Editörler : Pangaea
09 Eylül 2019 00:36

KPSS 2020 GY-GK Ankara kurs

Merhabalar; Pegem, İsem, Murat, Yediiklim kurslarını gezdim. Dersanelerde eğitimci olan arkadaş Yediiklimi önerdi. Matematikte ciddi sıkıntılarım var. 2018de video derslerden çalışarak 73 alabildim. Bu yıl dersaneye gitmeyi düşünüyorum. Ankarada özellikle matematik kadrosu iyi olan, diğer kadroları da yeterince iyi olan dersane tavsiyesi alabilir miyim? Ayrıca arkadaşın önerdiği Yediiklim ile ilgili bilgisi olan da yazabilirse çok memnun olurum.

ömerala
Aday Memur
09 Eylül 2019 09:06

abdullah köybaşı ve ekibini bul dostum

iskendermehmet
Aday Memur
09 Eylül 2019 09:22

Abdullah köybaşı candır önceden Sakarya caddesinde Data akademide derslere giriyordu. Şimdi giriyor mu bilmiyorum . Kurs olarak da yine Data akademiden hazırlanmıştım ben memnundum tavsiye ederim

aslıcan ermiş
Aday Memur
09 Eylül 2019 11:46

candanda ötedir bitane ya o :) odak akademide giriyo artık derse

gökçe.yılmaz
Aday Memur
09 Eylül 2019 11:59

bahsettiğin hoca ayt-tyt hocası değil mi yaa, kpss'ye de mi başladı! ilginç olmuş:))

ömerala, 5 yıl önce

abdullah köybaşı ve ekibini bul dostum

emirkaslan
Aday Memur
09 Eylül 2019 12:19

adam 2001 den beri kpss ci :D

gökçe.yılmaz, 5 yıl önce

bahsettiğin hoca ayt-tyt hocası değil mi yaa, kpss'ye de mi başladı! ilginç olmuş:))

Tumeka
Aday Memur
10 Eylül 2019 15:06

arkadaşlr abdullah köybaşı instagram hesabından bakabilirsiniz üniversite hazırlığa geçmilş. 2016 yılında yükselişte kpss grubundaydı. ben senin yerinde olsam yaklaşım dershanesini de araştırırım. çok iyi hocalar var. matematikte ilkhan hoca, türkçe gökhan artantaş ya da uğur hoca, tarih hakan dede ... çok sağlam kadro

ömerala
Aday Memur
10 Eylül 2019 16:32

bide odak akademinin sayfasına bakın isterseniz adam oranın kurucusu ve kpss yi Türkiye de ilk anlatan hocalardan :) ayrıca matematikçi değil mi abi bu adam her şeyi anlatabilmeli mat 1 mat 2 geometri yani komik yorumlar... bazı sadece kpss matematiği bilen hocalardan değil ekstra bi adam bu :)

Tumeka, 5 yıl önce
arkadaşlr abdullah köybaşı instagram hesabından bakabilirsiniz üniversite hazırlığa geçmilş. 2016 yılında yükselişte kpss grubundaydı. ben senin yerinde olsam yaklaşım dershanesini de araştırırım. çok iyi hocalar var. matematikte ilkhan hoca, türkçe gökhan artantaş ya da uğur hoca, tarih hakan dede ... çok sağlam kadro

Tumeka
Aday Memur
10 Eylül 2019 18:52

zaten abdullah hocaya kötü bir yorum yapan yok. çıkışlarınızda biraz yersiz olmuş ömer bey. hani bazen tek bir alanda yoğunlaştıkları için belki arkadaşlar gibi ben de tereddütte kaldım. aksi takdirde bütün matematiği bilen ve anlatan bir öğretmen. kısacası branşında gayet başrılı
ömerala, 5 yıl önce

bide odak akademinin sayfasına bakın isterseniz adam oranın kurucusu ve kpss yi Türkiye de ilk anlatan hocalardan :) ayrıca matematikçi değil mi abi bu adam her şeyi anlatabilmeli mat 1 mat 2 geometri yani komik yorumlar... bazı sadece kpss matematiği bilen hocalardan değil ekstra bi adam bu :)

gökçe.yılmaz
Aday Memur
12 Eylül 2019 11:32

ömerala komiksin gerçekten, hoca için kimse kötü öğretmen demedi ki hemen savunmaya geçiyorsun, yoksa kurum çalışanı mısın, sadece ait-yty hoca demiştik ki zaten kendi paylaşımları da o şekilde yoksa sizin bildiğiniz ekstra bir şey varsa kurum çalışanı olarak yazın da insalar da bilsin :))

ömerala, 5 yıl önce

gamze akyol
Aday Memur
15 Eylül 2019 13:06

ait-yty ne acaba :))))))))))

gökçe.yılmaz, 5 yıl önce

ömerala komiksin gerçekten, hoca için kimse kötü öğretmen demedi ki hemen savunmaya geçiyorsun, yoksa kurum çalışanı mısın, sadece ait-yty hoca demiştik ki zaten kendi paylaşımları da o şekilde yoksa sizin bildiğiniz ekstra bir şey varsa kurum çalışanı olarak yazın da insalar da bilsin :))

gökçe.yılmaz
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:51

ayt - tyt:))) Alan yeterlilik testi, temel yeterlilik testi::)) yani kpss'nin dışındaki sınavlar oluyor:))

gamze akyol, 5 yıl önce

ait-yty ne acaba :))))))))))

gidaçan
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:52

Pegem

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi