Editörler : supporters.
«808182838485868788899091»

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 17:03

Hocam jüri değişimi olabilir. Etik bence daha sonra olabilecek bişey

chemistM
Aday Memur
07 Mart 2020 17:30

Banada kargo göndermişler

chemistM
Aday Memur
07 Mart 2020 17:31

jüri üyeleri bilgilendirme olabilir deniyor

dr.öd
Kapalı
07 Mart 2020 18:38

Bu kadar cok kişiye kargo mesajı geldiğine göre asgari koşul iptali değildir umarım, sonuç açıklanması olacagını hic zannetmiyorum, bizim alanda en az 8 ay sürüyor, sonuç açıklanması için 5 jüride de tek dosya olması gerekli ki bizim alanda bu durum neredeyse imkansız. Etik ihlal de bu kadar cok kişiye etik ihlal incelemesi gidemez gibi görünüyor. Jürileriniz belirlendi gibi bir bilgi yazısı olabilir. Önceki basvuruda da bu bilgi için kargo cok geç gelmişti.

BnSvKn
Kapalı
07 Mart 2020 19:31

Kargo mesajı dediğiniz nedir? Telefonunuza kargonuz yola çıktı diye mesaj mı geldi?

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 19:39

Evet hocam üaktan kargo gelecek diye yurtiçi kargo gönderdi mesaj

BnSvKn, 4 yıl önce

Kargo mesajı dediğiniz nedir? Telefonunuza kargonuz yola çıktı diye mesaj mı geldi?

docadayı
Aday Memur
07 Mart 2020 19:47

Diğer dönemdeki yazılarınları okuyunca Kargo mesajının sebebi açığa çıkıyor, büyük ihtimalle jüriler hakkında bilgilendirme yazısı, ama diğer gruplarda çok daha fazla kişi Kargo mesajı geldiğinden bahsetmiş

BnSvKn
Kapalı
07 Mart 2020 20:10

Jürilerin kim olduğuna dair bilgilendirme zaten yapıldı. Burada kastedilen jüri değişikliği mi?

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 20:13

Size de geldi mi hocam

BnSvKn, 4 yıl önce

Jürilerin kim olduğuna dair bilgilendirme zaten yapıldı. Burada kastedilen jüri değişikliği mi?

BnSvKn
Kapalı
07 Mart 2020 20:33

Jüriler sistem üzerinden herkese duyuruldu, bir kargo mesajı gelmedi. Zaten buna da herhalde gerek yok. Kargo mesajı meselesinin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum sadece.

chemistM
Aday Memur
07 Mart 2020 20:43

Sanırım çok kişi değiliz,

-5-10 kişi falan,

-benim asgari problem yoktu,

-130 net 720 total puan vardı,

-alanımda da hoca çok yani bu dönem tek dosya gelmiş çoğunlukta,

-etiklik bir durumda olmadığını düşünüyorum,

sonuçta tedirgin ve gergin olarak bekliyorum, inşallah önemli bir şey değildir.

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 20:47

Benim 180 net puanım var. Ben de etik sorunum olduğunu düşünmüyorum. Inşallah olumsuz bişey değildir. Keşke gelen diğer arkadaşlar da yazsa biraz rahat ederdik.

chemistM, 4 yıl önce

-5-10 kişi falan,

Torpilsizçocuk
Aday Memur
07 Mart 2020 20:57

Bana kargo mesajı gelmedi

BnSvKn
Kapalı
07 Mart 2020 21:01

Sonuç olabilir diyeceğim, ama sonuç sistemde de açıklanabilir. Bir bilen varsa bizi aydınlatabilir mi?

chemistM, 4 yıl önce

-5-10 kişi falan,

Molevo
Kapalı
07 Mart 2020 21:42

Bana herhangi bir bilgilendirme gelmedi.

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 22:20

Şimdi baktım da iki bildirimin sözlü sunum olduğunu gösterir kongre programını eklememişim. Acaba bu sebepten mi oldu. Eksik evrak tamamlanınca başvuru aynı şekilde devam eder mi

BnSvKn, 4 yıl önce

Sonuç olabilir diyeceğim, ama sonuç sistemde de açıklanabilir. Bir bilen varsa bizi aydınlatabilir mi?

scyla
Memur
07 Mart 2020 22:33

saygıdeğer hocalarım merhabalar, içinizi ferahlatmak için üye oldum resmen :) bu kargo işi çok basit. fakültede farklı bölümlerden bu dönem doçentliğe başvurmuş tüm hocalarımıza ki sayıları 11, bugün kargo mesajı gelmiş. geçtiğimiz dönem doçentliğini almış hocalarımız önceden bizi bu konuda bilgilendirmişti panik yapmayalım ya da sonuç açıklanıyor diye gaza gelmememiz için. durum yukarıdaki hocaların yazdığı gibi jüriler belirlenmiştir yazılarından ibaret. resmi yazı mutlaka ulaştırılmak zorundaymış üak tarafından bu sebeple her yıl böyle bir gecikmeli durum yaşanıyormuş. umarım biraz olsun rahat bir uyku çekmenize yardımcı olabilmişimdir. sevgiler.

HRMGY
Aday Memur
07 Mart 2020 22:40

Hocam gerçekten çok sağolun kargo gelene kadar ruhumu teslim ederdim heralde.

scyla, 4 yıl önce

saygıdeğer hocalarım merhabalar, içinizi ferahlatmak için üye oldum resmen :) bu kargo işi çok basit. fakültede farklı bölümlerden bu dönem doçentliğe başvurmuş tüm hocalarımıza ki sayıları 11, bugün kargo mesajı gelmiş. geçtiğimiz dönem doçentliğini almış hocalarımız önceden bizi bu konuda bilgilendirmişti panik yapmayalım ya da sonuç açıklanıyor diye gaza gelmememiz için. durum yukarıdaki hocaların yazdığı gibi jüriler belirlenmiştir yazılarından ibaret. resmi yazı mutlaka ulaştırılmak zorundaymış üak tarafından bu sebeple her yıl böyle bir gecikmeli durum yaşanıyormuş. umarım biraz olsun rahat bir uyku çekmenize yardımcı olabilmişimdir. sevgiler.

MazlumDoç.adayı
Aday Memur
08 Mart 2020 00:00

Saygıdeğer hocalarım, 2018 Nisan'da ilk başvurumda jüri açıklandığından sonra bana da kargo gelmişti. İçeriği ise Doçentlik başvurumun kabul edildiği ile ilgili resmi yazı idi. Bu olabilir. Çok endişelenmeyin.

drfinans
Memur
08 Mart 2020 17:11

Jüri atama yazısı geliyor. Panik olmayın. Rahat olun. Bizim jürimiz bile henüz atanmadı. Kısmetbazı şeyler.

Toplam 4957 mesaj
«808182838485868788899091»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi