizler mağazacılığın her departmanında çalışacağız kasiyer satış danışmanı vs.. değişik değişik mağazalarda bizi çalştrcaklar ..... tabi bu sürede maaşş işliyor... sonunda da bi sınava tabi tutuluyoruzzz... her yerdeki çalışmalarımızda bize puanlar verecekler... sonra bu puanlar ve sınav puanı sonrasında 9 ay sonra müdür olmaya hak kazanacağız... kariyer bakımından güsel bir işş... ya çalışılan bölge eğer küçük ise çok fazla bir yoğunluk olmaz çalışma hayatında.. ama istanbul gibi büyük şehirde çalışılırsaaa mağaza yoğun olabilir... fakat yoğun çalışma temposu size göre ise güsel bir iş.. bu bilgileride arkadaşım mağaza müdür ordan aldım paylaşmak istedimm...bence şu kriz ortmaında ve işsizlikte kesinlikle gözümüüzn kapalı olarak değerlendirmemiz gerekn bir iş.. umarım olurrr.. ya testleri cvplayan arkadşalr lütfen bişeyler yazsınlarrrr... sorular hakkında bilgi versinlerrr... sanırım bu testler sonrasında bizi mülakata görüşmeye alcaklar... soruları doğru cvplamak önemli oyüzden.... 4 yanlış bir doğruyu götürüyor çünkü genel yetenekte... en kısa sürede cvp bekliyorum yarın son gün çünküü iyi günler herkese..... hepimiz için hayırlısı olsun umarımm....buarada ben aydındanım.. aydından olupta bu iş için mail gelen varmı?

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 16:00

ya kimseeee yokmu forumda bana cvp verebilecekkkk

deepdarkblack
Aday Memur
08 Eylül 2009 16:05

ahmetgenc83 sorular nasıl bilgi verirmisin. yada başka çözen varmı soruları?

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 16:52

evet ya ben kişilk testini çözdüm .. biara hat kesildi oan panik oldum sistemden kayanklı bişeydi.... alahtan süremi durdurdular ...ama oan panikledimmm... bazı soruları atladımmı diye düşünyorum şimdi... süre kaybettim diye çok hızlı okudum ve cevapladım .... neyse .. ama genel yeneği çözmedim daha bilgi verilirse ona göre başlıcam çözmeyeee .....

Slugger
Aday Memur
08 Eylül 2009 17:18

Arkadaşlar ben genel yetenek testini dün gece saat 2de çözdüğüm için bana ağır gelmiş olabilir. Paragraf soruları vardı ve her bir uzun olan bu paragraflardan 3er soru soruldu. Ayrıca IQ testi niteliğinde sorular da vardı. Yani dikkat gerektiren.

Biraz hızlı olmanızı öneririm.

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 17:32

evet ya bende şimdi çözdüm ne kadar zor olablirki dedim başladım çözmeye ama bana çok zor geldi eğer bu sınava göre bizi çağırıp görüşmeye alacaklarsa benim şansım yok baya zorlandım çünkü ben.... paragraflar çok uzundu... şekil soruları güseldi... garfik sorusu kafamı karıştırdı.. bikaç soruyu geçtim zaten.... diğer soruları yapayım diye ama buna göre olcak sa olmaz yaa :(

Ceteris-Paribus
Aday Memur
08 Eylül 2009 18:42

arkadaşlar süre olayını nasıl yapmışlar anlayamadım ben ...bide sorularla ilgili tüyolar varmı :)

kurabiyeeee
Kapalı
08 Eylül 2009 19:11

ha hocam adam sana niye soruları söylesin, senin rakibin şu an o. salak yerine koymya kalkmayın insanı, sen olsan soyler misin bu vardı bu vardı cevabı bilmemneydi diye, gir çöz millete soyle millet yapsın sen kal o zaman,,

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 19:23

ya cidden soruları hatrlasam söylerim ama söylencek tarzda sorular değil uzun paragraf soruları var garfik soruları var şekil soruları var işlen yapılcak sorular var ama inan söyleyeilceğim tarzda değil .. söylememein sebebi rakip falan meselesi değill soruları görünce anlıcan beni... ya sen sorulara başlayınca zamanda başlıyor yukarda kaç dakika kaldığı falan yazıyor ... yapmadığın soruya sayfa geçtikten sonra dönme olayın yok.... ama berbattı sorular ben elenirim kesin :(

telli09
Aday Memur
08 Eylül 2009 19:27

ya iki seferdir dikkat ediyorum grafik yazamamışım sinirden:) ya bu test sonuçları nezaman belli olur acaba? bize olumlu yada olumsuz nezaman geri dönüş yaparlarki? bu konuda bilgisi olan varmı?

Toplam 5348 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi