Editörler : crops35

Kapalı
07 Ekim 2017 16:12

2018 Ortaöğretim kpss

Sizce başlamak için erken mi?Coğrafyaya nasıl çalışmayı önerirsiniz?

Volvol6161
Şube Müdürü
08 Ekim 2017 01:02

Ben başladım bile

Hedef 95 ve üzeri benim

Coğrafya benim hocam

Ve bol soru

08 Ekim 2017 13:15

Tarihi felan nasıl çalışıyosun hocam.Günde kaç saat kasıyosun?

Volvol6161, 7 yıl önce

Ben başladım bile

Hedef 95 ve üzeri benim

Coğrafya benim hocam

Ve bol soru

Onur Kuzucu
Kapalı
08 Ekim 2017 15:46

Arkadaslar ben 97.75 net ile 2016 KPSS'den 94.5 aldim.

inanin zor bir sey degil..sadece bol soru cozmekten geciyor farkli kaynaklardan bol bol soru cozerseniz sikinti kalmaz..Tarihte 26 net yaptim Ramazan Yetgin videolarini izledim ve 4-5 kitap bitirdim soru bankasi olarak..cografya Engin Eraydin videolariyla halloldu sandim ama 12 net yaptim zar zor :) matematigim iyiydi 27 net yaptim bol bol soru cozerek elbette. En nankor ders matematik 2 hafta cozme hemen unutuluyo o yuzden surekli konu tekrari niyetine soru cozmelisiniz..baska bir sey sormak veya danismak isterseniz her zaman seve seve yardim etmeye calisirim simdiden bol sans iyi calismalar Allah yardimciniz olsun..

09 Ekim 2017 15:44

Coğrafya neden öyle oldu hocam ;)

Onur Kuzucu, 7 yıl önce

Arkadaslar ben 97.75 net ile 2016 KPSS'den 94.5 aldim.

inanin zor bir sey degil..sadece bol soru cozmekten geciyor farkli kaynaklardan bol bol soru cozerseniz sikinti kalmaz..Tarihte 26 net yaptim Ramazan Yetgin videolarini izledim ve 4-5 kitap bitirdim soru bankasi olarak..cografya Engin Eraydin videolariyla halloldu sandim ama 12 net yaptim zar zor :) matematigim iyiydi 27 net yaptim bol bol soru cozerek elbette. En nankor ders matematik 2 hafta cozme hemen unutuluyo o yuzden surekli konu tekrari niyetine soru cozmelisiniz..baska bir sey sormak veya danismak isterseniz her zaman seve seve yardim etmeye calisirim simdiden bol sans iyi calismalar Allah yardimciniz olsun..

Onur Kuzucu
Kapalı
09 Ekim 2017 15:59

Coğrafyada bi uğursuzluk mudur nedir anlamadım hocam..Tarih 27. soru bittiğinde 60 genel yetenek + Tarih dahil 8 yanlışım vardı 87 soruda..sadece coğrafya ve anayasada 9 yanlışım çıktı..bildiğim soruları yapamadım resmen stresten..coğrafya zaten 2014 yılında da 9 netti en çok ona çalıştım sadece 3 net arttırabildim :) bilgi sorusu olsa her şeyi öğrendim..hala daha madenler tarım ürünleri ( şu an tarım kurumunda çalışıyorum zaten ) ekonomik coğrafya vs. her şeyi öğrendim ama adamlar yorum sorusu soruyorlar ve o soruları bi türlü onların kafasından düşünemiyorum çok düşünmekten yanlış yapıyorum..halbuki basit ve yalın düşünsem full çıkartacağım belki de..inşallah 2018'de fulleriz :)

ArturFrenkAsabiyovic, 7 yıl önce

Coğrafya neden öyle oldu hocam ;)

nur.senaa
Kapalı
11 Ekim 2017 20:43

2016 yılında ne olarak atandınız?

Onur Kuzucu
Kapalı
12 Ekim 2017 05:33

2014'te atanmıştım 2016 puanıyla tercih yapmadım daha :) memleketime yakın bir yer istiyorum olursa yazacağım inşallah..

nur.senaa, 7 yıl önce

2016 yılında ne olarak atandınız?

ayliner55
Aday Memur
13 Ekim 2017 12:54

Başlamak için erken değil geç bile kaldınız bence zor bi süreç çünkü :) bende youtube dan isemin videolarını izliyorum dershaneye gidemiyorum yanına ek olarak konu anlatım ve soru bankası aldım sende eger dershaneye gitmiyorsan evde video ve kitaplarla düzenli çalışarak halledebilirsin :)

ŞEBNEM caner
Aday Memur
21 Ekim 2017 14:06

4 Kasımda Ankara'da KUZEY Akademide lise-önlisan grupları başlıyor,dershane ile birlikte,çalışma sürecinizi yürütürseniz,ve günlük 3-4 saat çalışmA ZAMANI VE TEKRAR yeterli olur..

21 Ekim 2017 16:44

Ben aktif olarak üniverste okuduğum için günlük 1 2 saat bakıyorum daha doğrusu bakabiliyorum.2 hafta oldu çalışmaya başlayalı. Tarihte osmanlıya geldim.Coğrafya anayasa bilgim sıfır.Matematik türkçeyi 1 ayda hallederim.

Geç bile kaldınız yazınca baya bi tırstım.Sizin çalışmalar ne durumda?

ayliner55, 7 yıl önce

Başlamak için erken değil geç bile kaldınız bence zor bi süreç çünkü :) bende youtube dan isemin videolarını izliyorum dershaneye gidemiyorum yanına ek olarak konu anlatım ve soru bankası aldım sende eger dershaneye gitmiyorsan evde video ve kitaplarla düzenli çalışarak halledebilirsin :)

hmşrhvva
Aday Memur
25 Ekim 2017 22:55

bende 2 gün oldu başlayalı 0 bilgi ile 2016 kpss için 1 sene kendi başıma uğraştım 85 aldım ama malesef atama çok çok az o yüzden 2018 için 95 hedefi koydum inşallah hep beraber atanmak nasip olur emek verip o heyecanla soruları net okuyamamak çok kötü bende sizlerden destek alarak fikir edinerek çalışmayı düşünüyorum allah yardımcınız olsun sizlerinde

By67
Aday Memur
26 Ekim 2017 08:53

İnşallah bizde başlayacaz 2012 63 2014 73 2016 83 puan aldım 2018 hedefin 95 ve üstü

kpsszedeyiz
Memur
26 Ekim 2017 21:28

KPSS Soru Bankası-Deneme Sınavı-Yaprak Test Tek kitapta ve sadece 14.90 TL'ye. Bir göz atın derim.

https://www.kitabindibi.com/urun-kategori/yayinevleri/kisayol-yayinlari/

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi