Editörler : E.Kayı Han

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 10:48

Hizbullahı bilmesek bize hüdaparı yerli ve milli diye tanıtacaklar. Şirazeniz iyice kaymış sizin. Hüdapar HİZBULLAHın siyasi varyantıdır.

adıyaman020202, 1 yıl önce

hdp: biz sırtımızı kandil'e dayadık. pekeke demek hdp demek özerklikkkkk istiyoruz.

malum kesim: hayır hayır sizin pkk ile alakanız yok.

hüda par: biz teröre karşıyız hiç bir terör örgütüyle ilişkimiz yok.

terör örgütü besey hozat: kılıçdaroğlu'nun adaylığına destek olmak, Erdoğan'ın kaybetmesini sağlamak için 14 Mayıs'a kadar eylem yapmama kararı aldık. https://www.memurlar.net/haber/1060095/pkk-teror-saldirilarina-secimlere-kadar-son-verme-karari-aldi.html

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 12:11

Kendileri öyle demiyor.

Masumiyet karinesi gereği böyle diyemezsin.

Hiçbir terör örgütü ile iltisakımız yok diyorlar.

Huhuk da delillere göre hüküm verilir.

..

Öte yandan hdp liler her gün ne diyor sensöyle

Haydi söyle

kanexsa, 1 yıl önce

Hizbullahı bilmesek bize hüdaparı yerli ve milli diye tanıtacaklar. Şirazeniz iyice kaymış sizin. Hüdapar HİZBULLAHın siyasi varyantıdır.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 12:27

Parti programlarında her şey açıkça yazıyor. İlk 4 maddeden rahatsızlıkları, Türk denmesinden duydukları rahatsızlık, Atatürk düşmanlıkları zaten aleni. Hizbullah'a terör örgütü bile demiyorlar. Ama Türkiye Cumhuriyeti'ne göre PKK gibi Hizbullah'ta bir terör örgütü. Bunlar da onların bal gibi siyasi ayağı.

fazilet-83, 1 yıl önce

Kendileri öyle demiyor.

Masumiyet karinesi gereği böyle diyemezsin.

Hiçbir terör örgütü ile iltisakımız yok diyorlar.

Huhuk da delillere göre hüküm verilir.

..

Öte yandan hdp liler her gün ne diyor sensöyle

Haydi söyle

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 12:28

Yorum bunlar.

Hukuki delil değil.

kanexsa, 1 yıl önce

Parti programlarında her şey açıkça yazıyor. İlk 4 maddeden rahatsızlıkları, Türk denmesinden duydukları rahatsızlık, Atatürk düşmanlıkları zaten aleni. Hizbullah'a terör örgütü bile demiyorlar. Ama Türkiye Cumhuriyeti'ne göre PKK gibi Hizbullah'ta bir terör örgütü. Bunlar da onların bal gibi siyasi ayağı.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 12:31

Yoo yorum değil. Devletin kayıtlarında Hizbullahta terör örgütü diye geçiyor. Parti genel başkanı da geçenlerde Mehmet Akif Ersoy ile yaptığı söyleşide sorulan Hizbullahı terör örgütü olarak görüyor musunuz sorusuna Görüyoruz demedi. Bizde her şey kanıtlı yorum değil bunlar doğru bilgi. Araştır öyle gel. Partizanlık yapmak için terör destekçilerine yanlama.

fazilet-83, 1 yıl önce

Yorum bunlar.

Hukuki delil değil.

arrıval100
Aday Memur
29 Mart 2023 12:34

nasıl yorum

iyi bak daha geçen bir program da "Türk bayrağı bana problemli geliyor" dedi.

Türk bayrağı????

fazilet-83, 1 yıl önce

Yorum bunlar.

Hukuki delil değil.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 12:37

Hüda par terör lanetlemeyi alenen yapıyor.

İlintisinin olmadığını beyan ediyor.

Hdp yle aynı değil.

Hüda parın hdp ile aynı olduğunu kabul etiiremezsiniz vicdanlara.

Doğu Güneydoğu da halk tanıyor her ikisini de.

Gene , masa başında üretilmiş şekilde muhalefet yapmaya zihin bulanıklığı vermeye çalışıyorsunuz.

Gene çakacak muhalefet.

kanexsa, 1 yıl önce

Yoo yorum değil. Devletin kayıtlarında Hizbullahta terör örgütü diye geçiyor. Parti genel başkanı da geçenlerde Mehmet Akif Ersoy ile yaptığı söyleşide sorulan Hizbullahı terör örgütü olarak görüyor musunuz sorusuna Görüyoruz demedi. Bizde her şey kanıtlı yorum değil bunlar doğru bilgi. Araştır öyle gel. Partizanlık yapmak için terör destekçilerine yanlama.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 12:40

Kabul etmesen de Hizbullahta Pkk gibi bir terör örgütü. Hüdaparda bunun siyasi ayağı. Sen de bu durumda Hizbucu oluyorsun. Nasıl güzel mi milleti terör destekçisi ilan ederken iyi ama konu kendinize gelince tükaka yok öyle. Tekrar ediyorum Türkiye Cumhuriyeti'ne göre PKK,DAEŞ,İŞİD,HİZBULLAH terör örgütleridir.

fazilet-83, 1 yıl önce

Hüda par terör lanetlemeyi alenen yapıyor.

İlintisinin olmadığını beyan ediyor.

Hdp yle aynı değil.

Hüda parın hdp ile aynı olduğunu kabul etiiremezsiniz vicdanlara.

Doğu Güneydoğu da halk tanıyor her ikisini de.

Gene , masa başında üretilmiş şekilde muhalefet yapmaya zihin bulanıklığı vermeye çalışıyorsunuz.

Gene çakacak muhalefet.

arrıval100
Aday Memur
29 Mart 2023 12:43

"...Tekrar ediyorum Türkiye Cumhuriyeti'ne göre PKK,DAEŞ,İŞİD,HİZBULLAH terör örgütleridir."

aynen öyle..

kanexsa, 1 yıl önce

Kabul etmesen de Hizbullahta Pkk gibi bir terör örgütü. Hüdaparda bunun siyasi ayağı. Sen de bu durumda Hizbucu oluyorsun. Nasıl güzel mi milleti terör destekçisi ilan ederken iyi ama konu kendinize gelince tükaka yok öyle. Tekrar ediyorum Türkiye Cumhuriyeti'ne göre PKK,DAEŞ,İŞİD,HİZBULLAH terör örgütleridir.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 12:45

Kaç tane partisi kapanmış.

Hukuki delil olsa bir tane hakkında kapatma kararı olur.

Hezeyan sizinkiler.

.

Ama, enson hdp de kapanacak, yeni paravan parti ile katılacaklar seçime.

Hdp, kapanan kaçıncı parti olacak peki?

kanexsa, 1 yıl önce

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 12:47

Ben hdpye terör destekçisi değil demedim ki. Ama sen hüdaparı utanmasan yerli ve milli yapacaksın. Bal gibi de bir terör örgütünün siyasi varyantıdır hüdapar. Sende bu durumda ne oluyorsun dön kendine bir sor.

fazilet-83, 1 yıl önce

Kaç tane partisi kapanmış.

Hukuki delil olsa bir tane hakkında kapatma kararı olur.

Hezeyan sizinkiler.

.

Ama, enson hdp de kapanacak, yeni paravan parti ile katılacaklar seçime.

Hdp, kapanan kaçıncı parti olacak peki?

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 12:50

Terörle bağlantısı olduğunu ispat gerekir.

Fiili yardım yataklık ettiğini ispat gerekir.

kanexsa, 1 yıl önce

Ben hdpye terör destekçisi değil demedim ki. Ama sen hüdaparı utanmasan yerli ve milli yapacaksın. Bal gibi de bir terör örgütünün siyasi varyantıdır hüdapar. Sende bu durumda ne oluyorsun dön kendine bir sor.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 12:52

Çok şey yazarım da tek şey yeter. Ali Gaffar OKKAN.

fazilet-83, 1 yıl önce

Terörle bağlantısı olduğunu ispat gerekir.

Fiili yardım yataklık ettiğini ispat gerekir.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 13:01

Hüda par la ilgisi var sa, delillerin varsa sen bile sunabilirsin savcılıklara, hemde vatandaşlık görevin.

Ama, masumiyet karinesi zıttına devamlı iftira ve isnat hem hüküki sonuçları hem de manevi mesuliyeti olan bir seçenek

kanexsa, 1 yıl önce

Çok şey yazarım da tek şey yeter. Ali Gaffar OKKAN.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 13:05

Parti programlarında da, parti yöneticilerinin yaptığı açıklamalarda da her şey sabit. Biz hüdaparı da hizbullahı da domuz bağı ile öldürülen masumları da unutmadık unutmayız tıpkı pkknın öldürdüğü masum şehitlerimizi unutmadığımız gibi. aynısını size de tavisye ederim.

fazilet-83, 1 yıl önce

Hüda par la ilgisi var sa, delillerin varsa sen bile sunabilirsin savcılıklara, hemde vatandaşlık görevin.

Ama, masumiyet karinesi zıttına devamlı iftira ve isnat hem hüküki sonuçları hem de manevi mesuliyeti olan bir seçenek

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 13:32

Savcılıklara müracaat etmek hakkın değil görevin aynı zamanda, Hüda parın yardım yataklık ettiğini ispat eden delillerin varsa.

kanexsa, 1 yıl önce

Parti programlarında da, parti yöneticilerinin yaptığı açıklamalarda da her şey sabit. Biz hüdaparı da hizbullahı da domuz bağı ile öldürülen masumları da unutmadık unutmayız tıpkı pkknın öldürdüğü masum şehitlerimizi unutmadığımız gibi. aynısını size de tavisye ederim.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 13:42

Zamanında ordu içindeki vatansever subaylara yargı eliyle neler yapıldığı daha dün gibi hafızamızda. Sonra o yargıçlar fetöcü çıktı yarısı kaçtı yarısı kodese tıkıldı ama onları bu kadar palazlandıranlara hiçbir şey olmadı. Bunları yargıya taşısak ne olacak yine koskoca bir boş. Güzel bir gelecekte adil yargılamaların yapılcağı günlerde elbette bu hizbullah ve onun türevleri de yargılanacak hesap verecekler yargı önünde o yüzden sen kafanı yorma bunlara. Hdp'yi kapatamayan yargı hüdapara hiçbir şey yapmaz. Sen hizbullahçılarla temas kurma benden uyarması. Bunlar virüs gibidir. Önce yayılır sonra içten içe kemirir en son da acziyet içinde insana can verdirirler. Sonra uyarmadı deme.

fazilet-83, 1 yıl önce

Savcılıklara müracaat etmek hakkın değil görevin aynı zamanda, Hüda parın yardım yataklık ettiğini ispat eden delillerin varsa.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2023 13:56

Hdpnin kapanmasından rahatsızlık duyan, üstüne üstlük seçim zamanı hazine yardımı blokesinin kaldırılmasından memnun olan hangi ittifak sence?

Bulamıyor bilemiyorsan birazcık forumu karıştır.

kanexsa, 1 yıl önce

Zamanında ordu içindeki vatansever subaylara yargı eliyle neler yapıldığı daha dün gibi hafızamızda. Sonra o yargıçlar fetöcü çıktı yarısı kaçtı yarısı kodese tıkıldı ama onları bu kadar palazlandıranlara hiçbir şey olmadı. Bunları yargıya taşısak ne olacak yine koskoca bir boş. Güzel bir gelecekte adil yargılamaların yapılcağı günlerde elbette bu hizbullah ve onun türevleri de yargılanacak hesap verecekler yargı önünde o yüzden sen kafanı yorma bunlara. Hdp'yi kapatamayan yargı hüdapara hiçbir şey yapmaz. Sen hizbullahçılarla temas kurma benden uyarması. Bunlar virüs gibidir. Önce yayılır sonra içten içe kemirir en son da acziyet içinde insana can verdirirler. Sonra uyarmadı deme.

kanexsa
Şef
29 Mart 2023 14:00

Kapat kardeşim bende kapatılmasını istiyorum. Ama kapatmayıp istismar etmek daha faydalı sizde bunu güzelce yiyorsunuz.

fazilet-83, 1 yıl önce

Hdpnin kapanmasından rahatsızlık duyan, üstüne üstlük seçim zamanı hazine yardımı blokesinin kaldırılmasından memnun olan hangi ittifak sence?

Bulamıyor bilemiyorsan birazcık forumu karıştır.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi