Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

Kullanıcı209
Aday Memur
22 Ekim 2019 12:50

Evet hocam ya biraz daha bilgilendirir misiniz? Ne zaman girdiniz ne zaman döndüler. Bende istanbuldan girdim 16 ekimde ingilizce sinavina beklemedeyim :)

Elfshn12
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:21

Sanırım direkt alacaklarına geri dönüş yaptılar:(

Boraa.
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:34

Sanmam, büyük ihtimal öncelikle başvurulan ilde bölge müdürlüğü bulunmayanlara skype üzerinden ön görüşme sağlanıyor.

Elfshn12, 4 yıl önce

Sanırım direkt alacaklarına geri dönüş yaptılar:(

sendenbendenbizden2
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:52

Batman için görüşme yaptık. Genel yetenek sınavından sonra mail geldi teknik hata oluşmuş bazıları girememiş sanırım o yüzden yeni linkle İngilizce testi gönderdiler. Paragraf soruları vardı ingilizcem kötü o yüzden okumadan hepsini attım ve mailde 20sine kadar sınavı tamamlayan herkesle mülakat yapılacağı yazıyordu yani kesin alındım gibi bişey yok arkadaşlar bende torpillerden muzdarip biriyim. Hatta torpil yüzünden işinden olmuş biriyim böyle düşünmeyin lütfen.

Boraa., 4 yıl önce

Sanmam, büyük ihtimal öncelikle başvurulan ilde bölge müdürlüğü bulunmayanlara skype üzerinden ön görüşme sağlanıyor.

Kullanıcı209
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:53

Daha yüksek bir ihtimal :D hakkimizda hayırlısı bekleyelim bakalım

Boraa., 4 yıl önce

sendenbendenbizden2
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:57

Mülakatta herkese aynı şeyler sorulmaz o yüzden söylesem bile size faydası olmaz. Mülakat sorularını siz kendiniz yönetirsiniz neyin üstündedurursanız sorular o yönden gelir. Ben kendimden bahsederken daha çok çalışırken neler yaptığımdan bahsettim sorularda o yönde geldi. Satış ve ikna kabiliyetini ölçmek adına şöyle bi ürünvar nasıl satarsın diye bi soru sordular mantıksız geldiği için cevaplayamadım kal geldi. Ama siz yeniliğe ve öğrenmeye açık bir insan olduğumiçin ve alacağım eğitimle de bu işi başaracağıma inanıyorum gibisinden bişeyler söylemenizi tavsiye ederim

sendenbendenbizden2
Aday Memur
22 Ekim 2019 14:00

Aklıma bunlar geldi başka merak ettiğiniz bişey varsa cevaplayabilirim

eylül.16
Aday Memur
22 Ekim 2019 14:44

Peki mail üzerinden mi ulaştılar size skype den görüşme yaptım dediniz, gün içinde verilen saatte mi görüşüyorsunuz online mülakatta?
sendenbendenbizden2, 4 yıl önce

Aklıma bunlar geldi başka merak ettiğiniz bişey varsa cevaplayabilirim

sendenbendenbizden2
Aday Memur
22 Ekim 2019 15:47

Arayıp haber verdiler tarih ve saati. Skype kullanıcı adımı gönderdim tam saatinde görüşmeyi yaptık
eylül.16, 4 yıl önce
Peki mail üzerinden mi ulaştılar size skype den görüşme yaptım dediniz, gün içinde verilen saatte mi görüşüyorsunuz online mülakatta?

eylül.16
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:03

O zaman mail değil de telefon bekleyelim yani.. Arkadaşlar hepimizin hakkında hayırlısı olsun insallah dönüş alanlar bilgilendirme yaparsa cok güzel olur
sendenbendenbizden2, 4 yıl önce
Arayıp haber verdiler tarih ve saati. Skype kullanıcı adımı gönderdim tam saatinde görüşmeyi yaptık

melodrama5
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:39

Ben gruptan mülakatına davet aldım bugün

eylül.16
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:40

hangi şehir sizin
melodrama5, 4 yıl önce

Ben gruptan mülakatına davet aldım bugün

melodrama5
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:43

İstanbul

Boraa.
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:45

Hayırlı olsun Allah gönlünüze göre versin, skype görüşmesi olmadı sizin herhalde?

melodrama5, 4 yıl önce

İstanbul

melodrama5
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:46

Eyvallah kardeşim. Bu sefer olmadı skype görüşmesi. Grup mülakatı sonrasında gmy mülakatı olacak ve 2 aralıkta iş başı dediler

Boraa., 4 yıl önce

Hayırlı olsun Allah gönlünüze göre versin, skype görüşmesi olmadı sizin herhalde?

Boraa.
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:47

Çok sevindim umarım sorusuz geçer. Ankaradan aranan yok herhalde henüz

melodrama5, 4 yıl önce

Eyvallah kardeşim. Bu sefer olmadı skype görüşmesi. Grup mülakatı sonrasında gmy mülakatı olacak ve 2 aralıkta iş başı dediler

eylül.16
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:50

2 Aralik erken bir tarih bunun öncesinde eğitim sureci de var. ise alim sürecini cok uzatmayacaklar sanırım cumaya kadar sonuçlanır diye düşünüyorum. Belki de ingilizce sınavıni yapma tarihinin siralamasina göre gidiyorlardir bilemeyiz.

Boraa.
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:53

Haklısınız, önceki alımda da yine İstanbuldan sonra Ankara İçin aramaya başlarlar herhalde.

eylül.16, 4 yıl önce
2 Aralik erken bir tarih bunun öncesinde eğitim sureci de var. ise alim sürecini cok uzatmayacaklar sanırım cumaya kadar sonuçlanır diye düşünüyorum. Belki de ingilizce sınavıni yapma tarihinin siralamasina göre gidiyorlardir bilemeyiz.

Boraa.
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:56

*Başladılar

Boraa., 4 yıl önce

Haklısınız, önceki alımda da yine İstanbuldan sonra Ankara İçin aramaya başlarlar herhalde.

eylül.16
Aday Memur
22 Ekim 2019 17:02

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun umudumuzu kaybetmeyelim
Boraa., 4 yıl önce

Toplam 370 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi