Editörler : supporters.

Kapalı
09 Mayıs 2018 19:16

İktisat

Ankara savaspark dershanesindeki ozgur ozcan iktisat hocasi nasildir arkadaslar daha onceden ders alan oldu mu genelde makro dersi veriyormus yardimlarinizi bekliyorum.

hulyakoccc
Aday Memur
11 Mayıs 2018 01:35

Ben bu sene özgür hocadan makro dersi aldım ve mükemmel bir hoca 4 senedir iktisat okumama rağmen en iyi ondan anladım basit tekniklerle makroyu çok güzel anlatıyor

Müge123
Aday Memur
11 Mayıs 2018 02:18

Derste efsane olan bir hoca bende iktisat okuyorum.Dersini dinletebilen sıkılmadan dersi dinlersiniz.Akılda kalıcı örnekleri ve anlamadiginiz taktirde sıkılmadan anlatan bir hoca.Papatya örneği tekniğiyle de sorular sorup öğrenmemizi sağliyor.Ayrica efsane bir kitabi var makro iktisat savaş yayinlarinin özgür hocanin kendi kitabidir.

Betulustaoglu
Aday Memur
11 Mayıs 2018 08:35

Özgür hoca makroda da mikroda da çok iyidir. Hiç iktisat bilmesen bile dersine girdiğinde anlarsın. Anlaşılmayan bi konuyu beynine girene kadar anlatabilir. Tükenmek bilmeyen bi enerjisi var iktisadi sevdirir kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yasin26es
Aday Memur
11 Mayıs 2018 09:00

Dönemin iktisatçı ları varsa bu dönemin iktisatçısı özgür hoca derim, işini severek yapan çatır çatır ders anlatan adam yeni çıkarmış olduğu kitabıyla birlikte yani Haldun iktisat mükemmel bir bütün olmuş durumda

Kitabı çok başarılı

11 Mayıs 2018 10:32

EmrahGazi soru sormuş ama araştırdığım kadarıyla savaş yayınlarıyla kamupark yayınlarının işbirliği ile bir dershane kurulmuş. dershanecilik pastası büyük tabi. iyi bir hamle. ancak burada sadece bu başlıkta yazmak için hesap açıp yorum yapıp dershaneyi övmeleri cidden çok komik olmuş. yeni kurulan bir dershane olduğu belli. bu siteyi a grubu açısından bir tek reklamcılar kullanmaya başlamış belli ki... herkese hayırlı reklamlar. şu unutulmamalı ki bir dershanenin reklamını en iyi öğrencileri yapar.. henüz hiç öğrencisi yoksa o dershane ne yapar bilmiyorum :)

EmrahGazi
Kapalı
11 Mayıs 2018 10:47

Hepsi de fake degildir heralde supheye dustum simdi :)

foseptik mefruşat, 6 yıl önce

EmrahGazi soru sormuş ama araştırdığım kadarıyla savaş yayınlarıyla kamupark yayınlarının işbirliği ile bir dershane kurulmuş. dershanecilik pastası büyük tabi. iyi bir hamle. ancak burada sadece bu başlıkta yazmak için hesap açıp yorum yapıp dershaneyi övmeleri cidden çok komik olmuş. yeni kurulan bir dershane olduğu belli. bu siteyi a grubu açısından bir tek reklamcılar kullanmaya başlamış belli ki... herkese hayırlı reklamlar. şu unutulmamalı ki bir dershanenin reklamını en iyi öğrencileri yapar.. henüz hiç öğrencisi yoksa o dershane ne yapar bilmiyorum :)

EmrahGazi
Kapalı
11 Mayıs 2018 10:48

Savas dershanesine mi gittiniz bu sene yoksa baska bir yerde de mi veriyor.Bazilari pek iyi bir hoca olmadigini soyluyor bilemedim simdi

hulyakoccc, 6 yıl önce

Ben bu sene özgür hocadan makro dersi aldım ve mükemmel bir hoca 4 senedir iktisat okumama rağmen en iyi ondan anladım basit tekniklerle makroyu çok güzel anlatıyor

Betulustaoglu
Aday Memur
11 Mayıs 2018 10:57

Foseptik arkadaş ne kadar kolay kanıya varmış tebrik ediyorum. Dershaneyle ilgili yorum göremedim herkes hocadan bahsediyor. Ben düzcede ders aliyorum özgür hocadan savaşpark falan bilmem. Özgür hoca delübaşlar dershanesinde ders anlatsin biz oraya gideriz sorun yok 😁

11 Mayıs 2018 11:20

hulyakoccc 01:35'te Müge123 de 02:18'de art arda hocayı övmüşler. reklam hesapları haklı, dershane yerine hoca demem gerekliydi. Hocayı bilmem ama o iki mesajdan sonra betulustaoglu 08:35'te ve hemen yarım saat sonra da Yasin26es adlı kulanıcının hocayı övmesi ve övdükten hemen sonra başka bir başlıkta yeniden hocayı övmesi bana hocayı öven 4 hesabın da fake olduğu izlenmini yarattı. Yasin26es dışındaki 3 kulanıcı hesabının da bu başlık dışında hiçbir yerde yazmış olmaması direkt reklam için açıldıklarını gösteriyor. Gecenin ikisinde forumla hiçbir alakası olmayan bir kpss a grubu adayı hesap açıp da ilk mesajını bir hocayı övmek amaçlı atacaksa o hocanın türkiye çapında bir efsane olması gerekir ancak ismini ben de kaç yıldır ilk kez duyuyorsam pr çalışması olduğunu düşündüm. sahte reklam hesapları bana sallayabilir ama cevap vermem. Emrah hocam sana da internet yerine bizzat dershanelere gitmiş ve hocalardan ders almış kişilerle görüşmeni tavsiye ederim... Yoksa yanlış yönlendirilebilirsin. Özellikle memurlar nette öğrenciden çok hoca ve dershane reklamcıları var, ilk Google arasında burası çıkıyor zaten

EmrahGazi, 6 yıl önce

Hepsi de fake degildir heralde supheye dustum simdi :)

Yasin26es
Aday Memur
11 Mayıs 2018 11:50

Sen ne diyon foseptik meşrubat

kalitesiz insanlarla laf dalaşına girmek gibi bir niyetim yok ben sadece almış olduğum eğitimden dolayı başkalarınında faydalanmasını isterim yoksa kimse kimseye zorla ne ders anlatıyor nede zorla kitap satıyor incelemek isteyen varsa görüşelim nasıl Bi kalite olduğunu kendim ilgileneyim

Yasin26es
Aday Memur
11 Mayıs 2018 11:54

Milletin kaliteli hocadan ders alsın diye uğraşıyoruz çoğu öğrenci gittiği dershaneden memnun değil parası zeval olmasın diye fikir veriyoruz dershane övmüyorum fark edersen hoca övmüyorum ders alan bilir almayan kendi bilir

qattaca
Aday Memur
11 Mayıs 2018 16:28

Sayın foseptik çukuru bilmediğin dershane ve bilmediğin hoca hakkında yorum yazmazsan sevinirim.Senin gibi birinin memur olacağı için üzülüyorum.Araştırdığına inanmıyorum ayrıca hoca mikro ve makro iktisat konusunda çok başarılı. Her şeyi reklamla bağdaştırma.Ayrıca tabiki öğrecisi olan kişiler daha iyi anlar.Klavyeden kafana göre iftira atmak kolay tabi.

foseptik mefruşat, 6 yıl önce

Kübraa14
Aday Memur
11 Mayıs 2018 17:31

Merhaba öncelikle.. Bu soru başlığı ne amaçla açıldı bilemiyorum.Amaa sadece bilgi edinmek,araştırma yapmak isteyen bir arkadaşımız olduğunu varsayarak düşüncemi belirtmek istedim ve haksizliga da kayıtsız kalamadim.Ben Özgür Özcan'dan mikro ve zorla da olsa makro iktisat derslerini aldım.zorla diyorum çünkü hocamızin is yoğunluğu fazla sırf hatrimizi kırmamak için makro derslerinede geldi((yani reklam ihtiyacı olduğunu sanmıyorum))..Bir insan Özgür Özcan'dan iktisat öğrenemiyorsa,bu işi biraksin!Çünkü nerdeyse hepimiz en düşük seviyelerde başlıyoruz bu yola;ve hocalarin bizim duzeyimizde ders anlatması çok önemli .illaki herkes öğretmen olabilir .Ancak ogretebilmek yetenek işidir.Ben ne kadar anlatsam da olmayacak ,yetemeycek gibi geliyor.o yüzden cidden yaşayıp görmenizi tavsiye ederim.Eger olir da tercih ederseniz duanizi bekliyorum.İyi aksamlar

Tuuuubaaamm
Aday Memur
11 Mayıs 2018 18:15

Sırf bi dershaneye özgür hoca var diye gidiyorum ben ben de tavsiyeleregöre geldim ve arkadaşlarıma tavsiyede ettim çok memnun kaldılar benim 3.yılım yorumlara baktigim zaman dershane reklamı göremedim hiç ayrıca o bahsettiğiniz dershaneye de gitmiyorum . Siz dershane reklamı diyerek nasıl bi kaniya vardınız ben anlayamadim ben de sizden şüphelendim. Özgür hoca mikro ve makroya da giriyor hatta makroya gelememe durumu vardı çünkü çok yoğun reklama ihtiyacı yok . Mikro ve makro anlatıyor dersle ilgili çok donanimli derste odaklamamakta sorunu yaşayamazsın veye uykum geldi telefona bakayım da diyemezsin hemen farrk ediyor ve senin odaklanmayı sağlıyor :) bağıra bağıra ders anlatıyor ve ben bunu çok seviyorum ve özgür hoca ödev veriyor ve cidden kontrol ediyor;)

iktisat900000
Aday Memur
13 Mayıs 2018 11:02

BAŞKENT KARİYER KPSS-A KADROMUZ

İKTİSAT

HİLMİ HOCA

ALPER HEKİMOĞLU

MUHASEBE

FERHAT YILDIZ

MALİYE

MEHMET ZAKİR ERİN

HUKUK

ANAYASA VE CEZA HUKUKU

KEREM TEKEŞ

İDARE HUKUKU

BİLAL HOCA

MEDENİ VE BORÇLAR

SONER DALKIRAN

İCRA-İFLAS

MURAT SOYLU

TİCARET HUKUKU

OĞUZHAN HOCA

MUHASEBE 'DE FERHAT YILDIZ ANKARA'DA SADECE BAŞKENT KARİYER 'DE

İDARE HUKUKU VE İDARİ YARGI DERSİNDE BİLAL HOCA ANKARA'DA SADECE BAŞKENT KARİYER 'DE

ANAYASA VE CEZA HUKUKUNDA KEREM TEKEŞ ANKARA'DA SADECE BAŞKENT KARİYER 'DE

GELİŞMİŞ VE FARKLI YAYIN DESTEĞİ ANKARA'DA SADECE BAŞKENT KARİYER 'DE

EmrahGazi
Kapalı
13 Mayıs 2018 22:55

Bu baslik gercekten iktisadi iyi bir dershanenin hangisi oldugunu ogrenip o dershaneye gitmek icin actim.Tam anlamyla iktisati iyi bir dershane bulamiyorum ya mikrocusu iyi makrocusu kotu ya makrocusu iyi mikrocusu iyi son dortlu berabt , baslk tamamen gercek lakin yorumlari bilmiyorum.

Kübraa14, 6 yıl önce
Merhaba öncelikle.. Bu soru başlığı ne amaçla açıldı bilemiyorum.Amaa sadece bilgi edinmek,araştırma yapmak isteyen bir arkadaşımız olduğunu varsayarak düşüncemi belirtmek istedim ve haksizliga da kayıtsız kalamadim.Ben Özgür Özcan'dan mikro ve zorla da olsa makro iktisat derslerini aldım.zorla diyorum çünkü hocamızin is yoğunluğu fazla sırf hatrimizi kırmamak için makro derslerinede geldi((yani reklam ihtiyacı olduğunu sanmıyorum))..Bir insan Özgür Özcan'dan iktisat öğrenemiyorsa,bu işi biraksin!Çünkü nerdeyse hepimiz en düşük seviyelerde başlıyoruz bu yola;ve hocalarin bizim duzeyimizde ders anlatması çok önemli .illaki herkes öğretmen olabilir .Ancak ogretebilmek yetenek işidir.Ben ne kadar anlatsam da olmayacak ,yetemeycek gibi geliyor.o yüzden cidden yaşayıp görmenizi tavsiye ederim.Eger olir da tercih ederseniz duanizi bekliyorum.İyi aksamlar
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi