Editörler : Pangaea

Yasin.Ozen
Genel Müdür
26 Eylül 2022 20:57

Lütfen hocam size yakışmıyor, gerçekten sadece bir tanesinden mi mezun olduğunu düşünüyorsunuz ?

ömer serkan, 2 yıl önce

Sence koç mezunu mu hanzel sabancı mı odtu mu bilkent mı yoksa bogaziçi mi ;)

ömer serkan
Yasaklı
26 Eylül 2022 20:59

Yani bu kadar yüksekten uçmaya Kilis 7 aralık ta okudum demicektir de birini boğaziçi birini bilkent de okumak yakışmaz mı

Yasin.Ozen, 2 yıl önce

Lütfen hocam size yakışmıyor, gerçekten sadece bir tanesinden mi mezun olduğunu düşünüyorsunuz ?

Winchester77
Memur
26 Eylül 2022 23:03

Hayır yani her duyduklarına inanıyolar ya, soru çalınma konusu açıldığında çok eminlerdi, her şeye inanmayın diyolardı o yüzden diyorum.

Bu arada ben de sınavın biraz kolay olduğunu düşünüyorum. Ama böyle herkes 100 neti geçmiş falan bunlar saçmalık. En fazla 1 puan düşük gelir normal hesaplamaya göre

Yasin.Ozen, 2 yıl önce

Emin olun soruları çalan kişiler şayet varsa bir yerde kapalı bir şekilde sınav sonuçlarını bekliyordur. Çalan kişiler kendini bu şekilde rahatlıkla deşifre etmezler emin olabilirsiniz. Şu an ben de kendi bölümümde 108 net yaptım diyorum o zaman bana da inanabilirsiniz. :)

27 Eylül 2022 01:07

Yoo azmış, hepimiz geçtik 110 neti. 10 bin kişi vardır geçen. 110 net dediğin ne.

Ya kafa buluyorsunuz, yada sizle kafa buluyolar sizde inanıyorsunuz. ikisinden biri.

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2022 10:15

arkadaşlar bunlar rakip eleme amaçlı da olabilir. inanmayın. sonuçlar açıklanınca her şey belli olur zaten. tahminim aşağı yukarı 2020 gibi gelir puanlar

Secretgift
Şef
27 Eylül 2022 22:36

Bu başlık iptalcilerin ekmeğine yağ sürecek.

ömer serkan
Yasaklı
27 Eylül 2022 22:43

Bu saatten sonra iptalcilerin ekmeğine yağ sürülmez.onların ekmeği bayatladı çok oldu.açılan başlıklar hiç birseyi göstermez.ağzi olan ben analiz yaptım diye saçmalıyor kafa buluyor ancak

Secretgift, 2 yıl önce

sonbirşansssss
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 23:20

Kpss uzmanı sitesine göre eem için 96 net altı sıkıntılı görünüyor

ciscocisco
Aday Memur
28 Eylül 2022 02:36

Iptal edilmesi taraftari degilim ancak tg gruplarinda EEM icin bahsediyorum cok yuksek netler var şaşkınlığımdan açtım boyle bir başlık

Secretgift, 2 yıl önce
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi