Editörler : E.Kayı Han
07 Kasım 2017 23:00

Katiplik mi ikm mi ?

Arkadaşlar merhaba. Katiplik veya ikm düşünüyorum. Katiplikte kendi yaşadığım olan şehir ankara listesine girdim ikm de ise yozgatta listeye girdim. diyelim ki 2sinide kazandık sizce hangisini seçmeliyim ? tercihler kişiye göre değişir ama şehir dışında yaşamaya pek alışkın değilim üniyi bile ankarada ailemin yanında okudum.

canpare61
Memur
07 Kasım 2017 23:46

aynı anda ıkısını kazandırmazlar sana.komısyonların bırbırınden haber var.bana yazı ıslerı muduru oyle demıstı.sen merak etme bızım herseyden haberımız var demıstı :)sen bırıne odaklan

Baymaz
Aday Memur
08 Kasım 2017 09:59

Klavyede kendine güveniyorsan katiplik daha iyi boşver...

AYans yok
Memur
08 Kasım 2017 10:26

Sacmalama ya birbirinden haberi varmıs güldürme adamı :) sonuclar acıklandıgında ikisini kazananları görürsünüz tecrübeyle sabittir hafi eyv

canpare61, 6 yıl önce

aynı anda ıkısını kazandırmazlar sana.komısyonların bırbırınden haber var.bana yazı ıslerı muduru oyle demıstı.sen merak etme bızım herseyden haberımız var demıstı :)sen bırıne odaklan

canpare61
Memur
08 Kasım 2017 20:57

bunu bana soyleyen cumhurıyet bassavcısı.gıt baska yerlerde sacmala yuru

lostminded
Şef
08 Kasım 2017 22:58

katiplik tabiki de. ikm de ne kadar rahattır şöyledir böyledir desedeler de sonuçta katillerle, yankesicilerle, tecavüzcülerle muhatap olacaksın. ha başka çaren yoksa tercih edilebilir.

Cihads
Aday Memur
09 Kasım 2017 15:08

Kesinlikle katiplik tercihim olurdu. Parmaklarınıza güveniyorsanız.

katip198801
Yasaklı
12 Kasım 2017 23:21

Katiplik tabiki. Cezaevinde sıkı hersey. Telefon vs yasak oba gore hayirlisi hakkinda.

cglr11
Aday Memur
13 Kasım 2017 18:10

Açık cezaevinde telefon kullanabiliyorsun

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi