Editörler : Pangaea
«701770187019702070217022702370247025702670277028»

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 17:58

Kardeşim bu yıl Atama olması çok çok zor.Yıl bitti geçen yılda bu muhabbetler vardı.Aralıkta bile ilan çıkacak dediler.Ben bakanın Tarım şurasında veya bütçe görüşmelerinde Atama sayılarını açıklayacağını ve 2020 yılında alım yapacağının sözünü vereceğini düşünüyorum.

Stalk, 5 yıl önce
Kardeşim emin ol o mücadele edenlerden birisi de benim tek hesabım var o da bu. Bende atama bekliyorum ve olsun diy dua ediyorum. Hergün bakanlığı ararım bi Bilgi almak için ama senin gibiler yüzünden yazamıyorum. Çalışma bitti kadrolar gönderildi talep 3 bin civarında Eylül ayında ilana çıkması bekleniyor dendi. Benim uydurmam değil bakanlıktan bizzat aldığım Bilgi
17 Ağustos 2019 18:01

Chelse ne diyon aq ihtiyaç talepten fazla ne demek la her zaman ihtiyaç talepten fazladır ihtiyaç hiçbir zaman kapanmadı ki sen bari yapma
chelse, 5 yıl önce

Kardeşim millet işsiz güçsüz işte Etkinlik diyerek kendilerine bir iş yaratmışlar..Bakan LİMİTLİ VE KISITLI diyor birisi atlıyor.İhtiyaç talep edilenden fazla diyor.Ama sayıyı vermiyor neden vermiyor ??? Bakan mı yalan konuşuyor ??? Bakan bize süpriz mi yapacak. Pakdemirlinin sürpriz yapacağına inanan var mı ??? The Lost 99 yazmış Puanı düşükler burdan millleti etkiliyor.Puanı düşükler KPSS çalışmaya başladıda.Madem Puanımız düşük olduğuna inanıyorsun.700 ZM alınsın puanı düşükler atanmasın.Neden 2100 kişi istiyorsunuz ??? Taglarımızda 700 Zm kullanalım Ayrıca kendi FACE gruplarında kimse si...k lemeyince hemen topu burakilere atıyorlar.

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 18:06

Yok ya birisi yazmış şuan Cumhurbaşkanlığında olan kadrolar sosyal medyada dönen tahminlerden fazlaymış.Öncelikle tahmin edilen sayı kaç ????? Tahminlerin üzerindeki sayı kaç.???? Birşey yazıyorlar sonra kendileri bile inanmıyor.Yoksa açığın fazla olduğu Fakıbabanın 10551 sözünde belli oldu.Pakdemirli son konuşmasında GIDA ,ZİRAAT ,VETERİNER ,SU ÜRÜNLERİ önemli bir ihtiyaç çıkmadı dedi.Adam sayıların az olacağının sinyalini son 2 programındada üstüne basa basa vurguladı.Birisi çıkıp yok tahminden fazla deyip sayı yazmaması ahmalıklıktan başkası değil .

Hellianthusannuus, 5 yıl önce
Chelse ne diyon aq ihtiyaç talepten fazla ne demek la her zaman ihtiyaç talepten fazladır ihtiyaç hiçbir zaman kapanmadı ki sen bari yapma

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 18:15

Geçen Aralık'ta alım olacak diye söylenti vardı ama bakanlıkta tık yoktu çalışma falan yok diyip kapatıyorlardı telefonları. Bakanlıkta pergemde ne zaman çalışma olduysanaz ve ya çok atama oldu. Zaten hepimizin psikolojisi bozuldu ilanı görmekte inanmayacaz
chelse, 5 yıl önce

Kardeşim bu yıl Atama olması çok çok zor.Yıl bitti geçen yılda bu muhabbetler vardı.Aralıkta bile ilan çıkacak dediler.Ben bakanın Tarım şurasında veya bütçe görüşmelerinde Atama sayılarını açıklayacağını ve 2020 yılında alım yapacağının sözünü vereceğini düşünüyorum.

17 Ağustos 2019 18:19

kardeşim demekki yakın zamanda aramışssın ne zaman aradın 3000bin civardı dendi aydınlatır mısın diğer kardeşimiz de 1100 e onay alınırsa atanırsın demiş çalışma var arandıgında deniyor zaten siz de bilgilendirirseniz ,iyi olur

Stalk, 5 yıl önce
Geçen Aralık'ta alım olacak diye söylenti vardı ama bakanlıkta tık yoktu çalışma falan yok diyip kapatıyorlardı telefonları. Bakanlıkta pergemde ne zaman çalışma olduysanaz ve ya çok atama oldu. Zaten hepimizin psikolojisi bozuldu ilanı görmekte inanmayacaz
17 Ağustos 2019 18:20

Bırak yorma kendini akıl s1k değil ki sokasın müstehak bunlara aptal bi hayalin peşinden koşuyorlar bu face grubunun başında 2 sığır çobanı var gazlayıp salıyorlar işte danaları
chelse, 5 yıl önce

Yok ya birisi yazmış şuan Cumhurbaşkanlığında olan kadrolar sosyal medyada dönen tahminlerden fazlaymış.Öncelikle tahmin edilen sayı kaç ????? Tahminlerin üzerindeki sayı kaç.???? Birşey yazıyorlar sonra kendileri bile inanmıyor.Yoksa açığın fazla olduğu Fakıbabanın 10551 sözünde belli oldu.Pakdemirli son konuşmasında GIDA ,ZİRAAT ,VETERİNER ,SU ÜRÜNLERİ önemli bir ihtiyaç çıkmadı dedi.Adam sayıların az olacağının sinyalini son 2 programındada üstüne basa basa vurguladı.Birisi çıkıp yok tahminden fazla deyip sayı yazmaması ahmalıklıktan başkası değil .

17 Ağustos 2019 18:20

kafa gitti 3 milyon yazmışım kusura bakmayın :D

veteriner hekim03, 5 yıl önce

kardeşim demekki yakın zamanda aramışssın ne zaman aradın 3000bin civardı dendi aydınlatır mısın diğer kardeşimiz de 1100 e onay alınırsa atanırsın demiş çalışma var arandıgında deniyor zaten siz de bilgilendirirseniz ,iyi olur

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 18:28

Dostum dün aradığımda söyledi, gün içerisindebirkaç kez aradım sadece 2 farklı kişi söyledi. Çalışmalarımız bayramdan önce bitti artık bizdençıktı dediler. Ben Sormadan 3 bin civarında kadro belirledik dedi ve Eylül ayında kesin alım olacak dedi. Telefona bayan çıkarsa çalışmalar devam ediyor diyor bakan bey yazı yolladı gizlilik kararı aldı falan diyor ama telefona çıkan erkek personellerin hemen hemen hepsi aynı şeyi söyledi. Eylül?de ilan kesinlik kazanacak dediler.

veteriner hekim03, 5 yıl önce

17 Ağustos 2019 18:36

Allah razı olsun kardeşim bakanlıkta o kadar çalışan var devleti için proje mi üretemiyor bizim amacımız zaten devletimize katkı sağlamak biri de diyor polis asker olun e üretmeyince o asker polisler beslenmeyince nasıl bakacaksın o kadar okuduk boşa da değil olacak inşallah sizin yalan söyleyecek biri olduğunuzu düşünmüyorum teşekkür ederim

Stalk, 5 yıl önce

Dostum dün aradığımda söyledi, gün içerisindebirkaç kez aradım sadece 2 farklı kişi söyledi. Çalışmalarımız bayramdan önce bitti artık bizdençıktı dediler. Ben Sormadan 3 bin civarında kadro belirledik dedi ve Eylül ayında kesin alım olacak dedi. Telefona bayan çıkarsa çalışmalar devam ediyor diyor bakan bey yazı yolladı gizlilik kararı aldı falan diyor ama telefona çıkan erkek personellerin hemen hemen hepsi aynı şeyi söyledi. Eylül?de ilan kesinlik kazanacak dediler.

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 18:46

Ne söyledilerse aynen aktardım. Israrla Eylül dediler. Bayramdan önce aradığımda Bilal aya belli olur diyorlardı ama Cuma günü aradığımda Eylül?de ilanı görürsünüz dediler. Bir kişi değil 2farklı kişi söyledi. Ancak kadın personeller çalışmalar sürüyor Bakan beyin talimatıyla gizlilik getirdik dedi söyleyemem dediler. 3000 civarında kadro çalışması yaptık diye ben sormadan söyledi ilk aradığım...

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 18:47

Aynen öyle etkinlikle Atama olsaydı.Gıdacılar 90 üstü puanları ile buralarda sürünmezlerdi.

Hellianthusannuus, 5 yıl önce
Bırak yorma kendini akıl s1k değil ki sokasın müstehak bunlara aptal bi hayalin peşinden koşuyorlar bu face grubunun başında 2 sığır çobanı var gazlayıp salıyorlar işte danaları

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 18:53

STALK 3000 kişi 2020 de de olursa bence mükemmel bir sayı.Nerdeyse 30 ay atama olmamış gö

nül isterdi.

10 bin 5 bin olsun sözler tutulsun.Pakdemirliye bakınca 3000 Atama çok çok iyi öyle veya böyle

3 aşağı beş yukarı bir atama olacak.Ben 2018 kpss puanı ile Atama olmaz diyenlere katılmıyorum .

LİMİTLİ VE KISITLI da olsa bir atama olacak.

Stalk, 5 yıl önce

17 Ağustos 2019 18:56

Baylar bayanlar :) bir yanlış anlatımım oldu sanırım. ortalama zıraat mühendisleri içinde 1100 sıralamam var demiştim. bakanlıktaki bey onay gelirse rahat atanırsın demişti. yani zıraat sayısı bu sayının da üstünde. bakın sonra bir aksilik çıkar vay efendim duyumcular şunu yazdı diye sataşmayın bana :) tarih bir şey söylemedi. bizden çıktı dedi sadece. Bende kalmasın bir yazayım dedim :) twite faxda durmadan da baskı yapalım. geri durmayalım birde. chelse artık kimsen iyi dinle küfür ettirme! yaşım 34 olmuş bu saatten sonra senin gibi bebeler ile uğraştırma! sen daha kısa donla gezerken biz atama için eylem yapıyorduk. o beğenmediğin facebook grubu hiçbir odanın sendikanın yapmadığını yaptı. sesimiz soluğumuzu tek duyuran grup tarım ve orman bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu. buraya yazılanları her gün okuyorum. bizdenmiş gibi davranıyorsun. face grubuna takmışsın. atama mücadelelerini kötülemek için her pisliği yapıyorsun. sonra 2020 kpss çalışın boşverin diyorsun. işin gücün fitnelik. sen fetöcü olabilirsin çok düşük puan almış olabilirsin. milletten ne istiyorsun! defol git kpss çalış. ne diye milletin yakasına yapışmışsın! iki yüzlü! arkadaşlar bu densiz ile açtığı fake hesapları zaten farketmişsinizdir. yazmak zorunda kaldım. haaa vazgeçer mi, sanmıyorum. geberene kadar da bölücülük yapacak zaten.

Ziraat59
Şef
17 Ağustos 2019 18:56

Kımse kimseyi yemesin puanı dusuk dıye kimisi alımın kendine gelmyecegını bıldıgı ıcın burda sallıyorlar 80 ustu relax aga atama yakın burda atanlara bakmayın 2000 olsun bizim olsun

sdsss
Daire Başkanı
17 Ağustos 2019 18:59

ama kendi kendiyle ne güzel konuşuyor :))

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 19:00

Evet 3 bin mükemmel bir sayı bencede, Ancak Eylül ayında net sayı ve ilan tarihi netleşmek zorunda...

chelse, 5 yıl önce

STALK 3000 kişi 2020 de de olursa bence mükemmel bir sayı.Nerdeyse 30 ay atama olmamış gö

nül isterdi.

10 bin 5 bin olsun sözler tutulsun.Pakdemirliye bakınca 3000 Atama çok çok iyi öyle veya böyle

3 aşağı beş yukarı bir atama olacak.Ben 2018 kpss puanı ile Atama olmaz diyenlere katılmıyorum .

LİMİTLİ VE KISITLI da olsa bir atama olacak.

Ziraatci-can
Şube Müdürü
17 Ağustos 2019 19:06

Bnm puan 80.51 rahat olim mi knk
Ziraat59, 5 yıl önce

Kımse kimseyi yemesin puanı dusuk dıye kimisi alımın kendine gelmyecegını bıldıgı ıcın burda sallıyorlar 80 ustu relax aga atama yakın burda atanlara bakmayın 2000 olsun bizim olsun

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 19:07

34 yaşında olmuşsun ama daha adam olamamışsın.

Eski hesaplar ile buraya yazmaya yüzünüz kalmadı.Yeni hesap açıp açıp tekrar yazmaya başla

.Senin sıralaman 1100 lerde ben Atanmadan sen B....K atanırsın senin sıralaman en az 2000

lerde SENDİKA YAPAMAYIP SENİN YAPTIĞIN NEYMİŞ ::)))))

zaten adam olsan bu yaşa kadar beklemez 76 üstü alır atanırdın.

Polis olmadan eylem için toplanmayız diyenler burda adamlık taslıyor.::)))))

cennetinkrallığı, 5 yıl önce
Baylar bayanlar :) bir yanlış anlatımım oldu sanırım. ortalama zıraat mühendisleri içinde 1100 sıralamam var demiştim. bakanlıktaki bey onay gelirse rahat atanırsın demişti. yani zıraat sayısı bu sayının da üstünde. bakın sonra bir aksilik çıkar vay efendim duyumcular şunu yazdı diye sataşmayın bana :) tarih bir şey söylemedi. bizden çıktı dedi sadece. Bende kalmasın bir yazayım dedim :) twite faxda durmadan da baskı yapalım. geri durmayalım birde. chelse artık kimsen iyi dinle küfür ettirme! yaşım 34 olmuş bu saatten sonra senin gibi bebeler ile uğraştırma! sen daha kısa donla gezerken biz atama için eylem yapıyorduk. o beğenmediğin facebook grubu hiçbir odanın sendikanın yapmadığını yaptı. sesimiz soluğumuzu tek duyuran grup tarım ve orman bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu. buraya yazılanları her gün okuyorum. bizdenmiş gibi davranıyorsun. face grubuna takmışsın. atama mücadelelerini kötülemek için her pisliği yapıyorsun. sonra 2020 kpss çalışın boşverin diyorsun. işin gücün fitnelik. sen fetöcü olabilirsin çok düşük puan almış olabilirsin. milletten ne istiyorsun! defol git kpss çalış. ne diye milletin yakasına yapışmışsın! iki yüzlü! arkadaşlar bu densiz ile açtığı fake hesapları zaten farketmişsinizdir. yazmak zorunda kaldım. haaa vazgeçer mi, sanmıyorum. geberene kadar da bölücülük yapacak zaten.

18zirmuh
Aday Memur
17 Ağustos 2019 19:07

?

18zirmuh, 5 yıl önce

hocam puanınız kaç 1100 sıradan ?

che-t
Aday Memur
17 Ağustos 2019 19:10

şu aktrollere ayrılan bütçe bile bizimkinden fazla baksanıza buraya bile gelip yorumlar yapıp , insanlara nasıl hakaret ediyorlar. kardeşim biz savaş değil aş istiyoruz, iş istiyoruz! neyin tatavasını yapıyorsunuz!

Toplam 193808 mesaj
«701770187019702070217022702370247025702670277028»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi