Editörler : E.Kayı Han

Akguness
Aday Memur
11 Nisan 2019 18:21

arkadaşlar bende izmirde girdim banada memurların mal bildirimi halifeliğin kaldırılma sebebi ve göçü artıran etmenleri sordular. biraz biraz cevap verdim işte. heyecanliydim. inşallah herkesin hakkında ne hayirliysa o olsun
Cnscans, 5 yıl önce
nasıl geçti ,neler sordular ?

evrimesra
Aday Memur
11 Nisan 2019 19:12

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. İnşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. Bende izmir de mülakata gireceğim. Kurul nasıldı. Çok kasıyorlar mı?

Akguness, 5 yıl önce
arkadaşlar bende izmirde girdim banada memurların mal bildirimi halifeliğin kaldırılma sebebi ve göçü artıran etmenleri sordular. biraz biraz cevap verdim işte. heyecanliydim. inşallah herkesin hakkında ne hayirliysa o olsun

Uafd211
Aday Memur
11 Nisan 2019 19:19

ne zaman aciklanir acaba

Akguness
Aday Memur
11 Nisan 2019 21:08

yok ya çok iyilerdi güler yuzlulerdi
evrimesra, 5 yıl önce

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. İnşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. Bende izmir de mülakata gireceğim. Kurul nasıldı. Çok kasıyorlar mı?

Cnscans
Memur
11 Nisan 2019 21:15

geçmiş olsun, hakkımızda hayırlısı :) ne zaman açıklanacağını keşke öğrenebilseydik, tüm Türkiyede 19 Nisan'da son bulacak mülakatlar listeleri kontrol ettim
Akguness, 5 yıl önce

Me123
Aday Memur
11 Nisan 2019 22:03

Merhabalar ankara komisyonunda once meslegimle alakali bir soru sordular kolaydi.nereli oldugumu sordular samsunlusun madem karadenize dokulen akarsular nelerdir diye sordular.kuresellesme deyince ne anliyorsun.duyunu umumiye nedir.
12 Nisan 2019 16:44

Teknisyen adaylara uygulamali mülakatmi yapiyorlar normal sözlümü

Teknisyen2089
Genel Müdür
13 Nisan 2019 12:35

Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit olanaklara sahip olabilmemiz yalnızca aynı statüde olmak kaydıyla gerçekleşecektir. Bu doğrultuda düzenlenen etkinliklere sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve KPSS ile atanarak hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebimiz yalnızca Eşitliktir. Bu bağlamda tek çatı altında toplanmamız önem arz etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için forumun 4B'li Sözleşmeli Personeller bölümündeki "4B li Personeller Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.

evrimesra
Aday Memur
15 Nisan 2019 20:48

Merhaba arkadaşlar ben bugün şzmir de mülakata girdim. Komisyondskiler gayet güler yüzlüydüler.

evrimesra
Aday Memur
15 Nisan 2019 20:49

3 tane soru sordular.tarımdan verimi nasıl yükseltiriz. Rtük. Atatürküm yaptığı ınkılaplar

Burçakzamanı
Aday Memur
16 Nisan 2019 02:27

Hepsine doğru cevap Verdiniz mi?
evrimesra, 5 yıl önce

3 tane soru sordular.tarımdan verimi nasıl yükseltiriz. Rtük. Atatürküm yaptığı ınkılaplar

dvrmKurt
Kapalı
16 Nisan 2019 10:32

1) Cumhurbaşkanımızın dünya 5'ten büyüktür sözünü açıkla? 2) Atatürk İlkelerini açıkla? 3) Memurların mal beyanı? Cevaplarla yetinmiyorlar sıkıştırıyorlar o niye değilde bu falan felan

erkanakyz
Aday Memur
16 Nisan 2019 11:30

hangi ilin komisyonu kardeşim
dvrmKurt, 5 yıl önce
1) Cumhurbaşkanımızın dünya 5'ten büyüktür sözünü açıkla? 2) Atatürk İlkelerini açıkla? 3) Memurların mal beyanı? Cevaplarla yetinmiyorlar sıkıştırıyorlar o niye değilde bu falan felan

dvrmKurt
Kapalı
16 Nisan 2019 11:41

İzmir, dün girdim
erkanakyz, 5 yıl önce
hangi ilin komisyonu kardeşim

evrimesra
Aday Memur
16 Nisan 2019 14:19

Evet aklıma geldiği kadarıyla verdim tabi heyecan vardı. Ne kadar etkili olur bilmiyorum

Burçakzamanı, 5 yıl önce
Hepsine doğru cevap Verdiniz mi?

Muslum0152
Aday Memur
16 Nisan 2019 14:51

17 Nisanda giren var mı
Akguness, 5 yıl önce
izmirde büro personeli olarak

KvsrAcar
Aday Memur
16 Nisan 2019 22:40

Ya Allah aşkına bugün gittim karşımda oturmuşlar soda içip çerez yiyorlar , bide dalga geçer gibi biz çocuk gibi görüyoruz evlenmiş bile falan diye makara yaptılar sonrasında zaten stres ve heyecan daha çok arttı. Kesinlikle kimlerin seçildiği belli formalite icabı çağırmışlar ve 5dk bile sürmedi. Gerçek bi sınav böyle olmaz !!!

evrimesra
Aday Memur
16 Nisan 2019 22:50

Nerede girdiniz mülakata

KvsrAcar, 5 yıl önce

Ya Allah aşkına bugün gittim karşımda oturmuşlar soda içip çerez yiyorlar , bide dalga geçer gibi biz çocuk gibi görüyoruz evlenmiş bile falan diye makara yaptılar sonrasında zaten stres ve heyecan daha çok arttı. Kesinlikle kimlerin seçildiği belli formalite icabı çağırmışlar ve 5dk bile sürmedi. Gerçek bi sınav böyle olmaz !!!

Fatih kurban
Aday Memur
17 Nisan 2019 16:24

Dün Trabzon'da girdim geri kabulü sordular Nobel ödüllü Türk asıllıları sordular Nobel ödülünü açıkla dediler yanar dağları sordular hepiniz hakkında hayırlısı olsun inşallah

Fatih kurban
Aday Memur
17 Nisan 2019 16:25

Bir de Nobel ödülü nerede verilir onu sordular
Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi