Editörler : crops35
«22232425262728293031323334

Sahici tnt
Aday Memur
30 Temmuz 2021 22:26

Özelleştirme durumu söz konusu değil kazanan kişileri tebrik eder göreve başlamalarını ve başarılar dilerim.

Ana iletim hatları bakım onarim vs. özelleştirilecek bir alan değil doğalgaz satışı spor piyasa ve lng vs şekilde zaten özel şirketler tarafından da yapılabilir teknik detaylara girmek istemem ancak ise başlayacaklara gönül rahatlığı dilerim.

hanzel, 3 yıl önce

Botaş zaten yakında özelleşme potansiyeli çok yüksek bir kurum. Yerleşemeyen arkadaşların çok bi kaybı olacağını sanmıyorum açıkçası

Smayyy.38
Aday Memur
30 Temmuz 2021 22:54

Saglik kurulundan rapor cikmasi kac gunu buluyor illa devlet hastanesi olmak zorundami

Eyüp sabir
Aday Memur
31 Temmuz 2021 05:15

Bir gününu alıyor toplam 8 alan var bütün doktorlari dolaşıyorsun heyet raporlu ha bide öğleden önce halletmen lazım öğleden sonra heyet olmuyor 8-11.30 arasında hallet ve devlet hastanesi olması şart
Smayyy.38, 3 yıl önce

Saglik kurulundan rapor cikmasi kac gunu buluyor illa devlet hastanesi olmak zorundami

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
31 Temmuz 2021 07:46

BOTAŞ'ın özelleştirilmesi nerdeyse kaçınılmaz bir şey bikac sene içinde. Zamanını kimse bilemez tabi
Sahici tnt, 3 yıl önce

Özelleştirme durumu söz konusu değil kazanan kişileri tebrik eder göreve başlamalarını ve başarılar dilerim.

Ana iletim hatları bakım onarim vs. özelleştirilecek bir alan değil doğalgaz satışı spor piyasa ve lng vs şekilde zaten özel şirketler tarafından da yapılabilir teknik detaylara girmek istemem ancak ise başlayacaklara gönül rahatlığı dilerim.

Smayyy.38
Aday Memur
31 Temmuz 2021 08:31

Bazi hastanelerde uzun sueuyormus cikartmak randevulu coguda zaten randevusuz yer de yok , insallah bir gun surer

Eyüp sabir, 3 yıl önce
Bir gününu alıyor toplam 8 alan var bütün doktorlari dolaşıyorsun heyet raporlu ha bide öğleden önce halletmen lazım öğleden sonra heyet olmuyor 8-11.30 arasında hallet ve devlet hastanesi olması şart

ronne
Aday Memur
31 Temmuz 2021 13:59

Beyler bu kravat ve ceketle çekilen 4 vesikalık fotoğraf sakallımı yoksa sakalsız mı olacak.

arembarem
Aday Memur
31 Temmuz 2021 14:27

Botaş sakallı resim çekin der mi
ronne, 3 yıl önce

Beyler bu kravat ve ceketle çekilen 4 vesikalık fotoğraf sakallımı yoksa sakalsız mı olacak.

ronne
Aday Memur
31 Temmuz 2021 14:34

Onu demek istemedim şuan sakalım var kabul ederler mi diye sordum listede sadece kravat ve ceketli denmiş sakalsız diye bir şey belirtilmemiş.

arembarem, 3 yıl önce
Botaş sakallı resim çekin der mi

arembarem
Aday Memur
31 Temmuz 2021 14:39

Sakala karışmıyorlar
ronne, 3 yıl önce

Onu demek istemedim şuan sakalım var kabul ederler mi diye sordum listede sadece kravat ve ceketli denmiş sakalsız diye bir şey belirtilmemiş.

portecine
Aday Memur
31 Temmuz 2021 14:54

ben sakalsız çekileceğim kravat ve ceketli dediğine göre sakalsız daha iyi ve garanti olur diye düşünüyorum. Ama belirtilmemiş olmaz diye de bir şey yok. Sakala karışmıyorlarsa bile ondan sonra uzatırız kökü bizde :D

ronne, 3 yıl önce

Arkeogolist
Aday Memur
02 Ağustos 2021 07:30

Benide ekleyebilir misiniz
arembarem, 3 yıl önce
Kazanan arkadaşlarla aramızda grubumuz vardır bekleriz

arembarem
Aday Memur
02 Ağustos 2021 09:52

Mesaj atın
Arkeogolist, 3 yıl önce
Benide ekleyebilir misiniz

Fxguapo
Aday Memur
03 Ağustos 2021 17:09

Arkadaşlar Marmara bölgesi yedek 1.sıradayım umut var mı sizce geçmiş yıllarda yedeklerden alım olmuşmu bilen cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Kimyacınızz
Kapalı
03 Ağustos 2021 23:03

kimya teknisyeni alımı olur mu bilginiz var mı acaba ?

Arkeogolist
Aday Memur
04 Ağustos 2021 14:33

Özelden mesaj atilalmıyor
arembarem, 3 yıl önce
Mesaj atın

Kilisligenc
Aday Memur
04 Ağustos 2021 16:29

Önceki yıllarda yedekten hiç sıra gelmismi ben yedek 2 yim gelme şansı nedir sizce umitlenmelimiyim

Ankra06
Aday Memur
04 Ağustos 2021 22:34

Arkadaşlar kazananlara hayirli olsun bende istanbul kirklareli tekirdag edirne tercihini yapmistim. 4. Asil olarak kazandim. Sali gunu ankara gazi mustafa kemal hastanesinden 2 saat icinde muayeneleri hallettim bugun e devletten raporum onaylandi. Ve gidio evraklarimi teslim ettim. Agustosun 13u gibi atamlariniz yapilcak eylulun ilk yada ikinci haftasi ise baslarsiniz dediler.

proaktivite
Aday Memur
05 Ağustos 2021 10:11

Hocam bir çok il var sizde de ne zaman çalışacağımız il belli olacakmış öğrenebildiniz mi?

Ankra06, 3 yıl önce

Arkadaşlar kazananlara hayirli olsun bende istanbul kirklareli tekirdag edirne tercihini yapmistim. 4. Asil olarak kazandim. Sali gunu ankara gazi mustafa kemal hastanesinden 2 saat icinde muayeneleri hallettim bugun e devletten raporum onaylandi. Ve gidio evraklarimi teslim ettim. Agustosun 13u gibi atamlariniz yapilcak eylulun ilk yada ikinci haftasi ise baslarsiniz dediler.

Ankra06
Aday Memur
05 Ağustos 2021 11:01

Bu ayin 12-15 arasi atamalariniz belli olacak dedi kardesim. Eylulun ilk yada ikinci haftasida is basi yaparsiniz dedi evraklari teslim alan gorevli. Ben hala calisiyorum dedim. Agustosun sonunda istifanizi verirsiniz dedi

afasgafas
Aday Memur
05 Ağustos 2021 14:38

Uzman yardımcısı maaşı net ne kadar bilen cevaplayabilir mi? Tazminatsız ikramiyesiz ek ödemesiz

Toplam 678 mesaj
«22232425262728293031323334

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi