Editörler : ayşegül bgm
13 Haziran 2019 11:07

Aras Ali dun açıklama yapmış

klavuzun osymde oldugunu hafta basi zaten kesin olmamakla birlikte size duyurmustuk.Osym araci kurumdur tarih belirleme erteleme yahut kafasina gore tarih belirleme yetkisi yoktur.Bunu belirlemek yetkisi devlet personeli ile bakanliktadir. yerlestirmeler Osym eliyle yapilir ve osym sadece sureci isletir.Aylik sekme yapamaz uygun tarihler karsilikli konusulup tercih alma klavuz yayinlama sureci baslatilir.Her delinin attigi tasin arkasina atlayip kuyudan cikarmaya calisan akilli meslektaslarimiza akilli bir not.Ayrica. biraz arastirma yapilirsa bu yazdiklarima siz de cok kolay intermetten ulasabilirsiniz :) BENIM GIBI SOSYAL MEDYA KULLANMAYIP HABERI OLMAYANLARA DUYURULUR

13 Haziran 2019 11:10

Gerçekten de dediği gibi bunlar araştırılıp öğrenilebilecek şeyler. Bize artık atama lazım

fixdual
Kapalı
13 Haziran 2019 12:02

Ben araştırdım öğrenemedim. Ösym nin böyle bir yetkisinin olmadığı nerde yazıyor kaynak da verseymiş keike

kpss1122
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:17

aynı şekilde ben de baktım ama bir bilgiye ulaşamadım

fixdual, 5 yıl önce

Ben araştırdım öğrenemedim. Ösym nin böyle bir yetkisinin olmadığı nerde yazıyor kaynak da verseymiş keike

13 Haziran 2019 15:32

Ben baktım bulamadım diyerek Aras Ali'nin dediğini de çürütüyorsunuz kendi kendinize zaten
13 Haziran 2019 15:35

Bir yıl olacak atama hakkında bizi oyalayalı. Artık kimsenin bu tarz ifadelerde bulunması dayanılır gibi değil. Bilinen şeyleri sürekli tekrar edip duruyor evirip çevirip farklı şekillerde söylüyor. Resmiyet dışında hiçbir şeyin inanılır yanı yok bence

ortradyoloj
Memur
13 Haziran 2019 16:42

Biraz önce aradım ÖSYM'yi kılavuz hakkında ve tarih belirlemesi hakkındaki sorularıma yanıtları "Ne zaman yayımlanacağı hakkında bize bir bilgi gelmedi (fix cevap) ilanı ve kılavuzun yayımlanma tarihini DPB ve Bakanlık belirler ortak kararda buluşup bize iletirler bize iletin tarihte oynama ve erteleme gibi bir değişiklik yapmamız söz konusu değildir"

İçimiz rahat olsun arkadaşlar haber yalan.

fixdual, 5 yıl önce

winamo45
Aday Memur
13 Haziran 2019 16:44

link 87 de doldu.

ortradyoloj, 5 yıl önce

Biraz önce aradım ÖSYM'yi kılavuz hakkında ve tarih belirlemesi hakkındaki sorularıma yanıtları "Ne zaman yayımlanacağı hakkında bize bir bilgi gelmedi (fix cevap) ilanı ve kılavuzun yayımlanma tarihini DPB ve Bakanlık belirler ortak kararda buluşup bize iletirler bize iletin tarihte oynama ve erteleme gibi bir değişiklik yapmamız söz konusu değildir"

İçimiz rahat olsun arkadaşlar haber yalan.

ortradyoloj
Memur
13 Haziran 2019 16:45

aynen hocam onu yazdım biraz önce bi alt konuya :(

winamo45, 5 yıl önce

link 87 de doldu.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi