Editörler : swat3410E.Kayı Han
15 Mart 2019 19:20

POMEM eğitim sonu

merhaba ,abiler arkadaşlar pomem eğitim sonu sınavında kalanlar niçin bırakılıyorlar? bildiğim kadarıyla fetö ve terör örgütüyle ilişkisi olanlar eleniyor ama şöyle söylenenler var mahkemeye çıkmış olanlar davası kapanmış olsa bile eskiden davası görülmüş olanları eliyorlarmış hagb vb gibi bilgisi olan abilerimizden arkadaşlarımızdan cevap bekliyorum

asdf77100
Daire Başkanı
15 Mart 2019 22:42

Kardeşim o bitirme mülakatı fetönün elinin çok kuvvetli olduğu zamanda hukuki yaptırımlar tıkandığı için onların elinden polis okullarına yerleşenlerini ayıklamak için getirilmiş bir mülakattı.

Fetönün gücü bitti artık tahminimce bu sebepten bitirme mülakatında elenenler sayısı çok azalmıştır olsa gerek ki ailesinde ihraç açığa alınma veya konu hakkında dava süreci devam eden adayları bırakıyorlardır.

cercioglu
Memur
15 Mart 2019 22:57

çok teşekkürler cevap verdiğin için şükürler olsun ne dershanesi ne cemaat evleri ne de yurtlarıyla ilişkim olmadı içim rahat ben bi arkadaştan duyup açtım konuyu teşekkür ederim cevap için
asdf77100, 5 yıl önce

Kardeşim o bitirme mülakatı fetönün elinin çok kuvvetli olduğu zamanda hukuki yaptırımlar tıkandığı için onların elinden polis okullarına yerleşenlerini ayıklamak için getirilmiş bir mülakattı.

Fetönün gücü bitti artık tahminimce bu sebepten bitirme mülakatında elenenler sayısı çok azalmıştır olsa gerek ki ailesinde ihraç açığa alınma veya konu hakkında dava süreci devam eden adayları bırakıyorlardır.

Janis66
Daire Başkanı
19 Mart 2019 20:41

hagb gibi durumlarda eğitim içindeyken ilişik kesiyorlar genelde kardeş. Eğitim sonu sınavına bırakmıyolar. Eğitim sonu sınavı tamamen fetö, pkk gibi terör örgütleri ile bağlantısı olanlar için göndermek için yapılıyor.
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi