Editörler : Pangaea

Kapalı
08 Kasım 2019 14:05

EEM mezunları 90+ puanla atanamıyor haber yap memurlar.net

inşaat mühendislerini haber yapmışsınız elektrik-elektronik mühendislerinin de haber yapılmasını istiyoruz

ssmuho
Aday Memur
08 Kasım 2019 14:17

muhendislikler arasinda en cok kadroyu alan da eeem en cok aglayan da ...

baranbeyy
Aday Memur
08 Kasım 2019 14:51

Bir talepte bulunmak ağlamak mı?

Daha yazacaktımda değmezsin vazgeçtim hasetinde boğul yeterli sana...

ssmuho, 4 yıl önce

muhendislikler arasinda en cok kadroyu alan da eeem en cok aglayan da ...

çatlakpanda
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 14:52

Merkezi 89 civarına düştü. 2. Alımda. Daha fazla kadro gelmesi temennimizdir. Ama inşaat vs. Birkaç bölüm hakikaten zorda. Allah yardımcımız olsun.

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 15:02

93 le atanamadık hala neyi zoruluyorsun kardeşim :)))) merkezide 89 'a inmiş sıralamalar da baya düştü sizde. Bi biz kaldık ftrcilere de kadro geldi. ağlayan bizi ağlasın...

ravir
Yasaklı
08 Kasım 2019 15:34

İnşaatçılar şunu anlamıyor bir türlü. EEM ye verilemdi bu kadrolar sadece.Elektronik mühendisleri var, elektrik mühendisleri var, elektronik haberleşme mühendisleri var, bu aralar makina mühendislerinide bize kattılar sizin anlayacapınız tağmur yağmıyor mühendislik bölgesine.Yağan bir kaç damla içinde bize saldırmayın.Bu sene en büyük hatayı yağan bir kaç damla için bize saldırmakla yaptınız birlik olacağınıza.Malesef artık iş işten geçti.Sesimizi duyurabilirdik İSKİ alımı kgm alımı vs bu kurumlara tıpluca gidilip bu memleket kimin kimin değil gösterebilirdik ama geçti.Ben vatandaşlık konularını bitirdim neredeyse kavga bitsin hadi bakalım ders başına.
çılgıninşaatçı, 4 yıl önce

93 le atanamadık hala neyi zoruluyorsun kardeşim :)))) merkezide 89 'a inmiş sıralamalar da baya düştü sizde. Bi biz kaldık ftrcilere de kadro geldi. ağlayan bizi ağlasın...

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 15:37

:)))) birlik işini kimlerin bozduğunu biliyoruz, haydi kpss 2020ye el ele :)))
ravir, 4 yıl önce
İnşaatçılar şunu anlamıyor bir türlü. EEM ye verilemdi bu kadrolar sadece.Elektronik mühendisleri var, elektrik mühendisleri var, elektronik haberleşme mühendisleri var, bu aralar makina mühendislerinide bize kattılar sizin anlayacapınız tağmur yağmıyor mühendislik bölgesine.Yağan bir kaç damla içinde bize saldırmayın.Bu sene en büyük hatayı yağan bir kaç damla için bize saldırmakla yaptınız birlik olacağınıza.Malesef artık iş işten geçti.Sesimizi duyurabilirdik İSKİ alımı kgm alımı vs bu kurumlara tıpluca gidilip bu memleket kimin kimin değil gösterebilirdik ama geçti.Ben vatandaşlık konularını bitirdim neredeyse kavga bitsin hadi bakalım ders başına.

özziraatçi
Aday Memur
08 Kasım 2019 22:00

Memurlar net mühendisler söz konusu ise üç maymunu oynuyor. Ziraat , gıda , eem,makine mühendisleri ve veteriner hekimlerde aynı konudan muzdarip. Söz konusu öğretmenlerse hemen haber yaparlar. Kimse bu siteye artık güvenmiyor. Mühendisler olarak tepkimizi koymalıyız arkadaşlar

zgsmd
Aday Memur
08 Kasım 2019 22:23

pardon 93 derken ? merkezideki hiçbir özel kodu olmayan ingilizce vs istemeyen puanınız 91,82 ye düşmüş senin 89 eem dediğin puan yds c seviye isteyen bi kadro ,bir kıyas yapıyorsan bizimde yds siz alıma bak algı yaratma hatta ben sana söyleyim 90.232 okadar alım oldu okadar alım oldu diyodun ya sonuç bu.Şunu anlasan iyi olur bir siz sıkıntı içinde değilsiniz makine müh ydsli 87,19 (aaa ne kadar düşmüş demiiii tabi sana göre (!)) yds siz 91,83 e .bilgisayar mühendislerinin ydsli ve birçok şarrtlı puanı 89,62 (aa bak bu da iyi düşmüş alımları süper sorma) yds siz 91,82 ye düşmüş yani gördüğün gibi buradaki puanların hepsi 90 üstü ve iyi puanlar isteyen ister senin ne zoruna gidiyor anlamadım.herzaman en yüksek atama insaat mı olması gerekiyordu alışkanlık yatratmış galiba sizde.Ama ben sizin aksinize diğer mühendislikler de dahil keske hepimizin atamaları daha iyi olsa diyorum.

castillo
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 22:41

Ne algisindan bahsediyosun sen 93 alan adam duz memur mu olsun eem 90 puanla atanamiyomus hadi ordan dunya kadar alim oldu yazsaydiniz atansaydiniz

zgsmd, 4 yıl önce

pardon 93 derken ? merkezideki hiçbir özel kodu olmayan ingilizce vs istemeyen puanınız 91,82 ye düşmüş senin 89 eem dediğin puan yds c seviye isteyen bi kadro ,bir kıyas yapıyorsan bizimde yds siz alıma bak algı yaratma hatta ben sana söyleyim 90.232 okadar alım oldu okadar alım oldu diyodun ya sonuç bu.Şunu anlasan iyi olur bir siz sıkıntı içinde değilsiniz makine müh ydsli 87,19 (aaa ne kadar düşmüş demiiii tabi sana göre (!)) yds siz 91,83 e .bilgisayar mühendislerinin ydsli ve birçok şarrtlı puanı 89,62 (aa bak bu da iyi düşmüş alımları süper sorma) yds siz 91,82 ye düşmüş yani gördüğün gibi buradaki puanların hepsi 90 üstü ve iyi puanlar isteyen ister senin ne zoruna gidiyor anlamadım.herzaman en yüksek atama insaat mı olması gerekiyordu alışkanlık yatratmış galiba sizde.Ama ben sizin aksinize diğer mühendislikler de dahil keske hepimizin atamaları daha iyi olsa diyorum.

castillo
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 22:43

Hic bi ozel kodu olmayan neresi 91.82 ye dusmus ya goster bakiyim bos yapma burda

zgsmd
Aday Memur
08 Kasım 2019 22:58

aynen biraz ironik olmuş sizde de iş sağlığı istemiş ama siz onu saymıyosunuzz tabi 93 diyosunuz ya her yerde ha işte bizim de ydsli puanımız 89 algı yapmayın bizim de ydssiz 90.232 .Bize 89 diyosan kendi alımınıza da 91 diyebilmen gerekiyordu.Ama o işler öyle olmuyor değil mi :)

castillo, 4 yıl önce

Hic bi ozel kodu olmayan neresi 91.82 ye dusmus ya goster bakiyim bos yapma burda

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 23:03

Koşulsuz ydssiz 93 tam puanımla her yer yazdım atanamadı kimse. Kime algı yapıyon olm :) önce bir kılavuz okumayı öğren de
zgsmd, 4 yıl önce

zgsmd
Aday Memur
08 Kasım 2019 23:07

sen okuduğunu anlayamıyosun galiba ben 93 almıssın insallah atanamazsın mı dedim son cümlemi oku istersen .BEN SEN GİBİ DEĞİLİM BÜTÜN MÜHENDİSLİK ATAMALARI DAHA ÇOK OLSA DİYORUM.hadi ordan demiş bir de yazsaydın atansaydın diyo ya keyfimizden atanmıyoruz sanki bilmediğin şeyler hakkında bu kadar emin konuşma herkes kendi yaşadığını biliyor.

castillo, 4 yıl önce

Ne algisindan bahsediyosun sen 93 alan adam duz memur mu olsun eem 90 puanla atanamiyomus hadi ordan dunya kadar alim oldu yazsaydiniz atansaydiniz

castillo
Şube Müdürü
08 Kasım 2019 23:11

Yani profilinizde kadin yazdigi icin daha fazlamunakasayi devam ettirmeyecegim arkadasin dedigi gibi once kilavuz okumayi ogrenin

zgsmd, 4 yıl önce

sen okuduğunu anlayamıyosun galiba ben 93 almıssın insallah atanamazsın mı dedim son cümlemi oku istersen .BEN SEN GİBİ DEĞİLİM BÜTÜN MÜHENDİSLİK ATAMALARI DAHA ÇOK OLSA DİYORUM.hadi ordan demiş bir de yazsaydın atansaydın diyo ya keyfimizden atanmıyoruz sanki bilmediğin şeyler hakkında bu kadar emin konuşma herkes kendi yaşadığını biliyor.

zgsmd
Aday Memur
08 Kasım 2019 23:15

hahah nasıl da zorunuza gitti demi tamam tamam sizinde iş sağlığı isteyen puanınız 91 miş diğerleri 93 puanda .E sen itirazını ediyosunda ne diye milletin yds C isteyen kadro puanlarını habire yazıp puanları yok şöyle yok böyle deyip duruyosunuz .

Koşulsuz ydssiz 93 tam puanımla her yer yazdım atanamadı kimse. Kime algı yapıyon olm :) önce bir kılavuz okumayı öğren de

zgsmd
Aday Memur
08 Kasım 2019 23:26

gayet iyi biliyorum düzeltmemi de yaptım farkındaysan.Anlatmak istediğim sizin pencereden bakarsak eem nin de makinenin de bilgisayarın da durumu çok iyi niye taban puanları 87 ,89,89 çünkü siz böyle görüyosunuz o alımların tamamı ing vs bi ton şey istemiş sürekli bunları yazıp sadece sizin kadro istemeye hakkınız varmış gibi davranıyorsunuz.Samimiyetle söylüyorum umarım atanırsınız hepimiz zor bir süreçten geçiyoruz

castillo, 4 yıl önce

Yani profilinizde kadin yazdigi icin daha fazlamunakasayi devam ettirmeyecegim arkadasin dedigi gibi once kilavuz okumayi ogrenin

Porzing34
Aday Memur
09 Kasım 2019 01:38

0.1 düşük demissin daha ilk atamada 91.9a düştü inşaatın puanı sıkıntı yok yani dediginde.bunlar da 93le aciktayiz diye sallıyor kadro beğenmeyip

O zaman al 99 hic bir yeri tercih etme beğenmeyip açıkta kaldım de:))

zgsmd, 4 yıl önce

aynen biraz ironik olmuş sizde de iş sağlığı istemiş ama siz onu saymıyosunuzz tabi 93 diyosunuz ya her yerde ha işte bizim de ydsli puanımız 89 algı yapmayın bizim de ydssiz 90.232 .Bize 89 diyosan kendi alımınıza da 91 diyebilmen gerekiyordu.Ama o işler öyle olmuyor değil mi :)

09 Kasım 2019 07:25

inşaat eem nin çeyreğinden az kadro almış. daha bizimle aşık atmaya kalkıyorsunuz, ayıptır ya.

itirazediyorum
Aday Memur
09 Kasım 2019 13:09

EEM'ye laf atan sözde mühendis özde betoncu yeşil düşmanlarına az bile şu yazdıklarından sonra. Bencil tayfası doluşmuş buraya. Birlik olmazsan daha çooook ağlarsın.

İnsatmhnds
Memur
09 Kasım 2019 16:30

91.82 olan A iş sağlığı belgesi istemişti. Uydurma bakmadan. 93.65 le kapattı Erzincan üniversitesiydi.
zgsmd, 4 yıl önce

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi